Mars-Hydro led'i kalitelimidir.

Laz Ziya

Üye
Arkadaşlar Mars-Hydro ledleri grow sitesinde satılan ledlere göre performans-fiyat bakınmından baya uygun kullanan arkadaşlar tavsiye edermi ürün firmanın söylediği performansı verebiliyormu.

Turkish man

Müptezel
Daha uygun paralara daha iyisini de elde edebilirsin. Işıklandırma konularında behzat ç growerın yapım aşaması mevcut ve bana göre daha başarılı

Hamzaazmah

Müptezel
Evet doğrudur dünyanın en iyi yetiştiricilerin genelinde mars hyrdyo ,spider farmer , viparspactra, california solarium ligth ,vivasun, king led, bestva quantum... Hangisini alırsan sorun yaşamazsın..... kardeşim bide arkadaşın söylediği burada yapan arkadaşlar varmış ben de duydum kaliteli yapıyorlarmış yarı fiyatına aynı özelliklerde alırsın aman yarı fiyatı demeyeyim çünkü fiyatları hakkında bir bilgim yok yanlış yönlendirmeyeyim seni :)

Turkish man

Müptezel
Evet doğrudur dünyanın en iyi yetiştiricilerin genelinde mars hyrdyo ,spider farmer , viparspactra, california solarium ligth ,vivasun, king led, bestva quantum... Hangisini alırsan sorun yaşamazsın..... kardeşim bide arkadaşın söylediği burada yapan arkadaşlar varmış ben de duydum kaliteli yapıyorlarmış yarı fiyatına aynı özelliklerde alırsın aman yarı fiyatı demeyeyim çünkü fiyatları hakkında bir bilgim yok yanlış yönlendirmeyeyim seni :)
Yarı fiyatı kadar var

muptinho

Üye
Kankam ben mars hydro tsl 2000 kullanıyorum ve çok güzel sonuçlar aldım çok memnunum yani tavsiye ederim

Ü

Üye silindi 22479

Guest
Quantum board mu yapıyormuş

Karahoroz

Kıdemli Üye
Kanka ts1000 kullanıyorum birde yeni forumdaki konudan qb yaptım 120w. Kendi yaptığım marstan çok daha iyi ışık veriyor. Mars'a göre daha çok ısınıyor. Yapımı çok kolay gözün korkmasın sakın.