LSD SİPARİŞ

rasta1111

Yeni Üye
Kanka 10x200 ug olandan sipariş vermiştim ama deneme işini daha yapmadım! Özel bir gün hazırlamak istiyorum. 10 gün kadar yeme içme perhizi ve vücut egzersiz açma germe hareketleri ile içerden dışardan her türlü hazır hale getirip özel bir ortamda tecrübeli bir dostumla deneyeceğim!
LSD kullanımı ciddiyet isteyen bir şey bence onun için her türlü hazır hissetmek lazım! En azından yaşanabilecek ağır bad tripler'den kaçınılabilinir
kardeşim nasıl sipariş edecegimi nasıl alabilecegimi detaylı bir şekilde anlatabilirmisin bende sipariş vermek istiyorum rica ediyorm senden

Harmankush54

Kıdemli Üye
Uzun uğraşlar sonucu son 2 günü dw de geçirip araştırdım. Bulduğum bir kaç vendor oldu yerli ama ne kadar güvenilir ne kadar doğrudur bilemedim.
Bu arada yurt dışı siparişler ile ilgili şu sıralar çok fazla takılma olayına rastladım. İşin kötüsü yurt dışı siparişlerde yakalandığında kullanıcılıktan değil yasa dışı madde ithal etmekten dosya açılıyor o da 15 sene gibi bir şey yapıyor. Riskleri iyice ölçüp tartmadan sakın bu işlere dalmayın kankalar Allah korusun ciddi ihale alırsınız.

Kanka 10x200 ug olandan sipariş vermiştim ama deneme işini daha yapmadım! Özel bir gün hazırlamak istiyorum. 10 gün kadar yeme içme perhizi ve vücut egzersiz açma germe hareketleri ile içerden dışardan her türlü hazır hale getirip özel bir ortamda tecrübeli bir dostumla deneyeceğim!
LSD kullanımı ciddiyet isteyen bir şey bence onun için her türlü hazır hissetmek lazım! En azından yaşanabilecek ağır bad tripler'den kaçınılabilinir
200 ug için gereksiz girişim dostum. yapıştır geç direkman .

marjunal

Üye
Son durumlar nedir beyler. Daha önce güzel bi deneyimim olmuştu ama tr'deki hiç bir madde tam olarak tam değil gibi. o bahsedilen dw sitelerinden son zamanlarda alan olduysa bende almayı düşünüyorum.

Harmankush54

Kıdemli Üye
Son durumlar nedir beyler. Daha önce güzel bi deneyimim olmuştu ama tr'deki hiç bir madde tam olarak tam değil gibi. o bahsedilen dw sitelerinden son zamanlarda alan olduysa bende almayı düşünüyorum.
Kankam yerli bir vendor var ve alışveriş yapanlar memnun lakin biraz daha geri dönüşten sonra sipariş geçebilirim

Harmankush54

Kıdemli Üye
yukarıda konuyu gördümde kanka bilemedim. duruma göre bildilendirirsen sevinirim.
Kankam dnm de bayaa bayaa konuyla ilgili sipariş veren arkadaşlar var.zaten vendor orda da faal epey Gamma goblin getirdiydi en son liberty market de dükkanı var. İstanbul içi drop off İstanbul dışı PTT ile gönderim yapıyor. Ama adam ileride patlarsa PTT ile alanların alayı patlar gibi geliyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ş Şortii:
    Salam kankalar bı sorum olacak 2 haftalık fidelerom var iki tane küçük vantilotor sürekli çalışacak mi yoksa ara ara mi çalışmadı gerekiyor bı yardimci olurmusunuz.
  • Führer Führer:
    Bitanesini düşük veya orta kademede çalıştırsan yeterli
  • Komünist Ömer Komünist Ömer:
    soğuk havalarda bitki daha fazla fosfor tüketir buda sömeklerde ve dallarda morluğa yol açabilir
  • Führer Führer:
    Semtinkurtarıcısı' Alıntı:
    arkadaşlar toprağa buz koyulur mu mor olması için
    mor olmasını istiyorsan tabi genetikte böyle bir özellik olması gerekiyor ilk olarak, ikincisi ışık açıkkenki sıcaklıkla kapalıykenki sıcaklık arasında en az 10 derece fark yaratman lazım
  • Ş Şortii:
    Peki karanlik uyguluyoruz ya 6 saat o zamanda mi çalışacak fan.
  • Führer Führer:
    Ben 24 saat çalıştırıyorum
  • Ş Şortii:
    Eyw kanka
  • Führer Führer:
    sen ne kadar yeterli görüyorsan o kadar çalıştır
  • Ş Şortii:
    Son bı sorum daha olucak büyük saksıya ne zaman gecmeliyim şuan tam 2 haftalıklar.
  • tito33 tito33:
    dostlar bilgi maksatlı yazıyorum arkadasımızın firması
  • tito33 tito33:
    selam kankalar
  • tito33 tito33:
    zeuxe kabin yenilendi dostlar yakında yeni kurulum videosu yapılacakmıs bilginize artık kalite olarak daha farklı acıklama asagıdaÜRÜNLERİMİZ YENİLENMİŞTİR !YENİ ÜRÜNLERİMİZİN İÇ YANSITICISI YÜKSEK YANSITMA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR VE SU GEÇİRMEZ ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR YENİ ÜRÜN KURULUM VİDEOSU VE RESİMLER YAKINDA YAYINLANACAKTIR .
  • Komünist Ömer Komünist Ömer:
    A.selam kanka hayırlı işler
  • tito33 tito33:
    eyw kankam
  • E elchavoo:
    abiler
  • E elchavoo:
    çadırın bir demiri eksik
  • E elchavoo:
    toprak ve su dan aldım greenbox
  • E elchavoo:
    ne yapmam gerek