Merhaba kankalar yardımınıza ihtiyacım var

karahanli57

Yeni üye
Herkese selam kankalr şöyle ki elimde bir adet ww auto sponsordan aldığım tohumum var. Odamda yetiştiricem kartondan bi düzenek yaptım fan,gübre vs hallettim . Şuan ışık alıcam ama ne alacağıma karar veremiyorum . Acemi olduğum için de çok bilgim yok. Şöyle söyliyim bu tohumdan minimum 80gr hasat almak istiyorum bütçem de 800tl kadar var . Işık olarak 100w led projektör var elimde beyaz ışık. Bunu da kullanmalı mıyım yeni alacağım ışığın yada ışıkların yanında? full spektrum falan duydum. En büyük isteğim bir kişinin bana net olarak şu ışığı al kanka demesidir. Şimdiden çok teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum saygılar. . .

100w projektörle falan düşlediğin hasatları alamazsın moruk. 250w Hid sistem, hem en ucuzu, hemde en verimlisi olur. Elektrik faturasından korkma. Faturana en baba 80 lira yansır.

karahanli57

Yeni üye
Cvp: Merhaba kankalar yardımınıza ihtiyacım var

Hunlu' Alıntı:
100w projektörle falan düşlediğin hasatları alamazsın moruk. 250w Hid sistem, hem en ucuzu, hemde en verimlisi olur. Elektrik faturasından korkma. Faturana en baba 80 lira yansır.

100w led projektörle düşlediğim hasatı almayı planlamıyorum zaten yazdığım yazımda da söyledim bunu. Sadece alacağım ışığın yanına onuda koysam etkili olur mu anlamında. 250w Hid sistemi nasıl kurabilirim detaylıca ve net bir şekilde söylerseniz yardımcı olmuş olursunuz gerçekten

Blackbalrog

Yeni üye
Knk şimdi bilen yazması daha iyi olur bizde acemiyiz ama şimdi forumda 1 milyon tane bununla ilgili(ışık sistemleri hatta bir bölüm var) yazı var var git sen önce onları oku araştırma yapamayan birşey üretemez ama küçükten söyleyim elektrik faturası sıkıntıysa led al geç derim ben yada oku sen knk oku

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
    NE0 NE0: ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ******...