Mantar

Ü

Üye silindi 27374

Guest
Kit alıp kendin yetiştirseydin kankam. Ne kadara aldın ki mantarı?

jantr

Yeni üye
bende sipariş verdim hazır kit ve kurutulmus hazır denemek için koliye koydu foto attı yarın kargoya vericek

jantr

Yeni üye
Deneyince yaz knka buraya
Kankalar dün 4gr kullandım ilk basta 2 gramını içtim işte bi hevesle bekliyorum o youtubede paylasılan mantar lsd gibi halis görmeği flan istiyorum. heycan var korkuda var ulan acaba zehirlerse mefta oluruz acaba nemesis4 kullanıp paylaşsayda ondan sonra benmi kullansaydım diye :):):) Şaka bi yana :) çiğniyerek yuttum tadı kültür mantarıyla aynı hemen hemen tvden film izliyorum 2 saat geçti tık yok yani çok hafif kafam güzel oldu ilkdefa kullandığım için miğde bulantısı yapmaya başladı dedim herhalde işe yaramıyıcak dükkana gitmek için evden cıktım motoruma bindim bir kaç tur atıyım dedim 10 dakka geçti geçmede kafa uçtu :) sabit biyerde kaldığım içinmi geç etkisi oldu bilmiyorum ama dediğim gibi 10 dakka haraket edince beyne vurdu fakat benim hayal ettiğim gibi halis flan görmedim daha çok derdime dert kattı içimdeki sıkıntıları sorunları dahada yoğunlastırdı tabi herkeste durum farklıdır ben kendi deneyimimi yazıyorum. Bana mantar kullanmak = uyuşturucu olarak tanımlıyabilirim triplere girelim uçalım kopalım gibi exstra bisey yaşamadım. Ot içmek daha iyi diye düsünüyorum kullandıktan sonra bune ya deymezmiş dedim. Baska kullananlardanda yorum almak onların deneyimlerini okumak isterim. Bu arada diğer 2 gramınıda gece eve döndüğümde yedim 3 gibi saat 7 de uyudum hiçbir etki yapmadı 4 saat boyunca.

Son düzenleme:

jantr

Yeni üye
bu arada satıcı güvenilir arkadaşlar çok yardımcı oldu sorunsuz teslim edildi. kullanmadan önce ona danışın ben direk çiğneyip yuttum tok karnına normalde yemek yemeden limon su gibi seylerle alınıyormus bilmiyorsanız danışın mutlaka

Nemesis4

Kıdemli Üye
bu arada satıcı güvenilir arkadaşlar çok yardımcı oldu sorunsuz teslim edildi. kullanmadan önce ona danışın ben direk çiğneyip yuttum tok karnına normalde yemek yemeden limon su gibi seylerle alınıyormus bilmiyorsanız danışın mutlaka
Knkam yanlış kullanmissin niye sormadin bize ac karninami yedin limonla falan kokteyeli var tok yersen gelmez limonla sicaj suyla bi seyler yapiyorlar oyle yapicam ben bu hafta sonu denicem deneyince yazarim knklar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • B bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ****** ** ** ** ******* ** ** ** ******* *** ******** ** *** *** ***** * ***** hahahaha*****
  • E Einsatz:
    *** ********** ******* ******* hahahaha** *** ********** hahahaha **** ******** ****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ******** ** ****** hahahaha* ******* ***** hahahaha** ******* **
  • E Einsatz:
  • B bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
    **** hahahaha* *** ******* *********
  • E Einsatz:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • B bandaleros:
    ***** ***** ******* hahahaha ****** ***** ********** ***** ***** ** * ***** hahahaha** ********* *******
  • B bandaleros:
    *** **** ********* ******** ********* *** ********* ******* **
  • E Einsatz:
  • B bandaleros:
  • E Einsatz:
    ******* **** ***** **** **** * **** **** ** ******* **** ******* **** ****** ******** *** ****** ******** *** ***** ***** ********* ******* ****** *** ***** ****** *** ******** **
  • E Einsatz:
    ******** ******* ***** ********** ** ****** ** hahahaha **** ****** ******
  • E Einsatz:
    ******* **** hahahaha * **** ****** ** **** *** **
  • B bandaleros:
    hahahaha ****** ******* ******* hahahaha* ****** ***** **** **** *****
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ******* ** ****** ****** **** **
  • E Einsatz:
  • B bandaleros:
  • E Einsatz:
    *** ***** ***** ***** *** ****** *** **** ***** ****** ***** ******** **
    E Einsatz: *** ***** ***** ***** *** ****** *** **** ***** ****** ***** ******** **