Müstakil ev bahçesinde hangi tohumu önerirsiniz?

Yavuz4734

Yeni üye
kardeşim öncelikle açacaksın muzik saatlerce araştıracaksın forumları kim ne yapıyor olduğun bölgeye dayanıklı bir bitki seçebilirsin sana burda kimse a dan z ye anlatamaz bunları forumları tek tek okuyacaksın soru cevap olarak sadece takıldıgın konuları yazsan daha ıyı olur yoksa cok uzun surer işin 2 3 haftadır forumdayım. okudugum seylerı tekrar okuyorum.herkesın fıkırlerı farklı oluyor sen ortak bır nokta cıkaracaksın kendıne uygulayacaksın zor bırsey degıl sadece OKU :)
Okudum zaten kankam blue dream Akdeniz bölgesi için uygunmuş

Yavuz4734

Yeni üye
kankacım çok dogru dusunmussun başka bıtkılerle saklama durumunu ,çok rahat olmamakta çok sıkmamakta lazım aslında kendını özellıkle 15 yıldır içen bırı olarak naçizane bir tavsıyem yetıstrmeye karar verdıysen sadece sen bilmelisin sende bilirsin 2 kişinin bildigi sır sır degıldır geçen haberlerde adamlar 3 ev yapmıslar mılyonluk sera malzeme kurmuslar yakalanma sebeplerı çok şaşırtıcı temızlık gorevlısının yaprakları çöpte bulmasıyla aynasızları arıyolar adamlar agır patlıyo tabı onlar yuklu yetıstrenler sen belkı 3 4 thm atıcaksın ama sosyal hayatını çok etkılıyo ve ona göre dengele bence yani anlıcagın işin kısası İHBAR olmadıgı surece sende ayık davrandıgın surece birşey olmaz sende oturur bahcende tertemız havada sgranı içersin :)
Kral benim paket olma gibi bir derdim yok olsamda umrumda değil yani, sabah işe akşam eve gelicem benim için önemli olan devletten yana bir sorun olmayacağını düşünüp bitkilerin büyümesi gerisi teferruat

Akdeniz ikliminde rahat olurmu kral ? Çünkü ben sabah işe akşam eve gelicem
akdeniz iklimi vs farketmez zamanında nisan sonu mayıs başı gibi ek arkana yaslan.
outdoor kolaydır indoor gibi hergün ilgilenmen gerekmez hatayı telafi eder güneş ışığı öyle birşey ki anlatılmaz yaşanır ek geç korkma arada sulamayı unutma yeter.

Yavuz4734

Yeni üye
akdeniz iklimi vs farketmez zamanında nisan sonu mayıs başı gibi ek arkana yaslan.
outdoor kolaydır indoor gibi hergün ilgilenmen gerekmez hatayı telafi eder güneş ışığı öyle birşey ki anlatılmaz yaşanır ek geç korkma arada sulamayı unutma yeter.
Aradığım cevap buydu eyvallah kankam

Turkish man

Doktor
Eyvallah sağolasın kral, blue dream Akdeniz ikliminde daha dayanıklı olur diyorlar sen ne diyorsun ?
Yani herkes tarafın dan kolay yetiştirilebilen bir genetik bu sebepten dolayı popüler. 2 tane farklı genetik sipariş etmeni tavsiye ederim 2 adet ondan 2 adet başkasından yaparsan farklı farklı sigaralar içmiş olursun ve güzel kafalar yaşarsın sürekli aynı sigarayı içersen biliyorsun ki belli bir süre sonra etki etmiyor benim senin gibi bir imkanım olsa 3 tane farklı genetik ekerim bahçe de yetişmesi bambaşka :D

Yavuz4734

Yeni üye
Karadeniz de uygundur. Kolay büyüyen bir genetik benim de ilk olacağı için yağmura küfe dayanıklı olduğu için tercih ediyorum. Herkes farklı şeyler diyor ama hayırlısı
Benim için büyüsü
Yani herkes tarafın dan kolay yetiştirilebilen bir genetik bu sebepten dolayı popüler. 2 tane farklı genetik sipariş etmeni tavsiye ederim 2 adet ondan 2 adet başkasından yaparsan farklı farklı sigaralar içmiş olursun ve güzel kafalar yaşarsın sürekli aynı sigarayı içersen biliyorsun ki belli bir süre sonra etki etmiyor benim senin gibi bir imkanım olsa 3 tane farklı genetik ekerim bahçe de yetişmesi bambaşka :D
Ben kullanmıyorum kankam:)

Bir akşam işten geldiğinde bahçedeki kızı fark edip götürmelerini istemiyorsan çok kokmayan genetiklere bakmanı öneririm. Dışarıda olacağı içinde haşere ve küfe dayanıklı genetikler bi tık işini görecektir. Acemi olduğunu da düşünürsek nokta atışı söylüyorum bakabileceğin 2 genetik var:
Jack Herer ve Northern Lights
Jack herer kanka yap dayanıklı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
  • E ErdemRS6:
  • tanrınınesrarı tanrınınesrarı:
  • kkush kkush:
    dready **** ********* ******* ***
    **** **** dready* ****** ********
  • kkush kkush:
    **** ********** ****** ******** **** dready* ****** ********
    +1
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ** dready** ****** ******* ****** ** ** ***
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    dready**********
  • Night owl Night owl:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** dreadydready******
  • kkush kkush:
    ** ******* *********** dready******** **** ******* ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ** ********* ******** *********** **
    +1
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
    *** ******** ** *** ** ****** ********* ***** ******** **** ******* *********** **** *********** **** ** ******* *********** dready****
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ******* dready
  • cokorama cokorama:
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    * ******* dready **********
  • Night owl Night owl:
    Night owl Night owl: **** ********* *********** ***** *********