Memurlar bizi izliyor mu

resko

Yeni üye
Öyle yada böyle burda hepiizin kimlikleri gizli ama devlet kafaya koymaya görsün gerçekten istese forumda alamayacağı kimse olmaz hepimizi alırlar ama gerek varmı bence yok bu sitede herhangi bir alışveriş dönmüyor para trafiği yok insanlar kendi çaplarında deneyimlerini paylaşıyor ve bilgi ediniyorlar bir laf varya attığın taş ürküttüğün kurbaya değmedi diye bizimkide o hesap özel bir ihbar olmadıktan sonra kim ne yapsın bizim 3 5 çiçeğimizi diye düşünüyorum. Bu arada bende merak etmiyor değilim aslında forum üyeleri arasında eski yeni fark etmez amir memur komutan varmıdır diye varsa çıksın delikanlı gibi düşüncelerini söylesin:D bakmayın bizim memlekette birkaç 10 yıl öncesine kadar insanlar evin bahçesine ekermiş kenevir lifi üretmek için şimdilerde bu işler suç sayılıyor bizde tüm dünyada yasallaşırken bizde suç olması barbarlık değilde nedir ki acaba
herzamanki gibi eller gidiyor mersine biz gidiyoruz tersine

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Öyle yada böyle burda hepiizin kimlikleri gizli ama devlet kafaya koymaya görsün gerçekten istese forumda alamayacağı kimse olmaz hepimizi alırlar ama gerek varmı bence yok bu sitede herhangi bir alışveriş dönmüyor para trafiği yok insanlar kendi çaplarında deneyimlerini paylaşıyor ve bilgi ediniyorlar bir laf varya attığın taş ürküttüğün kurbaya değmedi diye bizimkide o hesap özel bir ihbar olmadıktan sonra kim ne yapsın bizim 3 5 çiçeğimizi diye düşünüyorum. Bu arada bende merak etmiyor değilim aslında forum üyeleri arasında eski yeni fark etmez amir memur komutan varmıdır diye varsa çıksın delikanlı gibi düşüncelerini söylesin:D bakmayın bizim memlekette birkaç 10 yıl öncesine kadar insanlar evin bahçesine ekermiş kenevir lifi üretmek için şimdilerde bu işler suç sayılıyor bizde tüm dünyada yasallaşırken bizde suç olması barbarlık değilde nedir ki acaba
herzamanki gibi eller gidiyor mersine biz gidiyoruz tersine
Aynen kanka bende onu demek istiyorum aslında kendi içimliği peşinde olan ve kimseyle işi olmayanla devlet zaten uğraşmaz. Olay zaten kanunların koşulsuz uygulanması durumunda olsaydı hepimizi toplar ve en basitinden özendirmek suçundan beşer yıl kitlerlerdi.
Allah'tan devletimizin daha ciddi konuları var da bize sıra gelmiyor :)

Amca35

Kıdemli Üye
Arkadaşlar sanki memurlar bizi izliyor gibi tahmin ediyorum bu siteden olsun. İnternette araştırmak olsun VPN ile girsekte bence izleniliyoruz.
Ama izleniyorsakta baskın yemiyoruz onu da ayri bı çözemedim.
Kendi paranoyakligimmidir yoksa doğru müdür. Psikiyatri hastasıyım sağlıklı düşünmemeyebilirim
Cigarayı çekince bende böyle oluyorum

Ben ayikken oluyorum. İçince geliyorlar almaya sanıyorum
Kanka sen çok kafaya takma en iyisi, memurlar sen satıp dağıtmadıkça uğraşacak değil, senin içtiğin iki sigaradan maddi manevi bir kazancı yok devletin bilhassa her gün kilolarca kaçakçılık yapanlarla uğraşıyorlar hani sana takılacak değiller :)

Bar

Kıdemli Üye
Kanka sen çok kafaya takma en iyisi, memurlar sen satıp dağıtmadıkça uğraşacak değil, senin içtiğin iki sigaradan maddi manevi bir kazancı yok devletin bilhassa her gün kilolarca kaçakçılık yapanlarla uğraşıyorlar hani sana takılacak değiller :)
Doğru da kanka icicuyi bile rahat bırakmıyolar haberlere bakılırsa iceni bile alıyorlar işlem yapiyolar

Doğru da kanka icicuyi bile rahat bırakmıyolar haberlere bakılırsa iceni bile alıyorlar işlem yapiyolar
Hadi memurlarıda anlıyorum çok pis kaçakçılık yapılıyor bizim ülkenin üzerinden ama bizim gibi iki sigara tüttürenlerden ne istiyorlar anlamıyorum, en iyisi bira marlboro devam akarı kokarı yok :D

Bar

Kıdemli Üye
Hadi memurlarıda anlıyorum çok pis kaçakçılık yapılıyor bizim ülkenin üzerinden ama bizim gibi iki sigara tüttürenlerden ne istiyorlar anlamıyorum, en iyisi bira marlboro devam akarı kokarı yok :D
Kanka ben alkolü fazla seven biri değilim zaten zamda var :) alkol sevmiyorum içerim ama senede bı iki içerim onun haricinde tiksiniyorum normalde. Bana göre alkol daha kötü cigaradan en azından cigara insanları rezil etmiyo içince. bı ortaama gireceksin alkollü girsen Les gibi koparsin bide içtiğin belli olur ama cigara iç anlaması zor

ediz

Yeni üye
Hayatta ki tek keyfim. Ona da lütfen karışmasın kimse. Güncel hali grama 350 dedi bgün. Karımı satıyoruz? Asgari ile geçim ediyoruz. İçince beyfendi adam oluyorum. Lisede okurken şartlar içmeyi gerektirdi. Çalışkan öğrenciydim beladan uzak duruyodum ama Hergün dayak yiyodum, bende onlardan olup dayaktan kurtulayım istedim. Sene 93... tabi şimdi şartlar başka. 30 senedir keyfçiyim. Kimseye zararım yok. Birine 1 gram taşımışlığım yok. Duvarlar tek yoldaşım. Bizi bize bıraksınlar......

ediz

Yeni üye
Arkadaşlar doğruyu yazmış. Sen kendini, amacını biliyosan, olay sadece kendinle alakalı ise. Bişey olmaz. Herkes emin olsun ki onlardan habersiz kuş uçmaz.

Kanka ben alkolü fazla seven biri değilim zaten zamda var :) alkol sevmiyorum içerim ama senede bı iki içerim onun haricinde tiksiniyorum normalde. Bana göre alkol daha kötü cigaradan en azından cigara insanları rezil etmiyo içince. bı ortaama gireceksin alkollü girsen Les gibi koparsin bide içtiğin belli olur ama cigara iç anlaması zor
Valla bende alkolün kafası çok olmuyor kanka öyle uyuyup sızıp kalıyorum :D. Ana geçen bi cigara içip ortama gitmişim gözlerimde kırmızı kırmızı saniyesinde anladılar :D neyse kanka kafana esen neyse onu yap istediğince olsun :)

Bar

Kıdemli Üye
Arkadaşlar doğruyu yazmış. Sen kendini, amacını biliyosan, olay sadece kendinle alakalı ise. Bişey olmaz. Herkes emin olsun ki onlardan habersiz kuş uçmaz.
Bende anksiyete var ondan yapıyor bide çok haber izledim içici De olsan karışıyor lar

Bar

Kıdemli Üye
Valla bende alkolün kafası çok olmuyor kanka öyle uyuyup sızıp kalıyorum :D. Ana geçen bi cigara içip ortama gitmişim gözlerimde kırmızı kırmızı saniyesinde anladılar :D neyse kanka kafana esen neyse onu yap istediğince olsun :)
Bende alkol alınca yatıp uyurdum knk :D

Ü

Üye silindi 19785

Guest
İçerim evimde müzik dinlerim, film izlerim. Yahut içip arkadaşımla balığa giderim arkadaşım içmez teklif dahi etmem. O beni bilir saygı duyar ben ona saygı duyarım. Araç kullanmam, kimseyle tartışmadan her zaman sakince konuşup sulh yoluyla hallederiz. Ama alkollü olsam kan akmadan bitmez mevzu ya benden dökülür ya karşı taraftan. Huzursuz olup içimdeki hayvan dışarı çıkar dizginleyemem kendimi. Oysa sigara ile içimdeki kaplan bile uysal bir sarman. Düşün ulan artık yakamızdan. Adam gibi grow yapamıyoruz GT korkusundan yahut tanıdıklar tarafından yaftalanmaktan...

Bar

Kıdemli Üye
İçerim evimde müzik dinlerim, film izlerim. Yahut içip arkadaşımla balığa giderim arkadaşım içmez teklif dahi etmem. O beni bilir saygı duyar ben ona saygı duyarım. Araç kullanmam, kimseyle tartışmadan her zaman sakince konuşup sulh yoluyla hallederiz. Ama alkollü olsam kan akmadan bitmez mevzu ya benden dökülür ya karşı taraftan. Huzursuz olup içimdeki hayvan dışarı çıkar dizginleyemem kendimi. Oysa sigara ile içimdeki kaplan bile uysal bir sarman. Düşün ulan artık yakamızdan. Adam gibi grow yapamıyoruz GT korkusundan yahut tanıdıklar tarafından yaftalanmaktan...
Sorma ya alkol daha kötü. Anlamıyorlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • needrich10 needrich10:
    ****** ** *** **** ****** ***** ** ***** ****** ***** ***** **** ***** **
  • C clackster:
  • needrich10 needrich10:
    **** ***** ********* ******* ******** *** **** ****** **
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Tiny Tiny:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha** *** **** ********* ******** **** ** ****** ********* ******* *****
  • C clackster:
    ***** ***** hahahaha **** ** ***** ** ****** ********** **** ** **********
  • Tiny Tiny:
  • needrich10 needrich10:
    ****** ********* ********* hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Tiny Tiny:
  • needrich10 needrich10:
    ***** ****** *** **** ***** ******** ******** ******** * ***** *** ****** * ****** ***** *********
  • Tiny Tiny:
    ** ****** **** ** ****** ******* hahahaha
  • Tiny Tiny:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******** ***** ********* hahahaha** **** ***** ******
  • C clackster:
    ***** **** *** ******** ******* ** ******** *** ** *** ********* ***** ******* *** **
  • needrich10 needrich10:
  • Tiny Tiny:
  • C clackster:
    hahahaha ***** ****** ******* ******* ** ***** ****** * *****
  • C clackster:
    ***** ******* ***** ** ********* ***** ******* ****** ******** *** ********* hahahaha**** *** ***** ****** ******* ***** ***** ****** ********** ****** *****
  • needrich10 needrich10:
    ***** ******* hahahaha*** ***** ****** ******* ******* ** ***** ****** * *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*** ********* ******** ***** ** ******** ******* *****
  • C clackster:
  • C clackster:
    C clackster: ********* **** ****** ***