Mushroom sponsor

Müptezelteddy

Yeni üye
Selamlar kankalar , pek bir meraklı şekilde kendi mantarımı yeme isteğiyle tutuşuyorum ana nerden nasıl alırım , nerden bulurum bilmiyorum güvenilir bir site vs bilen edem var mıdır acaba ?

ineedhigh

Yeni üye
Kanka şuan seninle aynı istekle yanıp tutuşuyorum. Ben geçen elephantostan hawaiian tohumu sipariş ettim başarıyla geldi ama istediğim verimi alamadığım için mantardan başkası kurtarmaz diye düşündüm ve takipsiz fake isim ile mantar siparişi vereceğim aynı siteden umarım o da sorunsuz gelir ama tavsiye ederim güzel sitedir. İster hazır olarak ister growkit olarak bulabilirsin

Komedishow

Kıdemli Üye
Kankalar sitenin paylaşımı sıkıntı olabilir,geçen sorduğumda söylemişlerdi ama site güzele benziyor deneyecegjm

ineedhigh

Yeni üye
Beyler ben hiç sıkıntı yaşamadım hatta zarf bile açılmamıştı öyle söyleyim ve o kadar güzel paketlemişler ki harbi şeytanın aklına gelmez ben zor buldum. Adamlarla şuan mailleşiyorum siparişi vereceğim

Alkol bende sevmiyorum kanka
Peyotenin alkolle ne alakası var ? Alkaloidle alkolü karıştırmışsınız siz.
Peyotenin içeriğinde meskalin adındaki halisülajen madde var. Peyote çiçek açtığı zaman bu madde maksimum orana çıkar. O sırada peyoteyi yuvarlak yuvarlak salatalık dilimi gibi dilimleyeceksiniz. Kafayı tam kırmak istiyorsanız bu dilimlerden 7 8 tane yemeniz lazım.
Daha önce psyhedelic tecrübeniz yoksa yani mantardı lsdydi denemediyseniz bu işe peyoteyle başlamanız iyi olmaz zira mantardan daha farklı halüsler gösterir. Kafası 7 8 saat geçmez ve bad tribe girerseniz kolay kolay çıkamazsınız.

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Peyotenin alkolle ne alakası var ? Alkaloidle alkolü karıştırmışsınız siz.
Peyotenin içeriğinde meskalin adındaki halisülajen madde var. Peyote çiçek açtığı zaman bu madde maksimum orana çıkar. O sırada peyoteyi yuvarlak yuvarlak salatalık dilimi gibi dilimleyeceksiniz. Kafayı tam kırmak istiyorsanız bu dilimlerden 7 8 tane yemeniz lazım.
Daha önce psyhedelic tecrübeniz yoksa yani mantardı lsdydi denemediyseniz bu işe peyoteyle başlamanız iyi olmaz zira mantardan daha farklı halüsler gösterir. Kafası 7 8 saat geçmez ve bad tribe girerseniz kolay kolay çıkamazsınız.
Bu peyote dedigimizin tohumunu buluo kendiniz çiçek gibi buyutebilirmiyiz

Müptezelteddy

Yeni üye
Kanka şuan seninle aynı istekle yanıp tutuşuyorum. Ben geçen elephantostan hawaiian tohumu sipariş ettim başarıyla geldi ama istediğim verimi alamadığım için mantardan başkası kurtarmaz diye düşündüm ve takipsiz fake isim ile mantar siparişi vereceğim aynı siteden umarım o da sorunsuz gelir ama tavsiye ederim güzel sitedir. İster hazır olarak ister growkit olarak bulabilirsin
kanka buraya hortlar mısın sipariş verirsinde eğer sıkıntısız gelirse ? ve tecrübelerini duymak isterim yetiştirme aşamasında eğer paylaşırsan :)

Peyoteyi soranlar olmuş genel cevap olarak yazayım meskalin 3 tane kaktüste bulunur
1) Peyote
2 ) San Pedro kaktüsü
3) Peru Meşale kaktüsü
Alacaksanız sahibindene letgoya bakın buralarda satıcıları oluyor. Bazen bazı kaktüs satıcılarında da olduğu oluyor koleksiyoncularda falan. Öyle n11den falan olacak iş değil.
Bunlardan peyoteyi 7 8 yaşındayken yiyeceksiniz ki kafa yapsın. Dediğim gibi tepesinden çiçek açtığı zaman meskalin oranı en yükseğe çıkmış demektir. O esnafa toprağa yakın yerden keseceksiniz. Bunları başparmak kalınlığında salatalık dilimi gibi yuvarlak yuvarlak dilimleyeceksiniz.Ya dilimleri taze yiyeceksiniz ya da kurutup toz haline getip öyle yiyeceksiniz. Taze yerseniz ishal yapabiliyor. 7 veya 8 dilim peyote algıda değişiklikler yapar halüsilasyon gösterir ama siz yine de yavaş yavaş yiyin hepsini bir anda yutmayın. Herkeste aynı tepkiyi vermeyebilir.
Gelelim San Pedro kaktüsüne. Bu kaktüsü peyote gibi yemiyorsunuz bunun usulü daha farklı bunu su dolu tencereye koyuyor 4 5 saat kaynatıyorsunuz kaynarken bunun özü çıkıyor daha sonra o suyu içiyorsunuz. Bu peyoteden daha ağırdır daha çok ayasuashaya benzer kafası. O yüzden dozunu dozajını iyi ayarlamak lazım iyi araştırma yapmak lazım yabancı forumlardan şaman forumlarından vs bilgi edinmek lazım.
San Pedro kaktüsüne Peyotenin kafasını kesip aşılayanlar var daha hızlı peyote elde etmek için.
Velhasılı kelam bu kaktüs saygı duymanız gereken bir bitki alıyım yutuyum parti yapıyım kafayı buluyum şeklinde düşünmemek lazım. Ama illa deneyeceğim diyorsanız peyoteyle başlayın illa hemen yiyecem mantığıyla yaklaşmayın alın bir tanıyın birkaç yıl büyütün mantığını ruhunu kavrayın.

N11 den trichocereus pachanoi söyledim bakalım bi de bridgesii var onda meskalin yok sanırım san Pedro ailesinden ama boş . San Pedro da dilimlenerek yenebilir diyor bi çok yerde ama tadı acı . Bi de son bi sorum olacak ayahuasca benzeri demişsin onlarda mao oluyor genelde bu kaktüste mao yoktur herhalde varsa sıkıntı çünkü antidepresan kullanıyorum sorun olur mu ? Mantar falan yedim bişey olmadı
Ayasuasha benzeri derken daha şamanik olduğunu kastettim yine meskalin var ama peyoteye göre daha ağır kafası.
San Pedroda maoi yok diye biliyorum ama öyle bir durum varsa iyice emin olmadan kesinlikle kullanma yoksa sağlık anlamında büyük sıkıntı çekersin.

Night owl

Müptezel
N11 yada sahibinden letgo vs tarzı yerden kafa yapacak bir tür varmı alabileceğimiz link atın isim belirtin alalım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B Bomberx:
  • kropotkin kropotkin:
    ******** ********** ******* ** ******** **** ** ******** ***** * ****** * ****** ****** ****** dready
  • Sleepless Sleepless:
  • kropotkin kropotkin:
  • Sleepless Sleepless:
  • İnksel İnksel:
    dready ********
  • İnksel İnksel:
  • kropotkin kropotkin:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    *** **** ******** **
  • İnksel İnksel:
  • İnksel İnksel:
    dready********** dready**********
  • İnksel İnksel:
  • Sleepless Sleepless:
    dready********** dready********** *** ** **** ******** ******* ***** ********* *****
  • Sleepless Sleepless:
    ******* **** ***** ****** ******* ***** * ********** *********** ***** *** ***** *******
  • İnksel İnksel:
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • İnksel İnksel:
    ***** *** **** ***** ******** *** ********** ****** ********* ***** ****** **** ***** ********* ** *****
  • İnksel İnksel:
    ****** *********** ******* dready ****** * ****
  • İnksel İnksel:
  • Sleepless Sleepless:
    * ***** ***** ***** ******* ****** ***** ****** ******* ** *********** dready* *** *** *******
  • Sleepless Sleepless:
  • İnksel İnksel:
    İnksel İnksel: *** ***** ***** ********** ****** *** **** ****