Mantarda 1. Haftam

kissofdeath66

Yeni üye
Evet saygıdeğer forum üyeleri bugün growun 5. Günündeyim mısır tek ile yaptığım yöntemle 3 kavanoz hazırladım 2 kavanozun birinde hafif küf benzeri bir yapı olduğunu gözlemledim diğerinde ise mısırın kendisinin renk değiştirdiğini görüyorum büyük ihtimalle kontamine olmuş durumdalar fakat elimde kalan diğer kavanoz oldukça iyi ilerliyor gibi, sağlıklı olduğunu düşündüğüm kavanozlardan tekrar grain to grain yapacağım, küflü olan oluşumlardan ise sağlam parçalardan alıp tekrardan grain to grain yapmayı düşünüyorum amacım hemen hasat almak değil işin iyice inceliklerini çözüp o şekilde hasat almaya yaklaşmak, fotoğrafları aşağı bırakıyorum kıymetli yorumlarınızı bekliyorum sevgilerle.

Evet saygıdeğer forum üyeleri bugün growun 5. Günündeyim mısır tek ile yaptığım yöntemle 3 kavanoz hazırladım 2 kavanozun birinde hafif küf benzeri bir yapı olduğunu gözlemledim diğerinde ise mısırın kendisinin renk değiştirdiğini görüyorum büyük ihtimalle kontamine olmuş durumdalar fakat elimde kalan diğer kavanoz oldukça iyi ilerliyor gibi, sağlıklı olduğunu düşündüğüm kavanozlardan tekrar grain to grain yapacağım, küflü olan oluşumlardan ise sağlam parçalardan alıp tekrardan grain to grain yapmayı düşünüyorum amacım hemen hasat almak değil işin iyice inceliklerini çözüp o şekilde hasat almaya yaklaşmak, fotoğrafları aşağı bırakıyorum kıymetli yorumlarınızı bekliyorum sevgilerle.
Spor nerden çözdüm kanka banada lazım bulamadım bi türlü

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** hahahaha***
  • marcoo marcoo:
  • marcoo marcoo:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • kateneinn kateneinn:
    * **** ** ******** * ****** ********* ***** ****** ******** ***** ********** ***** ** ***** ********* hahahaha *** ***** ********** ***** hahahaha* **********
  • kateneinn kateneinn:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** **** ******* hahahaha *
  • ColombianSun ColombianSun:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha******* ***** *** ****** ********** ***** *** ********** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ****** **** ******** * ***** **
  • marcoo marcoo:
  • marcoo marcoo:
    **** ****** ***** hahahaha***** ******
  • marcoo marcoo:
    * **** ** ******** * ****** ********* ***** ****** ******** ***** ********** ***** ** *** ******* ***** ****** ***** ***** ******** *** *** * *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • marcoo marcoo:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ********** **** ******* ****** ********* ******** ** ***** ****** ****** ********** ****** ******
  • marcoo marcoo:
    ****** **** ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** **** ******* ******** ****** ******** ******** ****** ********* ****** **** ******** ******* ******** hahahaha**
    hahahaha** ******** ****** ** ****** ***** **** ******** ***** ******* ****** ***** ****** ****** ** ****** ***** hahahaha* **** hahahaha****
  • C CHaRaMBoL:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha******** **** ***** ** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ******* ********* ****** ******* ** ******** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ******* ****** **** ********* **
    Bandaleros Bandaleros: ******** ******* ****** **** ********* **