Lsd siparişi geçildi

donsenor

Yeni üye
ne zaman geliyorsa gelsin, yeter ki gelsin babacım. istanbul içi güzel kağıt kanalına sahip kimse yok mu koskoca forumda acaba?

Führer

Üye
29.01.2021 tarihinde verdim siparişi İsviçre'den yola çıkmış bulunmakta.
Sahte isim soyisim , gerçek adresimi verdim inşallah buraya gelince alamama gibi sıkıntıya düşmem
15x200 ug 25 euro Kankam güzellik yaptı 5 tane fazladan yolladı.

11.02.2021 bi hareket yok bekliyorum önümüzdeki hafta gelir diye düşünüyorum

17.02.2021 bekliyoz

28.02.2021 Reship yaptı Hollandadan
Bro hareket yok mu?

donsenor

Yeni üye
tam 1 ay 8 günün sonunda bu sabah teslim aldık beyler. hoffmancrew'dan geleceğine dair ümidi kesmiştim ama geldi.

Führer

Üye
Onlar gitti kanka yani yapacak bir şey yok, önemli olan ben güvendeyim :) Ama onlardan sonra 2 posta istedim, geldi. O iki postadan sonra 2 daha istedim gelmedi, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Şansına yaşıyoruz biz valla :D Dis iz Törkiy
Durum vahim, nereye kadar sürecek böyle çok merak ediyorum

arkadaşlar çok sağlam birinden aldım bu bilgiyi isteyen inanır isteyen inanmaz bu dediğime malesef türkiye de yaşadığımız için ptt servisinin de nasıl çalıştığını anlayan vendorlar artık hangi.market hangi vendor olursa olsun 10 siparişin 2 sini çıkarıyorlar oda şansa ya geliyor ya gelmiyor

Ü

Üye silindi 24264

Guest
arkadaşlar çok sağlam birinden aldım bu bilgiyi isteyen inanır isteyen inanmaz bu dediğime malesef türkiye de yaşadığımız için ptt servisinin de nasıl çalıştığını anlayan vendorlar artık hangi.market hangi vendor olursa olsun 10 siparişin 2 sini çıkarıyorlar oda şansa ya geliyor ya gelmiyor
abi senin hep yeni hesabin oluyo :D turk ici vendordan falanmi soyledin

abi senin hep yeni hesabin oluyo :D turk ici vendordan falanmi soyledin
dostum avukat 35 ı @Kanka sağolsun değiştirdi burdaki arkadaşlar korkuyor diye isimden :) yok ben direk yurt dışında bi adrese söyleyip oradan yolluyorum kendime bu şekilde geliyo neden turkiyeye gelmediği sorusunu da anlamışsın dır türkiye olunca cok-da iplemiyor yollamıyorlar çoğunu gönderdik bekleyin diyorlar bizde ha geldi ha gelicek diye bekliyoruz oysa gönderilen bisi yok ha takipsiz yollatipta gelmediği oluyormu evet 100 zarfın belki biri gelmez ama 100 zarfın 90 gelmiyorsa bi düşünmek lazım değilmi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • C caaranasıl:
    ******** hahahaha** ****** ***
  • O otonomon:
  • O otonomon:
    ******* *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ******* *** ****** hahahaha** *** ***** ****** * *** hahahaha******* ***** ****** ****** ******* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    hahahahahahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ********** **
  • İ İbo Dayı:
    ** ***** ******* hahahaha ***** *******
  • bandaleros bandaleros:
    **** ***** **** **** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    ******** ***** ***** *** hahahaha ******** hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** * ****** hahahaha******
  • İ İbo Dayı:
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    *** ******** **
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    *** ** ***** hahahaha*
  • İ İbo Dayı:
    ********** hahahaha******** ** ********* *********
  • İ İbo Dayı:
    ***** ******** ******* ******* **** ******* ***** *** *** hahahaha* ********
  • İ İbo Dayı:
    ****** ***** ***** ** ***** ** ********* **** hahahaha**** *** ******* ** ***** ********* *****
  • bandaleros bandaleros:
  • İ İbo Dayı:
    hahahaha* **** *******
    +1
    İ İbo Dayı: hahahaha* **** ******* +1