Mushroom'S Günlükleri Golden Teacher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

carma6745

Kıdemli Üye
Muhabbetler hep aynı dolandırıcılar yöntemler hep aynı biz Türklerden bi bok olmaz. ;))) hocayı özlediniz değil mi ? Adam tarih yazdı zamanında.

nomad

Yeni üye
olum yürü git hadi ya düşüyo mu böyle arkadaşın sigara parası bitmiş aramızda yardım toplayıp destek çıkalım yazık 20 dolar para kazancam diye çektiği çileye bak :D kanıbozuk
Dostum sen bunların tezgahı açık etmiştin bi başlıkta. Screenshot lar duruyorsa paylaş da millet iyice dimağına akşetsin.

carma6745

Kıdemli Üye
Kanka utanmadan tuzlu dıyorlar bide 1k para ıstıorlar 2 veya 1 printe.. lavuk bakterili mıkroplu prınt gönderse bir *** anlamıcak tekrar tekrar alıcak oh missssss
Kanka mikroplu bakterili print üremez yeşil siyah yada sarı küf bağlar iptal olur. Bilgin olsun. Ha dolandırıcıdırlar orasına bişey demiyorum ben sadece hastalıklı print vs üremez bilgisi vermek istedim.

Kanka mikroplu bakterili print üremez yeşil siyah yada sarı küf bağlar iptal olur. Bilgin olsun. Ha dolandırıcıdırlar orasına bişey demiyorum ben sadece hastalıklı print vs üremez bilgisi vermek istedim.
Demek ıstedıgım o zaten? yarın sen benden prınt alsan mesela 500 liraya ıster sırınga ıster agar tek lerı ıle denedıgınde alacagın mold ve bacterial contam dısında bır sey olmayacak. başarısız olan sahıs napacak tekrar prınt satın almak ısteyecek? fail olmasının nedenının kendısının hijyensızlıgı vb zannedecek

carma6745

Kıdemli Üye
Demek ıstedıgım o zaten? yarın sen benden prınt alsan mesela 500 liraya ıster sırınga ıster agar tek lerı ıle denedıgınde alacagın mold ve bacterial contam dısında bır sey olmayacak. başarısız olan sahıs napacak tekrar prınt satın almak ısteyecek? fail olmasının nedenının kendısının hijyensızlıgı vb zannedecek
Bilader bi kez kontamine gönderenden zaten bir daha parayla alınmaz iyi niyet garantisinden yollaması gerek. Bizim hoca o kadar kişiye gönderdi kimsede benimki kontamine oldu demedi sadece 1 kişi aldığı bi print 6-7 denemede de yapamamıştı adam ona bile canın sağolsun diye ekstra bidat ücretsiz göndermişti. Bu iş gönül işi

Bilader bi kez kontamine gönderenden zaten bir daha parayla alınmaz iyi niyet garantisinden yollaması gerek. Bizim hoca o kadar kişiye gönderdi kimsede benimki kontamine oldu demedi sadece 1 kişi aldığı bi print 6-7 denemede de yapamamıştı adam ona bile canın sağolsun diye ekstra bidat ücretsiz göndermişti. Bu iş gönül işi
kanka hoca veya backyard namli adamlar onlara değil bu sözüm benim. ama senın arzundan hırsından faydalanıp kötü kullanabılecek adamlar olduguda gerçek ne yazıkki. adam zar zor bulmus yurt dışından sipariş vermeye de korkuyor aynı adamdan tekrar sipariş veriyor..

80ler

Yeni üye
olum yürü git hadi ya düşüyo mu böyle arkadaşın sigara parası bitmiş aramızda yardım toplayıp destek çıkalım yazık 20 dolar para kazancam diye çektiği çileye bak :D kanıbozuk
Kardeş işini adam gibi yapan bir firma sen neden alışverişin olmadan sonuç almadan adama dolandırıcı damgası vuruyorsun ki anlamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Melez Melez:
    hahahaha ****** **** *******
  • Melez Melez:
    *** ****** ******* ***** ** ******* ******* ******* ** ********* ****** ****
  • Emmy Emmy:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ***** ****** *** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Melez Melez:
    ****** ** ***** ********** ******* ******* ******** ******** ***** ****** *** ***** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** * ***** ********* ***** ****** *** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******* *** **** ***** ** **** ******* ** **** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Melez Melez:
  • Melez Melez:
  • Melez Melez: