LSD

Inferno

Yeni üye
Beyler selamın aleyküm size bir sorum olacak ben hiç lsd atmadım da bi arkadaşla atmayı düşünüyoruz fakat oruç tuttuğumuzdan ramazan ayında atamıyoruz ramazanın bitmesini de beklemek istemiyoruz acaba akşam atsak mı gece atarsak çok p1ç olur mu duyduğuma göre sabahki kafayı yaşatmaz diyorlar siz ne diyorsunuz ormanda kamp yapmayı düşünüyoruz

convik

Doktor
Kanka sahuru yaptıktan sonra ezan okunmadan 30dk önce yapıştırın. Bu şekilde orucunuzu bozmaz ama tavsiye etmem.

Eskiden Osmanlı'da Afyon bağımlıları böyle yaparmış kağıda sarıp yutarmış gün içerisinde patlarmış

Inferno

Yeni üye
Kanka sahuru yaptıktan sonra ezan okunmadan 30dk önce yapıştırın. Bu şekilde orucunuzu bozmaz ama tavsiye etmem.

Eskiden Osmanlı'da Afyon bağımlıları böyle yaparmış kağıda sarıp yutarmış gün içerisinde patlarmış
kanka o benimde aklıma geldi de bozulur bence ya ****

dostlar, LSD atılmaz, sıvısı varsa damıtma ile kullanılır ama eğer kağıt halinde ise en yüksek kullanım şekli olan ağızda parçalama, dil altı bekletme şeklinde alınır. daha sonrası, bir uyuşturucu madde değildir, özünden bugüne dek geçen sürede formasyonu saf kalamamış olsa bile etkileri ve yaşattığı süreç görece 'aydınlanma ve bilinç ile duygusal keşif' üzerinedir. pek tabi eğlendirdiği de doğrudur. ancak, LSD kullanmadan önce mutlaka ama mutlaka 'eğer ilk kez ise' bolca okuma ve araştırma yapmanızı, kendinizi hazırlamanızı tavsiye ederim. koşullanma yerine teslim olacağınız türden bir deneyim olursa sonucu çok daha faydalı olacaktır. LSD'yi kullanacağınız yolda hayata ve dünyaya dair kapalılığınız var ise onlardan da bir nebze olsun sıyrılmanızı tavsiye ederim. çünkü algılama boyutlarınız değişecek, uyuyuşta olan semptomlarınız uyanacak, idrak seviyeniz artacak, bilincinizin derinliğini keşfedeceksiniz, insan denen makinenin harikulade tarafları ile karşılaşmanız olası. ama dediğim gibi, buna önce kendinizi hazırlamanız çok daha faydalı olur.

Inferno

Yeni üye
dostlar, LSD atılmaz, sıvısı varsa damıtma ile kullanılır ama eğer kağıt halinde ise en yüksek kullanım şekli olan ağızda parçalama, dil altı bekletme şeklinde alınır. daha sonrası, bir uyuşturucu madde değildir, özünden bugüne dek geçen sürede formasyonu saf kalamamış olsa bile etkileri ve yaşattığı süreç görece 'aydınlanma ve bilinç ile duygusal keşif' üzerinedir. pek tabi eğlendirdiği de doğrudur. ancak, LSD kullanmadan önce mutlaka ama mutlaka 'eğer ilk kez ise' bolca okuma ve araştırma yapmanızı, kendinizi hazırlamanızı tavsiye ederim. koşullanma yerine teslim olacağınız türden bir deneyim olursa sonucu çok daha faydalı olacaktır. LSD'yi kullanacağınız yolda hayata ve dünyaya dair kapalılığınız var ise onlardan da bir nebze olsun sıyrılmanızı tavsiye ederim. çünkü algılama boyutlarınız değişecek, uyuyuşta olan semptomlarınız uyanacak, idrak seviyeniz artacak, bilincinizin derinliğini keşfedeceksiniz, insan denen makinenin harikulade tarafları ile karşılaşmanız olası. ama dediğim gibi, buna önce kendinizi hazırlamanız çok daha faydalı olur.
sağol dostum güzel bir öneri

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka en son cumartesi gecesi yapıştırdım saat 12 gibi. 4 e doğru zirvesi geçti bişiler atıştırıp suyumu içtim sabaha kadar filme sardım sabah da görsel etki bitmişti zaten balığa gittim gayet de güzel oldu.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam TG gruplarından anca normal çorbacılar anlamai

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** ***** ***** hahahaha*
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha** ********** ****** ******** *** ****** *******
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* **** ***** ***** **
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    * ******* ********* hahahaha* ******* ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** ****** *** **** *** ***** ******* ******* ***** ***** *** *** ****** ** ******** ***** ****** ***** ******** hahahaha** ********* ***
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* **** hahahaha**
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** **** ******** ****** hahahaha*** ** ***** **** *** **** ** ** * * ***** **** ******** hahahaha*
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ****** ******* hahahaha **********
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* **** hahahaha***
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ***** ****** ******* hahahaha hahahaha******* *********
    ***** ** ****** ** ***** *** ********* *
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ****** *** **** ******** ****** hahahaha*** ** ***** **** *** **** ** ** * * ***** **** ******** hahahaha* *** ****** ********* **** ********
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** **** ***** ****** ** ******* ****** *** **** ***** ****** **** ***** ******* **
    +1
    ******** ***** ****** ***** hahahaha * ****** ****** ********
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ***** ****** **** ***** ******* ** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** hahahaha
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    *** ** hahahaha *** ******** ********** ********* *********
    BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ: *** ** hahahaha *** ******** ********** ********* *********