Magic Mushrooms Kit (Sihirli Mantar Büyütme Takımı) Satın Alım Adresi Önerirmisiniz ?

Tiny

Üye
Magic Mushrooms Kit için Site önerisi yasak mı olduğunu bilmiyorum ama yasak değil ise bildiğiniz Sihirli Mantar Büyütme Kit lerin den Türkiye gönderim olan site adresi var mı önerir misiniz ??

higthead

Jolly Green
Dostum isim vererek nerden nasıl yapılcagını vererek ısı tehlıkeye atıyosun.Kendınızı dusundugunuz gıbı karsıdakı ınsan ve ınsanlarıda dusunun.

Dostum isim vererek nerden nasıl yapılcagını vererek ısı tehlıkeye atıyosun.Kendınızı dusundugunuz gıbı karsıdakı ınsan ve ınsanlarıda dusunun.
kendisinden müsade alarak paylaşıyorum abi. kendi de bazı konularda kendisi paylaştı telegram adresini. sadece tek endişem sizin için mahsuru var mı kankam.

higthead

Jolly Green
Brom sahıs ve bılgıler vb seylerı paylasmak yasaktır cunku baska boyutlar kazanır. Urun lınkı vsvsvs zaten paylasılabılınıyor.

Shantii

Kıdemli Üye
Elephantosdan alın kanka almışken meskalin kaktüsü san pedro tohumuda alın gerçi tc de yetişmişi var tohumuna gerek yok ama elephantos sağlamdır

Grow Muhabbetleri
Help Users
    bandaleros bandaleros: hahahaha* ******** ********* ****** ******* ********* ******