Mushroom'S Günlükleri Golden Teacher

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

acidicminds

Yeni üye
Usta telegramda çok spor satan türkler var yurtdışından neden sipariş geçiyonuz ki, zaten gelmiyo yurtdışı siparişler.

psychein

Üye
Arkadaşlar backyaard niye dönmedi hala bilgisi olan var mı . Tr'de spor satan güvenilir bir yer var mı bildiğiniz ? Yoksa backyaard'ı mı bekleyelim

80ler

Yeni üye
Arkadaşlar benimde mantar sporu aldığım işini hakkıyla yapan birisi var yasak değil se söyleyebilirim banlanmayalim mantarda eskiyiz ama growda yeniyiz malum

Hesabı yeni açtım şimdi kanal attım diye ban yemesin :D, paylaşmak yasak mı değil mi bilmiyorum.
Bu arkadaş burada bir telegram hesabı paylaştı birkaç saat sonra kendisi sildi sanırım pr1nt3rr tarzı bir nick iletişime geçtim fakat daha sonra silinmiş hesap olarak gözüktü sanırım beni engelledi scam olabileceğini düşünüyorum.

Tirbuson

Üye
Vay arkadaş insanlar vendorların telegram adreslerini veriyor mesajları bile silinmiyor. Ben muhshroom ile ilgili kendi yazdığım konuda, birisi bana "fotoğraf atsam bi sorum var bakabilir misin?" diyip destek isteyince telegramdan yazsın diye kullanıcı adı verdim beni 3-4 gün uzaklaştırıp attığım mesajı sildiler :D

80ler

Yeni üye
Vay arkadaş insanlar vendorların telegram adreslerini veriyor mesajları bile silinmiyor. Ben muhshroom ile ilgili kendi yazdığım konuda, birisi bana "fotoğraf atsam bi sorum var bakabilir misin?" diyip destek isteyince telegramdan yazsın diye kullanıcı adı verdim beni 3-4 gün uzaklaştırıp attığım mesajı sildiler :D
Dostum ben sordum sorun olmaz dedi ustalar yoksa bende growa başladım sorunlarim oluyor yardımcı oluyor yöneticiler yada arkadaşlar yasak ise silerim banlanmak istemem

Arkadaşlar size diyecek çok şeyim varda bu tarz konuşan bırının ve yurt dışına laf eden elemandan çok bir şey beklemeyın. yem olan oltaya koşuyorsunuz sonra açarsınız başlık dolandırıldım dıye
Usta telegramda çok spor satan türkler var yurtdışından neden sipariş geçiyonuz ki, zaten gelmiyo yurtdışı siparişler.

Hesabı yeni açtım şimdi kanal attım diye ban yemesin :D, paylaşmak yasak mı değil mi bilmiyorum.

bayiltanseven

Yeni üye
Bu arkadaş burada bir telegram hesabı paylaştı birkaç saat sonra kendisi sildi sanırım pr1nt3rr tarzı bir nick iletişime geçtim fakat daha sonra silinmiş hesap olarak gözüktü sanırım beni engelledi scam olabileceğini düşünüyorum.
kanka pr1nt3rr paylaştıysa alışveriş yapmayın sakın bi tane tokatçı var farklı hesaplar açıp geliyor sürekli telegram pr1nt3rrr ve wickr excellancyno bunları farklı hesaplar açıp paylaşıyor sürekli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** hahahaha* **** ******
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ******** hahahaha**** ******** **** ** *** ******** hahahaha ******** ******* ********
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** *** **** ****** ***** ** *** ***** ********* ******** ******** ******* ******* ********* ***
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahahahahahaha
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahahahahahaha
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahaha* **
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • Tarzan450 Tarzan450:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ***** ********* ******** **** ********* ******* **
  • L lavrens33:
  • L lavrens33:
    ******* ******** ***** ********* ******** ***** ***** ***** ****** ******** ****** ***** ****** *******
  • omaralparslan omaralparslan:
  • MalrukLord MalrukLord:
  • MalrukLord MalrukLord:
    ***** ****** **
  • omaralparslan omaralparslan:
  • L lavrens33:
    ****** ***** ***** ****** hahahaha* ******** *** ********* ******* hahahaha**** hahahaha*****
  • L lavrens33:
    ** ***** ********* ***** ***** ****** hahahaha
  • Trouble39 Trouble39:
  • MalrukLord MalrukLord:
    hahahaha *** **
  • L lavrens33:
    hahahaha*** ***** ****** ****** ***
    L lavrens33: hahahaha*** ***** ****** ****** ***