LSD SORU, TECRÜBE PAYLAŞIMI

Wolfgangg

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar,

İlk kez lsd deneyeceğim.Ormanda denemeyi düşünüyorum sizin tavsiyeniz nedir?Ev de müsait ayrıca.

Bad tribe düşmemem için tavsiyeleriniz var mı?

Ne kadar süre sonra bilinçli davranabilicek kıvama gelebilirim?

Şimdiden çok teşekkürler

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam öncelikle güvenlik açısından sana sormam gereken bazı sorularım olacak.
Kaçlık bir doz kullanacaksın?
Yanında kimse olacak mı?
Orman derken nasıl bir ormandan bahsediyorsun?
Ne kadar zamanın var?
Ormana araçla gidip ormana girip atıp bir ağaç dibine oturup etrafı izlemeyi mi düşünüyorsun yoksa kamp tarzı bir etkinlik mi?
Gideceğin bölgede yabani hayvan popülasyonu nasıl?
Gideceğin bölgede avcı,mantar toplayıcı, pikniğe gelen, ormancı vs var mı?

Pulu aldıktan ve 20 dakika emdikten sonra yarım saat ile 45 dakika arasında hafif karıncalanma ile kafası gelir ilk 3-4 saati yoğun sonraki 4 ila 8 saat hafif olsa da etkisi 12-13 saat kadar sürer.
15 gün kadar önce gece 12 de attığım pul görseli bitmesine rağmen gündüz saat 11 civarında araba sürmeme engel oldu ve gideceğim yere yürüme gittim. Belkide sabaha kadar oturmanın vermiş olduğu ruh haliydi tam olarak emin değilim fakat dışarı çıktığımda da bir çiftli sigara içmiş gibi sallıyordu.

Asit konusunda en büyük eşşekligi yapan biri olarak kesinlikle ve kesinlikle en önemli konunun güvenlik olduğunu asla unutmamanı tavsiye ederim. Şakası olmayan ve cidden can sıkıcı olabilen bir madde. O yüzden tüm güvenlik önlemlerini al ve güvende kal.

Alp723518

Yeni üye
biz bunu bulamıyoruz siz nasıl buluyorsunuz, gerçi böyle yazınca da soruya soruyla karşılık verir gibi olduk :)

hocam bence lsd tam bı iyi düşün iyi olsun durumu. o yüzden pozitif kalın, etraftan keyif almaya ozen gösterin

Merhaba arkadaşlar,

İlk kez lsd deneyeceğim.Ormanda denemeyi düşünüyorum sizin tavsiyeniz nedir?Ev de müsait ayrıca.

Bad tribe düşmemem için tavsiyeleriniz var mı?

Ne kadar süre sonra bilinçli davranabilicek kıvama gelebilirim?

Şimdiden çok teşekkürler
tripsitter olabilecek bir arkadaşın varsa yanında olsa güzel olur ya da denemiş ve seni güvende hissettirecek biri. teslim olman, koşulsuz ve beklentisiz olman da yolculuğunu güzelleştirir. e tabi orman en güzel ortam. unutma dostum, çok bireysel bi yolculuk bu ve hem bilişsel hem duygusal keşif yaşayacaksın. kendini şimdi kodlamaman en iyisi, yedikten max 1 saat sonra etkisi başlar ve UG'sine göre yoğunluğunu yaşarsın. etkisi de 4-6 saat arasında. sonrasındaki süreçte ise açılacak algılarından sonra içinde olduğumuz boyuta alışman için kendine alan ve zaman ver.

Wolfgangg

Yeni üye
Yanında kimse olacak mı?
Ne kadar zamanın var?
Ormana araçla gidip ormana girip atıp bir ağaç dibine oturup etrafı izlemeyi mi düşünüyorsun yoksa kamp tarzı bir etkinlik mi?

Pulu aldıktan ve 20 dakika emdikten sonra yarım saat ile 45 dakika arasında hafif karıncalanma ile kafası gelir ilk 3-4 saati yoğun sonraki 4 ila 8 saat hafif olsa da etkisi 12-13 saat kadar sürer.
15 gün kadar önce gece 12 de attığım pul görseli bitmesine rağmen gündüz saat 11 civarında araba sürmeme engel oldu ve gideceğim yere yürüme gittim. Belkide sabaha kadar oturmanın vermiş olduğu ruh haliydi tam olarak emin değilim fakat dışarı çıktığımda da bir çiftli sigara içmiş gibi sallıyordu.

Asit konusunda en büyük eşşekligi yapan biri olarak kesinlikle ve kesinlikle en önemli konunun güvenlik olduğunu asla unutmamanı tavsiye ederim. Şakası olmayan ve cidden can sıkıcı olabilen bir madde. O yüzden tüm güvenlik önlemlerini al ve güvende kal.
Belgradda güvenli bir yer bulucam mutlaka.Arac ile gidicez 10 saat sonra sürülebilir diye düşünüyorum

Wolfgangg

Yeni üye
Yanında kimse olacak mı?
Ne kadar zamanın var?

ilgin için çok teşekkürler.Sakin kimsenin olmayacağı bir kısımda ormanda olucam.Yabani hayvan yok.Kaclik bilmiyorum ama az olucaktir ve hal şeklinde çok küçük.Guvenlik önlemleri den kastımız nedir acaba?

Wolfgangg

Yeni üye
Yanında kimse olacak mı?
Ne kadar zamanın var?

ilgin için çok teşekkürler.Sakin kimsenin olmayacağı bir kısımda ormanda olucam.Yabani hayvan yok.Kaclik bilmiyorum ama az olucaktir ve hal şeklinde çok küçük.Guvenlik önlemleri den kastımız nedir acaba

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam güvenlik önlemlerinden kastım araç yahut dikkat gerektiren bir makine vs kullanıp kullanmayacağın. Bunun yanı sıra ekleme yapmak isteyen illa ki birileri olur.

Onun yanı sıra yanına yaban domuzu,kurt,çakal ayı vs gelebilir o kafayla onları sevmeye falan çalışabilirsin ama dediğine göre yabani hayvan popülasyonu yokmuş.
Gidicez demenden yanında bir arkadaşın olacağını düşünüyorum arkadaşın kullanıcak mı yoksa seni mi izleyecek? Eğer izleyecek ise kullanım öncesinde arkadaşına işlerin ters gitmesi durumunda seni sakinleştirici ve teskin edici telkinlerde bulunmasını söyle.
Mesela kanka bak şimdi olaylar kontrol dışına çıkarsa ve gerçekliği kaybetmeye başlarsam, korkup bad tribe falan girersem bunun geçici olduğunu şuan kafam güzel diye olayları bu şekilde algıladığımı bana hatırlat vs gibi.

Çok önemli değilse telefon çaldığında açmamaya çalış çünkü saçma bir sebeple bile arayan biri olursa konu çok farklı yerlere gidebiliyor :D

Dinlemek için önceden müzik ayarlamanı tavsiye ederim. Cidden güzel oluyor.

Kullanmadan önce hafiften bir şeyler atıştır karnın aç olmasın zaten pek bir şey yedirmiyor yediğinden de bişi anlamıyon :D

Arkadaşın ara ara şu içmen gerektiğini sana hatırlatsın o da bir diğer önemli konu.

Psikedeliklerin bence tek kötü yönü o an aldığın bir kararın sana aşırı mantıklı gelmesi durumu. Umarım intihar yahut kendine zarar verme eğilimi olan birisi değilsindir.

Sürekli olarak pozitif ol, pozitif kal ve hiç bir şeyin canını sıkmasına izin verme.

Paniğe kapılma kapılırsan da savaşmaya yahut direnmeye çalışma maddenin sana dersi öğretmesini bekle ve teslim ol.
Kafası gelmeye başladıktan en az 3 saat sonra cigara içeceksen iç (aslında ilk sefer için tavsiye etmem)
15 senelik dostumun evine takılmaya giderken aldım ve 1 saat geçmeden cigara içtik belli bir yerden sonra ortam ve arkadaşım yabancılaşmaya başlamıştı belkide benim gerçekliğim boku yemişti. O yüzden pek tavsiye etmem cigarayı. Heee evde tek tabanca takılırken tüketiyormuyum? **** bile ağlatıyorum ama kimseyle bir şey konuşmak zorunda değilim,kimseyi dinlemek ve anlamak zorunda değilim. Tek yaptığım gözlerimi kapatıp bana bam başka dünyaların kapısını açışını izlemek. Çok sıkılırsam da Netflix de zibilyon tane içerik ile beynimi ve algımı pudinge çevirmek. Bunları da yaparken genelde yatağımdan bile çıkmıyorum.

Güvenli ve güzel yolculuklar diliyorum dostum.

Son olarak herşey bittiğinde de kafa raporu paylaşmayı unutma ;)

Belgrad tirt kanka kimsenin olmadığı bir vadi tepesine cik definecilerin gittigi mekanlar eski pagan ayin yerleri asil kafa orda yasanir herkes bilmez kaplumbag kayalar deve kayalar murc ule cizilmiz degisik figurler
Mesela nereler bunlar? Bu arada hava durumuda çok önemli ormanda yağmurda çamurda kaldığında modunu baya etkiler.

Trefalgar

Kıdemli Üye
Mesela nereler bunlar? Bu arada hava durumuda çok önemli ormanda yağmurda çamurda kaldığında modunu baya etkiler.
https://ibb.co/4sf1jr1

Anadolunun tasi topragi altin kanka ormanda cik dolas cevrende eski yerlesim oldugu bilinen yetlerde cok karsilasirsin buyuk yerleşik kayalar da isaretler olur sen defineci olmadigin icin isaret cozmeye gerek yok kanka kült yerlerde gezmek lazim .

Arya1

Yeni üye
Yukardaki arkadaş güzel açıklamış.Zor durumlarda yapman gereken kendini telkin etmek yaşadığın şeylerin normal olduğunu ve paranormal bir şey yaşamadığını anlaman lazım.Aldığın kağıda göre kafası değişiyor ama genel olarak insanı histerik yapıyor hissetiğin gördüğün yaşadığın tripleri paranoya olarak asla düşünme keyfini çıkar.Eğer kağıdı kullanmasını bilirsen korku veya paranoya tribini bile eğlenceli hale getirebilirsin tabii ben bunu 2 3 kere kullandıktan sonra yapmaya başladım.Bad trip olayı bence yaşadığın şeylerin gerçek olup olmadığını anlayamadığın zaman oluyor.Dediğim gibi kendini telkin edip durum değerlendirmesi yapcaksın kafanın içinde tabii tecrübe bunların hepsi önceden kullanmış arkadaşın varsa yanında bunları yapmana gerek bile kalmayabilir o seni yönlendirebilir.Arkadaşın salak değilse tabii :)
Bu yazdıgınız bana bir noktada yanlıs geldi (lsd veya psikedelik deneyimim hic yok), o da su ki o esnada eger gercekten varlık vs veya izlenme gibi hisler oluyorsa bunlar zaten o varlıkların izlemesinden dolayidir. veya insan üzerinde kontrolü ele gecirmelerinden dolayidir. insanın da o an hissettikleri uydurma bir paranoya degil, gercektir. aslında sizin demeye calıstıgınız sey bunlar olacak fakat akısa kendini birak.. sanırım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    hahahaha*** ******** ** ***** ***** ******* ******* ********* hahahaha*** ** ******* ****** ***** ** ****** ******
  • Didrug Didrug:
    +1
  • istr istr:
  • içiciadam içiciadam:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Almora Almora:
    hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Almora Almora:
    ********* *** **** **** ** ***** ******* ********** **
  • ROCCO ROCCO:
    ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** *****
  • istr istr:
    ** **** ****** hahahaha* ** ***** **** ***** *** *** ***** **
  • istr istr:
    **** ****** ********* *** ** ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • Almora Almora:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ****** ***** ** ***** ***** *** ***** ******* hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ** *** ******** ***** ******** ******* ** hahahaha* ****
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******* ** **** ****** ********* *** **
  • istr istr:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** ** ** ** ****
  • Almora Almora:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** **
  • Almora Almora:
    ******* *** ***** ***** hahahaha*
  • istr istr:
  • istr istr:
    **** ********* ***** ******* hahahaha** ***** ********** **
    istr istr: **** ********* ***** ******* hahahaha** ***** ********** **