Magic mushroom sporu nerden bulabilirim bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim

StormyCannabis

Yeni üye
İnternetin karanlık tarafında vendor kovalaman lazım bildiğim kadarıyla biraz kumar işi, forumda bilen arkadaşlar vardır bi kaç konu gözüme çarpmıştı.

IcBlue

Doktor
temin edebileceğin güvenilir kişilerin listesi kankacım, listeye öyle elini kolunu sallayanı almıyorlar bu nedenle kişilerin hepsi belli standartlar çerçevesinde. hangi ülkeden gönderim yaptıkları ve nerelere gönderim yaptıkları da listede mevcut, yine de sipariş geçmeden önce bir iletişime geçmen faydalı olacaktır. gümrüğün güncel durumunda hangi ülkelerden alışverişin daha rahat olduğunu biraz araştırman gerekebilir, bildiğim kadarıyla yakın zamanda yeni düzenlemeler yapıldı. kitler veya şırıngalar yerine print tercih etmek eline ulaşma ihtimalini arttırır, printler mektupla bile gelebiliyor.

BronzBaykus

Yeni üye
temin edebileceğin güvenilir kişilerin listesi kankacım, listeye öyle elini kolunu sallayanı almıyorlar bu nedenle kişilerin hepsi belli standartlar çerçevesinde. hangi ülkeden gönderim yaptıkları ve nerelere gönderim yaptıkları da listede mevcut, yine de sipariş geçmeden önce bir iletişime geçmen faydalı olacaktır. gümrüğün güncel durumunda hangi ülkelerden alışverişin daha rahat olduğunu biraz araştırman gerekebilir, bildiğim kadarıyla yakın zamanda yeni düzenlemeler yapıldı. kitler veya şırıngalar yerine print tercih etmek eline ulaşma ihtimalini arttırır, printler mektupla bile gelebiliyor.
Printi kullanıma uygun hale nasıl getiriyoruz knka

IcBlue

Doktor
Printi kullanıma uygun hale nasıl getiriyoruz knka
spor şırınga yapmanın farklı yöntemleri var, ben kendi kullandığım yöntemi şu şekilde tarif edeyim kankacım

malzemeler
- gıdaya uygun eldivenler (paketin üzerinde bu detay yazar)
- 10+ ml boş şırınga
- %70 alkol
- steril su (eczanelerde satılır, bunun yerine düdüklüde kaynatılıp soğutulmuş su da kullanılabilir ancak hazır almak daha risksizdir)
- spor print
- torch çakmak
- skalpel (veya sterilize edebileceğin, kazımaya uygun herhangi bir alet)
- shot bardağı
- SAB (çoğunlukla plastik bir kutudan kendin yaptığın, içinde çalışabileceğin hava kontrollü ortam)

SABını %70 alkolle temizleyerek başlıyorsun, steril çalışma koşulları başarı oranını büyük oranda arttırır. el çabukluğu biraz önemli bu nedenle öncesinde spor kullanmadan biraz pratik yapmak işe yarayabilir. alkole dokunmadan önce eldivenleri giymek önemli.
skalpeli kızarana kadar torch çakmakla ısıtarak sterilize ediyorsun, bu işlemi SABın dışında yapmak gerekiyor. aletleri soğuduktan sonra SABın içine alıyorsun.
SABın içinde temiz bir shot bardağına 10 ml steril su ekliyorsun, daha sonra skalpel yardımıyla spor printten küçük bir parçayı shot bardağına kazıyorsun, printe narin davranmak önemli
bardaktaki suyu şırıngaya çektikten sonra iğnenin kapağını kapatıyorsun, sporların su ile bileşim haline gelmeleri için kullanmadan önce en az 24 saat beklemesi gerekiyor. ideal olan kullanmadan 2-3 gün önce hazırlanması

sen yine de farklı yöntemleri de araştırarak kendine en uygun olanı kullan kankacım. umarım istediğin gibi olsun, bol şans.

Shaman_Healer

Yeni üye
Fayd
spor şırınga yapmanın farklı yöntemleri var, ben kendi kullandığım yöntemi şu şekilde tarif edeyim kankacım

malzemeler
- 10+ ml boş şırınga
- %70 alkol
- steril su (eczanelerde satılır, bunun yerine düdüklüde kaynatılıp soğutulmuş su da kullanılabilir ancak hazır almak daha risksizdir)
- spor print
- torch çakmak
- shot bardağı
- SAB (çoğunlukla plastik bir kutudan kendin yaptığın, içinde çalışabileceğin hava kontrollü ortam)

SABını %70 alkolle temizleyerek başlıyorsun, steril çalışma koşulları başarı oranını büyük oranda arttırır. el çabukluğu biraz önemli bu nedenle öncesinde spor kullanmadan biraz pratik yapmak işe yarayabilir. alkole dokunmadan önce eldivenleri giymek önemli.
skalpeli kızarana kadar torch çakmakla ısıtarak sterilize ediyorsun, bu işlemi SABın dışında yapmak gerekiyor. aletleri soğuduktan sonra SABın içine alıyorsun.
SABın içinde temiz bir shot bardağına 10 ml steril su ekliyorsun, daha sonra skalpel yardımıyla spor printten küçük bir parçayı shot bardağına kazıyorsun, printe narin davranmak önemli
bardaktaki suyu şırıngaya çektikten sonra iğnenin kapağını kapatıyorsun, sporların su ile bileşim haline gelmeleri için kullanmadan önce en az 24 saat beklemesi gerekiyor. ideal olan kullanmadan 2-3 gün önce hazırlanması

sen yine de farklı yöntemleri de araştırarak kendine en uygun olanı kullan kankacım. umarım istediğin gibi olsun, bol şans.
Faydali insanlari seviyorum. Emegine sağlık dostum, teşekkürler

BronzBaykus

Yeni üye

malzemeler
- 10+ ml boş şırınga
- %70 alkol
- spor print
- torch çakmak
- shot bardağı

Süper bu sıkıntıyıda çözdük kaldı güvenilir tedarikçi onu nasıl çözelim knka

IcBlue

Doktor
bu vereceğim linki bana gerek kalmadan r/shroomerydeki konulardan bulun istemiştim ama herkes sorun yaşıyor anladığım kadarıyla. direkt bir yerin alisveriş (link)i olmadığı için forum kurallarına aykırı olmaması gerekiyor diye düşünüyorum, yine de bir sıkıntı teşkil ediyorsa yetkili arkadaşlardan uyarmasını rica edeceğim. vendor adını sub içinde aratarak deneyimini paylaşmış insanlara ulaşabilirsiniz.

BronzBaykus

Yeni üye
bu vereceğim linki bana gerek kalmadan r/shroomerydeki konulardan bulun istemiştim ama herkes sorun yaşıyor anladığım kadarıyla. direkt bir yerin alisveriş (link)i olmadığı için forum kurallarına aykırı olmaması gerekiyor diye düşünüyorum, yine de bir sıkıntı teşkil ediyorsa yetkili arkadaşlardan uyarmasını rica edeceğim. vendor adını sub içinde aratarak deneyimini paylaşmış insanlara ulaşabilirsiniz.
Thx bro

Turklerin yorumlarida oluyor mu hocam turkce olarak ?

yabancı forumda Türkçe yorum zor kankam. Türkçe yorum arıyorsan dreaddeki tr uzantılara bakmak gerekir, orası da çok canlı değil bildiğim kadarıyla
Aslinda demek istedigim bu vendorlari cogu siringali spor gonderiyor,turkiyeye oyle gonderemeyecegini biliyorlarmidir soylemek mi lazim siparis verirken.

IcBlue

Doktor
Aslinda demek istedigim bu vendorlari cogu siringali spor gonderiyor,turkiyeye oyle gonderemeyecegini biliyorlarmidir soylemek mi lazim siparis verirken.
sipariş detaylarını muhakkak konuşmak lazım, spor print sipariş verirsen kimse sana şırınga göndermez tabi de asıl teyit etmen gereken gizli kargo yapıp yapmadıkları. mantarları bilimsel amaçlı diye etiketleyip dümdüz gönderirler çoğu zaman, bu nedenle kargolamayı gizli istediğini özellikle belirtmen daha sağlıklı olur

thebattal32

Yeni üye
@IcBlue kanka bi vendor paslar mısın bir tane rus varda güvenemiyoruz kendimizde kültürr mantar işi yapıyoruz işletmemiz var sorun teşkil edermi acaba

IcBlue

Doktor
@IcBlue kanka bi vendor paslar mısın bir tane rus varda güvenemiyoruz kendimizde kültürr mantar işi yapıyoruz işletmemiz var sorun teşkil edermi acaba
güvenilir vendorlara kendim nasıl ulaştığımı zaten anlattım kankacım, senin şartlarını karşılayan bir satıcıya ancak kendin ulaşabilirsin. kültür mantarı işi yapıyor olmanın nasıl bir sorun teşkil edeceğini düşünerek sorduğunu pek anlayamadım, biraz daha açarsan daha mantıklı cevap verebilirim. örneğin psikoaktif sporları aynı yerde yetiştirmeyi düşünüyorsan yapmamanı öneririm.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • deyorke deyorke:
    ***** *** *** ** **** ***** ** * **** ****** ******* ***** ******* **** *****
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Sleepless Sleepless:
    ** ***** **** *** ***** hahahaha* **** ****** ********
  • Bomberx Bomberx:
  • Sleepless Sleepless:
    ** ** **
  • deyorke deyorke:
    ***** ****** ****** *** ******* ** ****** **** ********** ** ***** ***** ******* ****
  • L Legend86:
    ** ********** ******** hahahaha* ***** ** *****
  • L Legend86:
  • deyorke deyorke:
    hahahaha* *** *** **** **** ******* ***** **** *** ***** hahahaha* **** ****** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ** **** **** ********** *** ***** ******** ***** *** *** **** ******** *****
    ** ********** hahahaha*** **
    +1
  • deyorke deyorke:
    *** ** **** ******* **

** **** **** ********** *** ***** ******** ***** *** *** **** ******** *****
  • L Legend86:
    *** hahahaha* ******* ******
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha* *** *** **** **** ***** ***** ****** ******* ***** ***** ***** ** *** ***** **** ***** ******* ********* hahahaha* **
    +1
  • Bomberx Bomberx:
    ****** ******** hahahaha ** **** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha ********
  • L Legend86:
  • Sleepless Sleepless:
  • deyorke deyorke:
    *** ***** ** ***** ******* ***** ***** ****** *** ****** *** ***** ****** ******* ***** ***** ***** ** *** ***** **** ***** ******* ********* hahahaha* **
    deyorke deyorke: *** ***** ** ***** ******* ***** ***** ****** *** ****** *** ***** ****** ******* ***** *****...