MANGO VE SIGARA

speedyyoung99

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar bugün migrostan taze mango aldım tanesi 5 TLydi ve corbacimdam lemon haze temin ettim 200 TL'ye 1g. Eve gelip hemen bir mangoyu yedim aradan bir saat geçtikten sonra bir tane daha dilimledim tadı çok iyi. Kovamı yaptım asansörle dumanı aldım aldıktan 20 saniye geçtikten sonra resmen kafama çok iyi girdi. Kapak sayısını arttırdiktan sonra kafamın gerçekten yüksek olduğunu aşırı hissettim. Tavsiyem yeni başlayan arkadaşlarınıza denettirmeyin. Çok çok yükseltiyor. Iyi forumlar

C

Cibril

Guest
Müptezeller yarışı başlamış :) fanteziler havada uçuşuyor:)

kovaya sıcak su koy ,içine de bir tüp Bali karıştır , aldın mı dumanı, sonra ,sonrası yok:):)

daha elit takılmak isteyenler kovanın içine sıcak su ve bengay döksün 1 tatlı kaşığı
farkı görürsün
soğuk kış günlerinde sıcacık nane ferahlığında muazzam kafalar yaşayabilirsin

cok kotu bi fikir gibi geldi, sicak su basli basina kotu fikir

mango kafayi yukseltir bu bilinen birsey, oncesinde sonrasinda yiyin afiyet olsun

Reception

Kıdemli Üye
Sıcak suda aldığın duman direk boğazına oturur bı kere mecburen yapmak zorunda kaldım 2.yi alamadım bile hesabını siz yapın iğrenç ağır bı içim oluyor

Ü

Üye silindi 22479

Guest
samimi söylüyorum vazgeç kanka manyak olursun bak

Beyler herkes bu güzelliğe kolay erişemiyor. Çok az malzeme ile maximum verim almamız gerek. O yüzden kova, bong tarzı şeyler yapıyoruz. Hatta bu arkadaşın 200 liraya Lemon haze alması bile çok iyi olay. Bizim burada piyasa 400'den başlıyor. Ne ekebiliyoruz nede kolayca temin edebiliyoruz. O yüzden kova, asansör terimleri vs. sizi korkutmasın.

G_man

Kıdemli Üye
Beyler herkes bu güzelliğe kolay erişemiyor. Çok az malzeme ile maximum verim almamız gerek. O yüzden kova, bong tarzı şeyler yapıyoruz. Hatta bu arkadaşın 200 liraya Lemon haze alması bile çok iyi olay. Bizim burada piyasa 400'den başlıyor. Ne ekebiliyoruz nede kolayca temin edebiliyoruz. O yüzden kova, asansör terimleri vs. sizi korkutmasın.
2021 şubat da normal o fiyat

Woppy

Ordinaryüs
kanka mangoyu sigar olark içerkende tüketseniz edible olarak yıyecek gıbı tuteksenızde otu mango kesınle kafayı artıtıryr deneyın zararsız vıtamın dolu :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Melez Melez:
    hahahaha ****** **** *******
  • Melez Melez:
    *** ****** ******* ***** ** ******* ******* ******* ** ********* ****** ****
  • Emmy Emmy:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ***** ****** *** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Melez Melez:
    ****** ** ***** ********** ******* ******* ******** ******** ***** ****** *** ***** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** * ***** ********* ***** ****** *** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******* *** **** ***** ** **** ******* ** **** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Melez Melez:
  • Melez Melez:
  • Melez Melez: