mh hps sıcaklık sorunu

autoflawless

Yeni üye
merhaba kankalar mh hps lambalar cok ısı verip sıcaklık arttırıp nemi düşürüyo benim kızlar ilk haftalarında oldugu ıcın cımlendırme ısıgıyla ıdare edıyorum suanlık fikri olan var mı( cool tube pahalı ) ayrıca oto egıtımlerınden anlayan arkadaslar lst ıcın trick verebilir mi

çadırın bulunduğu oda ışıklar açıkken 20° nin altında olursa sıkıntı yaşamazsın. odanın en kötü bi camı 24 saat açık kalsın. tabi bunları havalandırman yeterli olduğunu varsayıp söyledim. ben bu şekilde ayna reflektör+600w ile 26 dereceyi geçmiyorum bu mevsimlerde.

autoflawless

Yeni üye
Cvp: mh hps sıcaklık sorunu

autoflawless' Alıntı:
merhaba kankalar mh hps lambalar cok ısı verip sıcaklık arttırıp nemi düşürüyo benim kızlar ilk haftalarında oldugu ıcın cımlendırme ısıgıyla ıdare edıyorum suanlık fikri olan var mı( cool tube pahalı ) ayrıca oto egıtımlerınden anlayan arkadaslar lst ıcın trick verebilir mi

giriş çıkış fanlarım karbon filtrem var fakat çimlendirme ışığıyla bile kabin 25 dereceleri buluyor camda hep acık ne yapmalıyım bilmiyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** ***** *******
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** hahahaha ****** ******* ******** hahahaha ***** hahahaha**** **** ******** ** ** ***** *******
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
    **** * ** *** ****** * **** ***** ******* * ** ** ** ***** **** *** ***** ** ***** ******* **
  • Zorro Zorro:
    ********** ***** ********** ****** **** **** ******* ****** ** hahahahahahahaha
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** ******** ********** ***** ******** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • Zorro Zorro:
    ********** *** ******* *** hahahaha ********* ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha**** ********* *** ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ****** ******** *** ****** * ******* *** ****** ******* ****** ******* ******** hahahaha *** ***** * ******
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +2
  • Q Qpang:
  • Q Qpang:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
    ******* ** ********* *** hahahaha**
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ** ******** **** ******* ********* ***** ********** ****** ****** ***** ********* ******
    ***** ***** ***** ********** ******** hahahaha****** ***** ********* ** hahahaha *****
    ** ** ******* ** ******* hahahaha****
    Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii: ** ** ******* ** ******* hahahaha****