Mucizevi kenevir dostu

A lone

Üye
Fosfor ve potasyum kimyasal gübre var ama vermek istemiyorum. Toprak imkanım yok diye 5in1 almıştım solucan gübreli. İlk grovum cfl ile yapmıştım aynı toprak aynı genetik sıkıntı çekmedim. Led ve kabin değişikliği yaptım kabin 120 yükseklik 50 derinlik 80 en Gardırop mecburen Aileler gelip kalıyor sürekli.

OttoMan47

Rastafaray
Kanka yakan aloe olamaz sadece aloe vera jeli de verdim ben bebelere yakmıyor. Senin yapman gereken iyi bi flush atıp toprağın kurumasını bekleyip önce verdiğin gübrenin yarı oranında başlayarak kademeli yükseltmekti. Çorba etmişsin toprağı

A lone

Üye
Strese çok girdiler kanka ananneler geliyor kayın valideler geliyor ilgilenemiyorum. Flush arıcam yapamıyorum ev boş kalmıyor. Nasipse hafta sonu ev boşalıyor güzel bir flush atıp sonra saksı değişimi Klasman ts1 toprak ph 5.5 ithal. Yoksa kurtaramam sanırım dimi üstad

OttoMan47

Rastafaray
Strese çok girdiler kanka ananneler geliyor kayın valideler geliyor ilgilenemiyorum. Flush arıcam yapamıyorum ev boş kalmıyor. Nasipse hafta sonu ev boşalıyor güzel bir flush atıp sonra saksı değişimi Klasman ts1 toprak ph 5.5 ithal. Yoksa kurtaramam sanırım dimi üstad
Stres önleyici bişey var mı? Aloe vera gübresi veya revive. Varsa sakaıyı değişince direk ver daha fazla stres iyi olmaz kankacım daha dikkatli davranman gerek artık

A lone

Üye
Stres önleyici bişey var mı? Aloe vera gübresi veya revive. Varsa sakaıyı değişince direk ver daha fazla stres iyi olmaz kankacım daha dikkatli davranman gerek artık
Revive siparişi verdim üstad litre başına 2 /4 ml demiş ne kadar başlıyacağım ve süreklimi kullanıcam yoksa toparlayıncada devam etmeme gerek varmı.

OttoMan47

Rastafaray
Revive siparişi verdim üstad litre başına 2 /4 ml demiş ne kadar başlıyacağım ve süreklimi kullanıcam yoksa toparlayıncada devam etmeme gerek varmı.
Revive stres yaşatacağın uygulama öncesi stres önleyici ve uygulama sonrası veya stres yaşatan bi durum sonrası stresi daha hızlı ve kolay atlatması için kullanılıyor kanka başka zaman kullanmaya gerek yok

Kanka selam . Organik gübreler ile gidiyorum elimde full set biobiz+mikoriza var .Veg döneminde boş sulamalarda senin bu tarifi uygulamak istiyorum , activera verdiğim haftalarda boş suda aloajelli su versem bir sorun olmaz değil mi ?

Son düzenleme:

MalrukLord

Kıdemli Üye
uyguladım. en basit şekilde gözlemim topraktaki suyu bile daha hızlı aldı bitki ve yapraklarına canlılık ve parlaklık geldi.

OttoMan47

Rastafaray
Kanka ddağıldı bide o yerdekini kaldırıp fırlattım geri yerine
Sonra geri topladım kuyruğumu süre süre :D
Ertesi gün öğlen lst yaptım gece kafayı dikti.
Yaprakları gece yapay çiçek gibiydi :D toprak sadece yarı ysrıya solucan gübresi dolu biocanna terra plus sadece aloe vera gübresi ve spreyi kullanıyorum sulamalarda. Bardak kadar saksıda büyicek giriş çıkış fanı yok camlar açık 1 beyaz 1 sarı 50w torch altında nem makinesini dağıttığım gün getirdim :D yansıtıcı folyo vantinin kendine hayrı yok bunca olumsuzluğa karşı yıkılmadı ayakta :D helal olsun benden dağlam çıktı

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • i2e i2e:
    Mylife' Alıntı:
    Knk yetiştirme konusunda sıkıntı yok ışık konusu korkutuyor saolsun konu açtım baya yardımcı oldular Samsung model 240 w 10 tane ışık söyledim tüm dönemler içinmiş saçlara monte ettirip kurucam ama dışarda yapıoduk hep 10 ekioz 9 u nu çaldırıyoruz 1 ini saten 1 ay içip bitirioz sonra torbacıya dedim yeter artık gircem şu indoora inşallah çıkcaz bu iştende
    hocam ticari olduğun kadar eminim ki yanlış anlama yardım edesim bile gelmiyor..
  • İciciyim İciciyim:
    Biraz masrafli olacak. Iklimlendirme isi
    Mylife' Alıntı:
    Knk yetiştirme konusunda sıkıntı yok ışık konusu korkutuyor saolsun konu açtım baya yardımcı oldular Samsung model 240 w 10 tane ışık söyledim tüm dönemler içinmiş saçlara monte ettirip kurucam ama dışarda yapıoduk hep 10 ekioz 9 u nu çaldırıyoruz 1 ini saten 1 ay içip bitirioz sonra torbacıya dedim yeter artık gircem şu indoora inşallah çıkcaz bu iştende
  • M Mylife:
    Gurban olduğum eğerki bu işi ticari olarak yapcak olsam emin ol dışarda 10 ekip onuna bekçilik yapsam şu masraflara kafa yormalara girmem ama kimseyi inandirmak zorunda değilim teşekkürler sanada
  • İciciyim İciciyim:
    Kanka bu ticaret isine neden takiliyorsunuz? Anlamsiz bi tartisma yaratmak icin yazmiyorum gercekten. Sponsor diye diye bi hal oluyorsunuz adam ticaretin allahini yapiyor. Hepimiz bu isin biyerindeyiz unutmayalim.
  • i2e i2e:
    tohum satmak mı ?
  • i2e i2e:
    sokakta esrar satmak ile tohum satmayı bir mi tutuyorsun ?
  • i2e i2e:
    ben hiç bir yerinde değilim mesela kendime kadar yapıyor sadece kendim içiyorum
  • i2e i2e:
    torbacı ile nasıl aynı yerde oluyorum çözemedim
  • İciciyim İciciyim:
    Evet bir tutuyorum etik olarak kanka. Sokakta esrar satmak ne kadar dogruysa tohum satmak da o derece dogru.
  • M Mylife:
    Torbacı ben mi oluyorum:)
  • i2e i2e:
    sen için demiyorum
  • i2e i2e:
    arkadaşa cevap veriyorum
  • i2e i2e:
    sadece
  • İciciyim İciciyim:
    Ayni yerde degilsin estafurullah
  • M Mylife:
    knk torbacılık yapsam burda ne işim olur Gurbanın olam :)
  • Canna Canna:
    @Mylife o isiklarla hasat alamazsin ama ben isik konusuna karismiyacagim, kendin tecrübe et bakalim.
  • Canna Canna:
    Selam dostlar
  • i2e i2e:
    hocam kalkıp diyarbakırın lice köylerinde dandik genetiklerden çıkan bir tohumu koyup zaman harcatmıyor diye sana aynı kefeye mi
  • i2e i2e:
    koyuyorsun gerçekten
  • M Mylife:
    ama şöyle düşün ailede 4 içen olursa birde uzun yolda çalışırsan. Anca yeter
  • i2e i2e:
    vallahi bravo :)
  • ebitar ebitar:
    as
  • M Mylife:
    Canna neden öyle dedin ki ?
  • İciciyim İciciyim:
    Sen olaya duygusal bakiyorsun objektif bak ayni sey kanun onune ciksan ayni muamele. Bu sadece disaridan gorunen
    i2e' Alıntı:
    hocam kalkıp diyarbakırın lice köylerinde dandik genetiklerden çıkan bir tohumu koyup zaman harcatmıyor diye sana aynı kefeye mi
  • i2e i2e:
    Canna' Alıntı:
    selam abi hg
    i2e i2e: Selam dostlar selam abi hg