Lsd yapımı

Ne kadar araştırsamda bulamadığım bir konu :) Ham maddesini merak ediyorsan çavdar mahmuzunda yetişen ergotamin isimli mantardan organik olarak sentezleniyor. Kimyasal diyemeyiz doğal sentez olduğu için.

Sadece darkwebde bulunabilecek bir konu bu. Ve zaten yapmasıda kolay değil labaratuvar ortamına ihtiyaç var.

Eroin ve kokain, LSD ile kimyasal olarak benzer değillerdir. Eroin, bir opiyat türevidir ve doğal olarak afyon çiçeği bitkisinden elde edilen morfinin kimyasal değişiklikler geçirmesiyle üretilir. Kokain ise, And dağlarından gelen koka bitkisinden elde edilen bir uyarıcıdır.

LSD ise, halüsinojen bir bileşiktir ve beyindeki serotonin reseptörlerine etki ederek psikedelik etkiler yaratır. LSD, eroin ve kokain gibi bağımlılık yapıcı değildir ve farklı bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, LSD, eroin veya kokain ile kimyasal olarak benzer değildir.

DanteHere

Yeni üye
kanka yapımını bulmak zor değil deep webde 1 kaç forum var araştırrısan bulabilirsin ama arkadaşın da dediği gibi lab ortamı ve ileri duzey kimya bilgisi lazım.Bunun yanı sıra malzemelerin tedariği vs vs zor işler

Dostum yasak mı bilmiyorum ben sadece 1 tane biliyorum en büyüğü sanırım yasak değilse isimlerini profilime yazarmısın.

DanteHere

Yeni üye
kanka dread genel bir forum her telden var redditin tor tarzı bb forum yazarsan linkiyle bulup kayıt olabilirsin her şey var

Eroin ve kokain, LSD ile kimyasal olarak benzer değillerdir. Eroin, bir opiyat türevidir ve doğal olarak afyon çiçeği bitkisinden elde edilen morfinin kimyasal değişiklikler geçirmesiyle üretilir. Kokain ise, And dağlarından gelen koka bitkisinden elde edilen bir uyarıcıdır.

LSD ise, halüsinojen bir bileşiktir ve beyindeki serotonin reseptörlerine etki ederek psikedelik etkiler yaratır. LSD, eroin ve kokain gibi bağımlılık yapıcı değildir ve farklı bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, LSD, eroin veya kokain ile kimyasal olarak benzer değildir.
sonuç olarak kimyasallar.

M@ykıl

Kıdemli Üye
Tam olarak kimyasal diyemeyiz kanka. Yarı sentetik bi ürün. Çavdar mahmuzunda büyüyen bi mantardan elde edilen bi madde. Özü yine doğadan yani..

Ü

Üye silindi 30498

Guest

Eroin vücudun bağışıklık sistemiyle doğrudan oynayan kimyasal bir maddedir. Eroin bağımlılarının %70'i maddeye ağrılarını kesmesi için başlar. %100'ü ise maddenin yoksunluğu ile verdiği etkileri yok etmek için devam eder... Kokain beynin sinir sistemi merkezine doğrudan etki eden ve özellikle depresyon şikayeti olan bireylerde çok hızlı bir şekilde bağımlılık yaratan bir maddedir. Madde tüketimi açısından sürdürülebilirliğini verdiği etkileri devam ettirmeyi vaat ederek devam ettirir. Fakat her maddede olduğu gibi bu iki maddede de vücut tolerans göstermeye başlar ve doz arttıkça beklenti ile etkiler yer değiştirir.

LSD ise sentetiktir. Serotonin reseptörleri ile doğrudan oynuyor olması, maddeyi hat safhada bir bağımlık yapıcı kategoriye yerleştirebilir. Fakat Albert Hofmann muhteşem bir profesör. Vücudun toleransını egale edebileceğin herhangi bir şey olmadığı için lsd'yi her gün tüketmek isteyeceğin seviyede bağımlı olmak zordur. Ama lsd tüketen herkes bilir ki, trip sonrası %70 tüketici "bunu tekrar yapalım" şeklinde tepki kaçınılmazdır.

Son olarak; Başka eller tarafından, sen bir şeyler yaşa diye sentezlenen maddelerin psyhcedelic öğretilerine karşı maalesef ön yargılıyım. Evet verim aldım, tükettim. Fakat benim için uzun soluklu bir öğretici, yol gösterici olamaz. Öğretici ve derin deneyimler sunan maddelerin, hayatınızda kalıcı olması için, etkisi geçtiğinde geldiği yeri biliyor olmanız gerekir. Bkz: Toprak...

Kaldı ki üretilen lsd'lerin içerisinde, sentezlemesi zor ve masraflı olduğundan iliştirilmiş çeşitli kimyasal maddeler var.

Bizim standartlarımızda yapımı biraz hayal gibi duruyor. Lakin izlediğim görselleri hafızamdan çıkarmak gerçekten zor. Ve bahsettiğin gibi üstad içine iliştirdikleri diğer kimyasallar işin korkutucu kısmı güvenilir olanını bulmak muhtemelen imkansıza yakın.

Bizim standartlarımızda yapımı biraz hayal gibi duruyor. Lakin izlediğim görselleri hafızamdan çıkarmak gerçekten zor. Ve bahsettiğin gibi üstad içine iliştirdikleri diğer kimyasallar işin korkutucu kısmı güvenilir olanını bulmak muhtemelen imkansıza yakın.
Katılıyorum bence de Türkiye'de saf lsd bulmak çok zor bende tükettim, lsd diye nbome verenleri vs kastetmiyorum gerçek lsd diye satılanlarda saf lsd değil bence en iyisi test kiti sipariş vermek hatta en iyisi mantar yetiştirip tüketmek en azından kendi yetiştirdiğini biliyorsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • buddha buddha:
    ***** dready* ******* ** ********
  • SariTursu SariTursu:
  • SariTursu SariTursu:
    ******* ********** ** dready ********* ****
  • buddha buddha:
  • SariTursu SariTursu:
  • R RainGrow:
    ****** **** ****** **** **** dready** **** *** ****** ********** ******* ******* * ***** dready* ******* ** ********
  • buddha buddha:
    +1
  • SariTursu SariTursu:
  • ndr ndr:
  • kralartur01 kralartur01:
  • SariTursu SariTursu:
  • T Twist:
    **** * ********* ** * **** *** **** ** ***** ** **** **** ******* ** ***********
  • SariTursu SariTursu:
    **** **** ********* ****** * ***** **
    +2
  • ndr ndr:
  • R RainGrow:
    ****** ** ****** **** * ********* ** * **** *** **** ** ***** ** **** **** ******* ** ***********
  • SariTursu SariTursu:
    **** **** ***** ****** *** ***** dready ******** ** *** ********** ****** *****
  • T Twist:
  • T Twist:
  • SariTursu SariTursu:
  • R RainGrow:
    ****** **** ***** ***** ****** ** ******* ***** ***** *** ******* ******** **** ********* ******** ******** ***** ******** ** ***** ** ********* **** **** ******* ********** ** *** ********** ******** dready *********** dready ** ******* ** **** ********* ******** ******* ****** *******
  • R RainGrow:
    *** * *** ******* ***** ** *** ****** **** *** ******** ******* ***** dready*
  • M Mamba70:
    dready**********
    M Mamba70: dready**********