Mimosa Hostilis Sipariş Etmek İstiyorum YARDIM !

Ruh Tuzu

Yeni üye
Dostum selamlar. Öncelikle geçmiş olsun.

Psychedelic maddelerin seni tedavi edeceğini düşünüyor olman ile ilgili herhangi bir yanlışlık yok. Özellikle cubensis familyası, psilosibin içeren mantar türleri çeşitli klinik deneylere tabî tutulmuş ve gerek psikoterapi gerek ise kronik ağrıların tedavilerinde yıllarca klinik gözetim altında kullanılmış, başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Lsd'nin de aynı şekilde kullanıldığı, bilimsel temelli makalelerce ispat edilmiştir. Fakat klinik gözetim altında kullanılan Lsd'ler ile, şuan günümüzde merdiven altı üretilmiş Lsd'ler aynı mıdır? Asla değildir. Lsd'yi ilk sentezleyen kişi Albert Hofman ile aynı seviyede bir lsd ile günümüzde karşılaşacağını düşünen varsa aramızda bu fikirden derhal vazgeçmesini tavsiye ederim.

Peki dmt? Dmt için de aynı şeyleri söyleyebiliriz. Üstelik dmt'nin herhangi bir tedavi ya da psikoterapi amacıyla kullanıldığı "bilimsel" temelli hiçbir veriye dayanmıyor. Peki ya meskalin? Meskalin de yine çeşitli uzmanlar gözetiminde ve yönlendirmesi altında kullanılmıştır doğru. Ama tüm bu araştırmalar, bahsi geçen bu psycehedelic'lerin tüketim halinde insanı iyileştirici ya da hayatıyla ilgili sorunları insanın karşısına getirip koyan, çözmesini sağlayan şeyler olduğu anlamına gelmiyor. Tüm bilimsel temelli makaleler, çeşitli uzmanlar gözetimi ve yönlendirmesinde, çeşitli test ve denemeler sonucunda, kişiye özel dozlar hazırlanarak, kişiye özgü terapiler uygulanarak hayata geçmiştir.

Psychedelic maddeler (özellikle öğretici yönü güçlü mantar türleri) seninle konuşurlar. Sana bazen kaotik, bazen mükemmel bir sakinlik içerisinde bir takım şeyler gösterirler. Fakat karşılıklı olarak aynı dili konuşmak, onu anlamak ve anlamlandırmak zaman alır. Özellikle bazı güçlü tripler (bazen sağlıksız geçtiğini düşündüğün tripler bile) üzerinde düşündükçe sana öğretici şeyler sunmaya devam eder. Düşündükçe anlamlandırılması derinleşmeye devam eder. Ve şaaak diye, "işte derdim buymuş ve bunu çözeceğim" noktasına aniden ulaşamazsın. Bazen ağzına sıçar, bazen okşar, bazen öyle sahneler gösterir ki ağlatır, bazen kendi dışında birine dönüşür kendini sevmeni, bazen ise benliğin ile özdeşleşmeni sağlar. Ama psikolojik açıdan "Bak sorunun bu. Hadi bunu çözelim" şeklinde deneyimler değildir. Bunlar, uzman denetimi ve yönlendirmesi altında çeşitli insanlar tarafından tek seferde deneyimlenmiş şeylerdir ama tek başına yaşadığın bu serüvenin aniden böyle sonuçlanacağını beklemek haksızlık olur. Asla olmaz demiyorum, belki de ilk deneyimin hayatının en sağlıklı ve radikal değişikliklere sebebiyet verecek deneyimi de olabilir ama bu çok düşük bir ihtimal.

Fakat bunun yerine ne olabilir?

Özellikle öğretici yönü daha güçlü mantar türleri ve meskalin açısından değerlendirirsek (ki meskalin ilk psychedelic deneyim olmamalıdır) başarılı geçen tripler ve düzenli tüketim sonrasında hayatında olumlu yönde değişimler elbette olacaktır. Kaldı ki bu da kişinin verim alma potansiyeline ve derinliğine bağlıdır. Örneğin ben mantar ile tanışmadan önce çok şiddetli kavgalara girmekten çekinmezdim. Sırf egom için bile kavga edebilirdim. Birini dövebilir ya da dayak yiyebilirdim. Fakat kendimi korumak zorunda kalmadığım zamanlar dışında artık asla kavga edeceğimi düşünmüyorum. Basit bir örnek ama kendimle ilgili özelimi de ancak bu kadar açabiliyorum. Bu mantarın bana kattığı sadece çok minik değişikliklerden biri. Köküne inecek olursak, ben Adanalıyım ve 1 aydır vejeteryan beslenmeye çalışıyorum. Gibi Gibi...

Günlük mikro doz tüketime uygun bazı mantar türleri çok ciddi ağrı kesicilerdir. Benim çok yakınım, canım ciğerim yakınım 7 yıl boyunca çok şiddetli ağrılarını hissetmedi bile... Fakat tüm mantar türleri buna uygun değildir. Örneğin öğretici bir deneyim olan Golden Teacher türünü, ağrılarımızı kesmesi için mikro - mini, doz şeklinde tüketmemiz, tam bir verime ulaşamadığı için bizi rahatsız etmekten öteye geçmeyecektir. Ama Cambodian gibi işi odaklamak, iyi hissettirmek ve tavan özgüven sağlamak olan mantar türünden mikro - mini doz tüketmek bize büyük bir odak ve çok güçlü bir ağrı kesici sağlayacaktır. Ve hatta, bazı kronik arılara sebep olan rahatsızlıkların tedavilerinde de kullanılıyor.

Tüm bunları psychedelic maddelere nasıl yaklaşmamız gerektiğini biraz da olsa gözlemleyebilmemiz açısından ifade etmeye çalışıyorum. Eğer bu mevzuya "Ben bunu içeceğim, kendime gelince hiçbir şeyim kalmayacak" şeklinde yaklaşırsak bu hem kendine, hem maddeye, hem de yaşayacağın deneyime haksızlık olur.

Umarım gönlünce olur dostum.

Sevgiler & Saygılar!
Hocam psychedelic mantarların ham maddesi olan psylocibin zaten dmt içerikli bir maddedir. 4phosporiloxy-N,N dimethyltriptamin formülündedir. Mantarlardan psilocibin elde.ettikten sonra ufak bir distilasyona tabi tutularak Dmt elde edilebilir. Mantarlardan psilosibin nasıl çıkartacağıniza dair ufak bir makale buraya bırakıyorum.

dreamv0id

Yeni üye
dene kanka nasıl istersen bilgi verirsen sevinirim
knk denedin adam çok pimpirik yaptım diye çok soru sordum diye heralde siparişimi iptal etti paramı geri verdi sorunlu müşteri olduğumu düşünüyor sonra yine sipariş verdim yine iade etti mk ya bir daha sipariş verme başka yerden ver dedi

tulpar34

Yeni üye
knk denedin adam çok pimpirik yaptım diye çok soru sordum diye heralde siparişimi iptal etti paramı geri verdi sorunlu müşteri olduğumu düşünüyor sonra yine sipariş verdim yine iade etti mk ya bir daha sipariş verme başka yerden ver dedi
dostum geçmiyor gümrükten o sebeble iptal etmiş sorun çıkacağı kesin sonra başına seni bela etmemek için böle yapmış bingodrugda varmış ben sordum ama ayrıştırmassın zor iş dedi abacusmarketten mesaj at ona veya bohemiadan türkçe harf kullanmadan yaz

tulpar34

Yeni üye
dostum geçmiyor gümrükten o sebeble iptal etmiş sorun çıkacağı kesin sonra başına seni bela etmemek için böle yapmış bingodrugda varmış mimosa ben sordum ama ayrıştırmassın zor iş dedi abacusmarketten mesaj at ona veya bohemiadan türkçe harf kullanmadan yaz bingo cart harici pen de getirmiş kullanmak için senin işini çözecek bence o bana çok yardımcı oldu bi de ondan fikir al

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • T terbiyeligunahkar:
  • Tarzan450 Chat bot:
  • Tarzan450 Chat bot:
    Tarzan450 Chat bot: ********* *** ****** *** *****