Magic mushroom sporu nerden bulabilirim bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim

gereksiz düdüklemiş olurlar kankacım, spordan sonra herşeyi kendin çözmen taraftarıyım ben. tabi yine sen bilirsin.
Hocam reddtden onayli bir vendor ile konustum,dedim ki bak bizim burda yasal degil nasil gonderiyorsun.

"Adam diyor ki ben mantar gondermiyorum spor gonderiyorum ve spor yasal, daha oncede turkiye gonderdim hala gonderiyorum,en kolay ve dogru yontem takipli kargo ile gondermek,boylece gumruk calisanlari sikinti cikarmaz merak etme "diyor

Dogru mu ? Hos gizli nasil gondericek ki zaten,ne yaparsa yapsin spor oldugu anlasilir,ben buyuk bir global firmada calisiyorum sirket adresimin zarf uzerinde yazmasi gumruk icin etkili olur mu iyi anlamda,hem zarf hem buyuk firma,acip bakarlar mi yine de

IcBlue

Doktor
Hocam reddtden onayli bir vendor ile konustum,dedim ki bak bizim burda yasal degil nasil gonderiyorsun.

"Adam diyor ki ben mantar gondermiyorum spor gonderiyorum ve spor yasal, daha oncede turkiye gonderdim hala gonderiyorum,en kolay ve dogru yontem takipli kargo ile gondermek,boylece gumruk calisanlari sikinti cikarmaz merak etme "diyor

Dogru mu ? Hos gizli nasil gondericek ki zaten,ne yaparsa yapsin spor oldugu anlasilir,ben buyuk bir global firmada calisiyorum sirket adresimin zarf uzerinde yazmasi gumruk icin etkili olur mu iyi anlamda,hem zarf hem buyuk firma,acip bakarlar mi yine de
kankacım mantıken yetiştirmediğin sürece sorun teşkil etmemesi gerekiyor ne mantar sporunun ne ot tohumunun. mantarı bilimsel amaçlı diye, tohumu koleksiyon ürünü diye etiketleyip gönderdiklerinde gümrükte yakalanınca yasal bağlamda başına dert olmuyor ama eline de ulaşmıyor ürün. sporlar gizli kargolandığında çoğu zaman kişisel bir mektupmuş gibi gönderilir. diğer türlü adam bilimsel amaçlı diye etiketleyip ürün gönderdiğini göstere göstere fiyatını yazıyor üstüne. antipatik bir elemana denk gelmişsin, merak etme birkaç satıcıyla daha iletişime geçtiğinde halden anlayan birilerine illaki denk geliyorsun. bol şans.

BronzBaykus

Yeni üye
Zarf içindeki sporu gümrükte yakalasalar ne gibi bir sıkıntı olur acaba. Ben sadece imha ederler diye düşünüyorum. Amq zarfın içinede bakmasınlar.

kankacım mantıken yetiştirmediğin sürece sorun teşkil etmemesi gerekiyor ne mantar sporunun ne ot tohumunun. mantarı bilimsel amaçlı diye, tohumu koleksiyon ürünü diye etiketleyip gönderdiklerinde gümrükte yakalanınca yasal bağlamda başına dert olmuyor ama eline de ulaşmıyor ürün. sporlar gizli kargolandığında çoğu zaman kişisel bir mektupmuş gibi gönderilir. diğer türlü adam bilimsel amaçlı diye etiketleyip ürün gönderdiğini göstere göstere fiyatını yazıyor üstüne. antipatik bir elemana denk gelmişsin, merak etme birkaç satıcıyla daha iletişime geçtiğinde halden anlayan birilerine illaki denk geliyorsun. bol şans.
Hocam halden anlayan birini buldum,merak etme turkiyeye dikkatli ve ozenli kargo yapiyoruz diyor.peki sence adres dedigim gibi calistigim firma adresi olmasiyla kargo subesinden teslim olmasi bi fark yaratirmi dersin.sonucta her turlu gercek isim soyisim vericem belki dedim global firma ismi olursa iyi olur zarfin ustunde.zarflarida xray e sokup bakiyorlar mi

IcBlue

Doktor
Hocam halden anlayan birini buldum,merak etme turkiyeye dikkatli ve ozenli kargo yapiyoruz diyor.peki sence adres dedigim gibi calistigim firma adresi olmasiyla kargo subesinden teslim olmasi bi fark yaratirmi dersin.sonucta her turlu gercek isim soyisim vericem belki dedim global firma ismi olursa iyi olur zarfin ustunde.zarflarida xray e sokup bakiyorlar mi
gümrükte mimli ülkelerden gelen gönderiler, belirtilen fiyatla kutunun boyutu çok uyuşmayan gönderiler gibi göze batanlara daha çok öncelik veriliyor diye biliyorum. sevimli görünmek için aklına gelen her yöntemi uyguladıktan sonra gerisi piyangonun sana vurup vurmayacağıyla alakalı kankacım. firesiz bir yöntem ne yazık ki mümkün değil bizim ülkede, sadece yapabileceğinin en iyisini yapıp hayattaki şansını yakın zamanda başka yerde tüketmemiş olmayı dileyebiliyorsun :D ben işin içine daha önce hiç firma adı karıştırmadım bu nedenle yorum yapmam çok sağlıklı olmayacak, nasıl aklına yatıyorsa öyle yap kankam. umarım istediğin gibi olsun, bol şans.

Nemesis4

Kıdemli Üye
@IcBlue üsdat bu redditekı cogu vendolar satışı bırakmıs veya türkiye gonderım yapmıyolar güncel bi link var mı knkacım spor pirint ıcın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** hahahaha hahahaha* ***** ******* ***** ******* ***
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ****** hahahaha**** **** ****** ** ** ** ****** ****** ****** ********** ******* ******* ** *** ***** ***** **** **** ****** ******** ********* **** ********* ******* ******* ********** *** *** *** ******** hahahaha ********** **** ****** **
  • K kushuchtu:
    **** ****** ******* ********** ****** ***** ********** ******* ***** ******* *** ********
  • K kushuchtu:
    * *** **** ******* hahahaha**** ******* ***** ******* ***
  • K kushuchtu:
    ***** ***** ***** ** ***** ** ** ********* ********** ******* ********* *** ****** ********* ***** ***** hahahaha* *** **** ***** hahahaha* ****
  • K kushuchtu:
    **** ***** hahahaha* ***** ****** ***** ******** *** ******
  • T terbiyeligunahkar:
    * ***** *** ***** ******** hahahaha *** **** ******* hahahaha**** ******* ***** ******* ***
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ***** hahahaha ***** *** ***** ******** **********
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ***** hahahaha***** ***** hahahaha* ***** ****** ***** ******** *** ******
  • K kushuchtu:
    **** **** ******* ****** * **** ***** ** *** ******** ** **** ********* ****** hahahaha**** *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ******* ***** *** **** ***** hahahaha **** ******* ****** * **** ***** ** *** ******** ** **** ********* ****** hahahaha**** *******
  • K kushuchtu:
    * ******** ** **** ****** ******* **
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** ** ****** **** **** *** ***** hahahaha* ******** ** **** ****** ******* **
  • K kushuchtu:
    hahahaha ** ********** ***** ********* ****** *** **
  • T terbiyeligunahkar:
    **** hahahahahahahaha* ** ********** ***** ********* ****** *** **
  • K kushuchtu:
    ***** ****** ** ***** ********** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    *** hahahaha ******** **** ******* *******
  • T terbiyeligunahkar:
  • T terbiyeligunahkar:
  • K kushuchtu:
    ********** ***** **** ** ** ****** ******** ******* ******* ******** ***** ********* ***** hahahaha*** **** **********
  • K kushuchtu:
  • T terbiyeligunahkar:
    ********* ***** ****** hahahaha****** ***** **** ** ** ****** ******** ******* ******* ******** ***** ********* ***** hahahaha*** **** **********
  • T terbiyeligunahkar:
    *** hahahaha ******* ***** hahahaha* ***** *** ****
  • T terbiyeligunahkar:
  • K kushuchtu:
    *** ***** *** **
    K kushuchtu: *** ***** *** **