Magic mushroom

Utkuu

Yeni üye
Arkadaşlae magic mushroom yetiştirme ve büyütme ile ilgili bilgisi olanlar dönüş yapabilirmi bir kaç sorum olucak

Utkuu

Yeni üye
Mushroom yapmak istiyorum bir kaç site gördüm me alıp neyle başlamak gerekiyor. Mesela forumda sigarayla ilgili bir çok detaylı anlatım var fakat mushroom hakkında pek fazla bilgi yok nasıl alınır yetiştirme koşulları nedir

acemi00

Yeni üye
knk ben getirttim spor halinde cam 'ın üstünde geldi 3 kavanoza böldüm sadece 1 tanesi tuttu diğerleri küf oldu attım. dertli iş ilk yapıyorsan kesin problem yaşarsın

Utkuu

Yeni üye
Steril bir şekilde yapılıyor herşey sanırsam zahmetli baya anladığım kadarıyla merak ettiğim hamgi koşullarda nasıl yapıldığı mesela sigara için diyoruzki pamukta patlat sonra toprağa al şu ışığı bu şekilde olucak gğbresi bu şekilde olucak ama mantarda böyle bir bilgilendirme görmedim nasıl başlıyacağımı bilmiyorum

acemi00

Yeni üye
knk banyoda yap koy bir sehba önüne ben pirinç unu ve vermikulit karıştırıp yaptım kimisi çavdar koyuyor içine koyacağın malzemeyi 3 saat falan kaynat ocakta. kavanozlara koy kapağını kapat. kapağa ben 3 delik deldim sonra onları sıvı conta ile kapattım sonra kavanozları düdüklü tencereye koyup 45 civarı tencerenin dayanma gücüne gore en yüksek ısıda beklet. dudukluye dibinde 1-2 cm olacak sekilde su koyarsin.

acemi00

Yeni üye
çıkarıp kavanozları önüne al tabi iyice soğuyunca gelen sporu şırıngaya çektin diyelim ki bunu saf su ile yap sanayi de falan vardır aküye giriyor. ucunu yaktığın şırınga ile sporları çek. ve eşit şekilde bosarlt kavanozlara
yanlışlarım olabilir mobilden bu kadar oluyor knk yine bisey olursa yazarsin

acemi00

Yeni üye
@Sanpedro bende söylerdim de knk sitede böyle şeyler konuşmak kanun dışı bro ona göre başka site vermek yada türkiye sınırlarında tavsiye vermek gibi. konuları oku banlanma

Kanka çok fazla yöntemı var eğer forumda bir kere başlıklara baktıysan detaylı anlatımlar görebılırsın örnek @IcBlue spor şırıngası yapıp PF tek teknıgınden still airbox kutusuna kadar anlatmıs. başka birisi direkt yine spor şırınga yapıp mısıra enjekte edıp CVG ( coco vermi gypsum ) ile monotupta yetıstırmıs ben ve başka bır arkadaş agar agarda yetiştirip tahıla alıyoruz. pek fazla bilgi yok demen biraz yanlış geldi sen incelememiş olabılır mısın formu?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********