Lutfen yardim

Eazy.e

Yeni üye
Arkadaslar bu sene yazlikta buyutmeyi dusunuyorum ama cok kararsizim sizce yakinindaki ormana mi dikeyim yoksa evde mi buyuteyim? Ev biraz sikinti yazin gelen giden oluyor ormanda sikinti olur mu acaba simdiden tesekkurler....

Hakan-Batur

Yeni üye
Cvp: Lutfen yardim

Eazy.e' Alıntı:
Arkadaslar bu sene yazlikta buyutmeyi dusunuyorum ama cok kararsizim sizce yakinindaki ormana mi dikeyim yoksa evde mi buyuteyim? Ev biraz sikinti yazin gelen giden oluyor ormanda sikinti olur mu acaba simdiden tesekkurler....

Kesinlikle ormanda yapmalısın. Hem daha kaliteli hem daha organik olur. Güneşi güzel alırsa evdekinin 3 katını alırsın.

Eazy.e

Yeni üye

Hakan-Batur' Alıntı:
Eazy.e' Alıntı:

Kesinlikle ormanda yapmalısın. Hem daha kaliteli hem daha organik olur. Güneşi güzel alırsa evdekinin 3 katını alırsın.

Cok tesekkur ederim knka sence en hizli hasati hangi tür ile alirim?

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE

Eazy.e' Alıntı:

Kanka evde büyütsen daha sağlıklı olur nedeni ise şu Ormana ekersin emek verirsin hasat hayali yaparken birileri denk gelirse yerler bitkileri gider bi bakarsın yerinde yeller esiyor çok zoruna gider.Damda büyütmeni tavsiye ederim gelen gidenin damda ne işi var başka bitkiler de ek sadece cıbıldak cıgaralar durmasın sıkıntı olacagını düşünmüyorum.Saksılarını büyük tuttuktan sonra yine aynı verimi alırsın önemli olan ne yetiştirecen auto mu photo mu toprağın gübren bunlar etken.

Eazy.e

Yeni üye

yokmubiseyinnn' Alıntı:
Eazy.e' Alıntı:

Kanka evde büyütsen daha sağlıklı olur nedeni ise şu Ormana ekersin emek verirsin hasat hayali yaparken birileri denk gelirse yerler bitkileri gider bi bakarsın yerinde yeller esiyor çok zoruna gider.Damda büyütmeni tavsiye ederim gelen gidenin damda ne işi var başka bitkiler de ek sadece cıbıldak cıgaralar durmasın sıkıntı olacagını düşünmüyorum.Saksılarını büyük tuttuktan sonra yine aynı verimi alırsın önemli olan ne yetiştirecen auto mu photo mu toprağın gübren bunlar etken.

Kanka evde tek yasamadigim icin endiseliyim arada aileden gelenler oluyor cok kararsizim aslinda :/ Sen olsan ne yapardin :)

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE

Eazy.e' Alıntı:
yokmubiseyinnn' Alıntı:

Kanka evde tek yasamadigim icin endiseliyim arada aileden gelenler oluyor cok kararsizim aslinda :/ Sen olsan ne yapardin :)
Valla kanka ben olsam damda balkon da yetiştiririm diyeceğim de ben zaten balkonda yetiştiriyorum :D 
Ya ailene söyle kanka ben içiyom bunu yetiştirecem çingenle ne idüğü belirsiz adamlarla uğrasamıyorum kendım yetıstırecem de yada işini Allaha bırakıp ormana ek bol şans.

Eazy.e

Yeni üye

yokmubiseyinnn' Alıntı:
Eazy.e' Alıntı:
Valla kanka ben olsam damda balkon da yetiştiririm diyeceğim de ben zaten balkonda yetiştiriyorum :D 
Ya ailene söyle kanka ben içiyom bunu yetiştirecem çingenle ne idüğü belirsiz adamlarla uğrasamıyorum kendım yetıstırecem de yada işini Allaha bırakıp ormana ek bol şans.

Adamsin kanka cok sagolasin takipteyiz seni balkon growlarina hastayiz  hatay hazee :)))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ******** hahahaha hahahaha*** **** ******* ****** ***
    ********** ******** hahahaha** *******
    ****** ******** ********* ******** ******* ********** ******* hahahaha*
  • S Seytan. Mari:
    ***** ******** ******* ******** ****** **
  • S Seytan. Mari:
    ****** ******* ******* ******** ********** **
  • S Seytan. Mari:
    ****** *** * ****** ******* ***** hahahaha**** ****** hahahaha* **** ** ****** ******* ********
  • S Seytan. Mari:
  • S Seytan. Mari:
    hahahaha* ******* ********* ** *** **
    **** ******** ***** hahahaha*** ******* * ****** ******* *** **
    ********** ****** ***** ********* *** hahahaha** hahahaha***
    +1
  • S Seytan. Mari:
    +1
  • S Seytan. Mari:
    *** ***** ********** ********* ******** ********** *** **** ******* hahahaha* ****** hahahaha**** ** *** ****** ********** **** *** ***** *** ****** *******
  • S Seytan. Mari:
    ***** ******* ** **
    ***** ******** ***** ******** ** **
    **** **** ** ********** * ****** ** **** ** ******* ** **
  • K klasiktalha:
    ***** ******* ********** ******* *** hahahaha** ********
  • K klasiktalha:
  • K klasiktalha:
    ** ***** ********** ******* ********* hahahaha* ***** hahahaha** ********* **** ********* ****** ****** ****** ********** ****** ***** ***** hahahaha** ***** ******** hahahaha**** ******* *** *** ******* ****** ***
  • K klasiktalha:
    *** **** ****** ** *** ******** **** ** * ***** *** hahahaha *** ********* hahahaha* ******
    ********** ****** *** **** ******* ***** hahahaha **** ******** * ******* ********** ******** hahahaha*** ***** ******* **** ********** *** ** ******** ***** ******** *** hahahaha*** **** ******* ******** ******* ** **** ** ******* ****** ******** ****** *** **** ****** ** *** ******** **** ** * ***** *** hahahaha *** ********* hahahaha* ******
    +1
    ******* hahahaha*
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ******* hahahaha*