Melisa otu(lemon balm)&Cigara

Beyler Bu cigaranızın içine birde melisa otunu koyun varya öyle güzel bir aroma ve öyle güzel bir kafa karışımı oluyorki anlatamam.He hide melisa kaygı giderici özelliğide var.Yada bir şey kullanmadan önce(mao-ve maoiler hariç.Onlarda ölüme kadar yolu var.detaylı bilgi için.Google.Maoler ile başka bitkilerin karıştırılması) örneğin lsdyi atmadan 1 saat önce kankalar.Bunun çayından yap iç.Mis gibi sakinnnn.Yada cigaralı kek yapacaksanızda bu melisa otunun çayını yapıp.Kek karışımyla beraber iç.

E

Etkenyapal

Guest
:) aga ot varkn millet Nie abidik gubidik şeyler içsin adamlar Zaten şaşırmış çay çorba gidiyor Sende dion meliside

C

Cibril

Guest
Değişik bir kankasın vesselam , bir konu açıyorsun millete 3-4gr sigara içmeyin diyorsun , şimdi gelmiş şu otu bu otu karıştırın diyorsun adamın vucudunun beyninin buna göstereceği tepkiyi nerden biliyorsun, belki adam delirecek ,ölecek nerde kanıtın. Sigara kilolarca içse ölmeyeceğine dair bilimsel makaleler var , içip içip formu işgal etmeyin valla canım sıkılıyordu ,üstüne bide senin gibi boş yapanlar geldi tümden soğudum forumdan...

Knka sende bitkiselcisin bende araştırırım,çok güzel bir konuya değinmişsin.
Adam gelmiş diyor ki bana ölecen felan filan.Yaw kardeşim daha turkeyin makalelerinde **** yerinde esrarlı kek bile yokken.Daha neyin yorumunu yapıyorlar ki.Kardeşim.Ben araştırma yaparken bir bitkiyi felan.Böyle turkçe turk kaynakli makalelere kesinlikle bakmam.Yazarim mesela Akasya ağacı kafa yaparmı?Yazarsan Turkiyedeki aptal miktarindan dolayi bisey cikmaz.Ama onun yerine.Acacia dmt preparition gibi yazarim.Daha da çoook geri kalır bu ülke.

Beyler Bu cigaranızın içine birde melisa otunu koyun varya öyle güzel bir aroma ve öyle güzel bir kafa karışımı oluyorki anlatamam.He hide melisa kaygı giderici özelliğide var.Yada bir şey kullanmadan önce(mao-ve maoiler hariç.Onlarda ölüme kadar yolu var.detaylı bilgi için.Google.Maoler ile başka bitkilerin karıştırılması) örneğin lsdyi atmadan 1 saat önce kankalar.Bunun çayından yap iç.Mis gibi sakinnnn.Yada cigaralı kek yapacaksanızda bu melisa otunun çayını yapıp.Kek karışımyla beraber iç.
Arkadaş, Ukrayna da çalışırken sigarayı bu şekilde aldıklarından ve nikotinden uzak durduklarını söylemişti çok mantıklı geldi. Ama sen yarın ne yiyeceğiz diye düşünen elemanlara melisa otu dersen anlamazlar :) Çayı da çok güzeldir severim.

oturanboga35

Müptezel
Lavanta kurusu ve gül kurusu ile birlikte grinderdan geçirip jointe tütün yerine konuyor ben bir kaç kez yaptım ortamda karının biri ben bunu kahvenin yanına koyuyorum sen sariyon mu diye tassak geçti o gün bu gündür öksüre öksüre tütünlu joint icerim. Mk karısı...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    **** hahahaha** ****** * ***** hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ***** **** ******** *** **** ******* ********** ***** * **** ** **** ******* ********** *****
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ** **** hahahaha* *** ****
  • Didrug Didrug:
    ********* ********* hahahaha**** ******* hahahaha* **** * ******
  • Didrug Didrug:
    ***** ******* **** hahahaha**** **** *****
  • Didrug Didrug:
    ********** ****** **** ******* ** ** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • M merto1835:
    ********* ********* **** *** ****** ******** **** ***** *** hahahaha hahahaha** ****** * *****
  • Didrug Didrug:
    **** *** ********* ***** ********** ****** ****** **** ******** *** *** ***** *** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* *** ********* hahahaha* ****** hahahaha******* ********* **** *** ****** ******** **** ***** *** *******
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
    ***** *** **** ******* hahahaha* ******** hahahaha ****
  • O Oguzyigit26:
    ******* ***** ****** ********** ***** ***** ********* ******* ****** **** ******* ********* *** *** *****
  • M merto1835:
    ******** **** ********** ******** ****** ********** ******** *** ****** ********* ****** ****** hahahaha* ******* *** ********* hahahaha* ****** *********
    M merto1835: ******** **** ********** ******** ****** ********** ******** *** ****** ********* ****** ******...