Madem böyle bir konu var :))

xOutdoor

Üye
Afgan arkadaşla evde oturuyoruz. Bir poşet sigara var. Limit yok.Abimiz telefonla görüntülü atiyordu. Neyse yap bitane adaletli dedi. Sigaramız nasıl güzel ama. Herneyse sigarayı yaptık. Yarıda sigara, gulmeler kahkahalar filan. Oda sohbet ediyor memleketle. Sonra bu lavuk durdu durdu arayışa geçti. Ne arıyorsun dedim. Telefon dedi. Tabi ben iptal oldum o zaman :D

OttoMan347

√SEFİR√
Afgan arkadaşla evde oturuyoruz. Bir poşet sigara var. Limit yok.Abimiz telefonla görüntülü atiyordu. Neyse yap bitane adaletli dedi. Sigaramız nasıl güzel ama. Herneyse sigarayı yaptık. Yarıda sigara, gulmeler kahkahalar filan. Oda sohbet ediyor memleketle. Sonra bu lavuk durdu durdu arayışa geçti. Ne arıyorsun dedim. Telefon dedi. Tabi ben iptal oldum o zaman :D
Olur öyle bende toy zamanımda kafam güzel gözümdeki gözlüğü aradım 10 dk :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • S serdar1122:
    **** ***** hahahaha*
  • Coke Coke:
    ********** ***** ***** *** hahahaha ****** ****** ******* * ******* ***** hahahaha ***** ****** ********** ******* ****** hahahaha*** ** ****** ******** ********* ******** ***** ****** ***** ****** **** ******* ******** ******* ******** ********** ****** ******** ****** hahahaha*** ******* hahahaha******
  • S serdar1122:
    ***** *** ******** ***** ********** ********* ******* hahahaha*** *** ***** ****
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    **** hahahaha*** ******* ********** ****** ******** ***** ********* *** ***** ***
  • S serdar1122:
  • Coke Coke:
  • S serdar1122:
  • Coke Coke:
    *** ******** **** *** *** ****** ***** ****** hahahaha***
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • S serdar1122:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** *****
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ********* ***** ******** hahahaha*****
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    hahahaha ****** **
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ******** ******** hahahaha* *** ******* ********* **** hahahaha**** *** *** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******
  • S serdar1122:
    **** ********* **** ********** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Coke Coke:
    ***** ****** *** ***** ******* ********** ***** hahahaha***
  • kawinnnz kawinnnz:
    **** ******** hahahaha ******** **
  • Coke Coke:
    ****** hahahaha ****** hahahaha**
  • Bomberx Bomberx:
    ** **
  • Coke Coke:
    **
  • Coke Coke:
    ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ******** hahahaha* hahahaha* ******
    Coke Coke: ****** ****** ******** ********* ****** **** hahahaha** *** ****** ********* ********...