Microdosing LSD

Kankalar elime güzel miktarda 150 ug lsd geçti. Bunları sıvılaştırıp microdosing olarak tüketmek istiyorum. Sıvılaştırma hakkında bilgisi olan var mı ? Ve microdosing kullanım önerisi olan ?

Son düzenleme:

montiviper

Yeni üye
Kankalar elime güzel miktarda 150 ug lsd geçti. Bunları sıvılaştırıp microdosing olarak tüketmek istiyorum. Sıvılaştırma hakkında bilgisi olan var mı ? Ve microdosing kullanım önerisi olan ?
Sivilastirma hakkında bir bilgim yok dostum ama microdose yapmış biri olarak kesinlikle başka bir şey kullanma yanında. Kesinlikle kafa olmak amacıyla girme bu işe. Aldığın günden sonra 4. Günde diğer dozu alman gerekecek. 2 aydan fazla sürdürme çunku çoğu kullanıcı bunu önermiyor yeterli veri olmadığı için. Normal dozun 1/8 i veya 1/10u olmadı gerekli.
Eğer yetinmeyi bilebilirsen veya bunu kendine yarayacak birşeye çevirebilirsen bence gerçekten çok faydalı. Motivasyon, mutluluk, sosyalleşme gibi çok güzel artıları var. Son uyarım kesinlikle kafa yapacak dozda almaman gerekli. Yoksa bir anlamı olmaz.

Alkolle yap kanka ben öyle yapıyorum vodka falan dozuna göre ayarla şırıngayla aralıklarla kullan ben 1 gun dolu 3 gun boş yapıyorum bu arada sakin içme suyu harici şebeke suyuyla falan siringayi veya kullandigin esyalari temas ettirme işe yaramaz

Sivilastirma hakkında bir bilgim yok dostum ama microdose yapmış biri olarak kesinlikle başka bir şey kullanma yanında. Kesinlikle kafa olmak amacıyla girme bu işe. Aldığın günden sonra 4. Günde diğer dozu alman gerekecek. 2 aydan fazla sürdürme çunku çoğu kullanıcı bunu önermiyor yeterli veri olmadığı için. Normal dozun 1/8 i veya 1/10u olmadı gerekli.
Eğer yetinmeyi bilebilirsen veya bunu kendine yarayacak birşeye çevirebilirsen bence gerçekten çok faydalı. Motivasyon, mutluluk, sosyalleşme gibi çok güzel artıları var. Son uyarım kesinlikle kafa yapacak dozda almaman gerekli. Yoksa bir anlamı olmaz.
Değerli yorumun için çok teşekkür ederim kanka. Microdose'un bilincine kullanacağım. Gündelik hayatımdaki performasımı arttırması için, dediğin şekilde motivasyon, mutluluk, öz güven, stresi azaltmak için.

Alkolle yap kanka ben öyle yapıyorum vodka falan dozuna göre ayarla şırıngayla aralıklarla kullan ben 1 gun dolu 3 gun boş yapıyorum bu arada sakin içme suyu harici şebeke suyuyla falan siringayi veya kullandigin esyalari temas ettirme işe yaramaz
kanka verebileceğin bir tarif var mı ? atıyorum 5x100 ug kağıt için 100ml vodka kullan gibi mi ? kağıtları ne kadar süre bekletmeliyim ? Biraz daha detay verebilirsen çok güzel olur benim için.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • RuhsuzGarden RuhsuzGarden:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ***** ****** ********* ****** ******** *** ***** ********** ******* **** ****** **** ****
    ******* dready** ******* ***** ***** *********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** **** *** ******** ** dready* **** *** ******* *** ****** *** ******** ****** ******* ****** ***** ******** ******** ***** ***** ********* ******* *** ****** **** ** ***** **** ** ** ***** **** **** ******* ********
    ********* **** dready*
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* **** dready*********** ** **********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********* ****** dready** ********** ** ******* **** ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ********** **** dready***** **** *** *** ***** ******** *** ***** ***** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** ***********
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** *** dready ** *** ********** dready**** ** ****** ********* dready * ** *** *******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ******** **** *** ********* * **** ** ********** ****** ****** ********** ***** *** ****** ** ***** ******* *** **** ***********
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** ********
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** dready****** ******** * ***** ******* **** dready **** ******* ****** ****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    Nazim_Red Nazim_Red: ***** ********