medikal mantar kullanımı hk

Vendetta

Üye
Kankalar selam küme tipi baş ağrısı problemim var. Bu tip baş ağrılarına mantarın etkili olduğunu okuduğum için denemek istiyorum.
1 - 1.5 gr civarı kullanımın yeterli olduğu söyleniyor. bu miktarda mantarı evde tüketmenin bir riski var mı ?
daha önce kullanmadığım için tam olarak ne yaşanacağını bilmiyorum bilinç kaybı gibi durumlar var mı yoksa yaptığımız her şeyin farkında mıyız ?
1 defa lsd kullandım kafasını outdoorda çok rahat yönetmiştim etkileri benzer mi ?

SkippeRR

Kıdemli Üye
Kankam şuan için bir mantar türüne erişimin var mı?

Var ise hangi genetiği 1-1.5g tüketmeyi düşünüyorsun. Genetik bilgisi verebilirsen az çok sana yaşayacağın şeyler konusunda bilgi verebilirim. Fakat Bu gramajlarda mantar tüketmek, daha önce LSD tüketip güzel trip yaşamış biri için çok zor olmayacaktır.

Geçtiğimiz yıldı yanlış hatırlamıyorsam, seninle aynı dertten müzdarip başka bir arkadaşımız daha uğradı buraya. Fakat o çok daha heroic bir deneyim yaşamanın iyi geleceğinden bahsediyordu. Bilgi kaynağını ve doğruluğunu bilmiyorum maalesef.

Bu tip ağrılarda mantarlardan micro seviyede güçlü ağrı kesiciler olarak da faydalanabilirsin. Cambodian bunun için çok uygundur. Ama yine de bir deneyim ve hastalığının tedavisi açısından, 1-1.5g mantar tüketmek mevzuya yavaştan hakim olmak ve selam vermek adına tatlı bir giriş olacaktır.

Geçmiş olsun tekrar <3

Vendetta

Üye
Kankam şuan için bir mantar türüne erişimin var mı?

Var ise hangi genetiği 1-1.5g tüketmeyi düşünüyorsun. Genetik bilgisi verebilirsen az çok sana yaşayacağın şeyler konusunda bilgi verebilirim. Fakat Bu gramajlarda mantar tüketmek, daha önce LSD tüketip güzel trip yaşamış biri için çok zor olmayacaktır.

Geçtiğimiz yıldı yanlış hatırlamıyorsam, seninle aynı dertten müzdarip başka bir arkadaşımız daha uğradı buraya. Fakat o çok daha heroic bir deneyim yaşamanın iyi geleceğinden bahsediyordu. Bilgi kaynağını ve doğruluğunu bilmiyorum maalesef.

Bu tip ağrılarda mantarlardan micro seviyede güçlü ağrı kesiciler olarak da faydalanabilirsin. Cambodian bunun için çok uygundur. Ama yine de bir deneyim ve hastalığının tedavisi açısından, 1-1.5g mantar tüketmek mevzuya yavaştan hakim olmak ve selam vermek adına tatlı bir giriş olacaktır.

Geçmiş olsun tekrar <3
Teşekkürler üstat bilgi için şuan genetik bulamadım arayıştayım golden teacher genelde önüme çıkıyordu vendorlarda. Tahminimce o kaynaktan bulacak gibiyim.
https://clusterbusters.org bu tip baş ağrısı için araştırma paylaşan bir site buldum. Tüketimi küçük dozda ve 5 gün gibi bir ilaç pehrizinden sonra 5 gün arayla kullanım önermişler. Cambodian önerini bulabilirsem ilk sıraya yazdım . Mantar bu rahatsızlıkta ağrı kesiciden ziyade 6 haftadan 12 haftaya kadar uzayan her gün gelen baş ağrısı döngüsünü bozması için kullanılıyor muş. Eğer bulabilirsem sonuçla alakalıda bir konu açmayı planlıyorum çeken bilir tarzda bir hastalık .

Son düzenleme:

SkippeRR

Kıdemli Üye
Konuyla ilgili araştırmalarını yapmışsındır elbette.

Benim forumda üyeliği olan çok yakınım da çeken bilir tadında bağışıklık sistemi hastalığı nedeniyle ciddi ağrılar çekiyor. Kendisi 7 yıl boyunca mikro doz cambodian tüketti. Ağrı dönemlerinde standart bir ağrı kesicinin mikro cambodian yanında esamesi okunmaz anlayacağın.

Fakat standart bir tüketim bu döngüyü bozacaksa eğer, golden teacher 2-2.5 gram çok ideal olacaktır. Ben sana yardımcı olması açısından türler ve etkileriyle ilgili şöyle bir yazı paylaşayım. Yazının bulunduğu başlıkta mantarlarla ilgili çok daha kapsamlı bilgiler var dikkatini çekerse kurcalayabilirsin.

Daha sonra tüketimin, ortam koşulları, diyet aralığı, verim alma yöntemleri vs gibi şeylerle ilgili buradan devam edelim.

Şöyle bırakıyorum;

Vendetta

Üye
Konuyla ilgili araştırmalarını yapmışsındır elbette.

Benim forumda üyeliği olan çok yakınım da çeken bilir tadında bağışıklık sistemi hastalığı nedeniyle ciddi ağrılar çekiyor. Kendisi 7 yıl boyunca mikro doz cambodian tüketti. Ağrı dönemlerinde standart bir ağrı kesicinin mikro cambodian yanında esamesi okunmaz anlayacağın.

Fakat standart bir tüketim bu döngüyü bozacaksa eğer, golden teacher 2-2.5 gram çok ideal olacaktır. Ben sana yardımcı olması açısından türler ve etkileriyle ilgili şöyle bir yazı paylaşayım. Yazının bulunduğu başlıkta mantarlarla ilgili çok daha kapsamlı bilgiler var dikkatini çekerse kurcalayabilirsin.

Daha sonra tüketimin, ortam koşulları, diyet aralığı, verim alma yöntemleri vs gibi şeylerle ilgili buradan devam edelim.

Şöyle bırakıyorum;

Konuda bulamadığım için vendorda ki türler True albino teacher , monkey long penis , natalensis önerin var mı üstat'ım

SkippeRR

Kıdemli Üye
Kankam bu genetiklerin hepsi çapraz anladığım kadarıyla.

Cubensis familyasında bu isimlerde orijinal genetikler yok. Hybrit genetikler üretici yaklaşımına, iş bilmesine ve ne denli tecrübeli olduğuna kadar her şeyin çok fazla etken olduğu bir mevzu. İlk deneyim için hybrit bir şey asla önermem. Ben yıllardır mantar tüketen ve üreten biri olarak hybrit denemişliğim yoktur. Açıkçası hybrit üretmeyi de tüketmeyi de düşünmüyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha***
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ****** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** **** ***** ********* **
  • T Chat bot:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam: