LSD SİPARİŞ

rasta1111

Yeni üye
Kanka 10x200 ug olandan sipariş vermiştim ama deneme işini daha yapmadım! Özel bir gün hazırlamak istiyorum. 10 gün kadar yeme içme perhizi ve vücut egzersiz açma germe hareketleri ile içerden dışardan her türlü hazır hale getirip özel bir ortamda tecrübeli bir dostumla deneyeceğim!
LSD kullanımı ciddiyet isteyen bir şey bence onun için her türlü hazır hissetmek lazım! En azından yaşanabilecek ağır bad tripler'den kaçınılabilinir
kardeşim nasıl sipariş edecegimi nasıl alabilecegimi detaylı bir şekilde anlatabilirmisin bende sipariş vermek istiyorum rica ediyorm senden

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Uzun uğraşlar sonucu son 2 günü dw de geçirip araştırdım. Bulduğum bir kaç vendor oldu yerli ama ne kadar güvenilir ne kadar doğrudur bilemedim.
Bu arada yurt dışı siparişler ile ilgili şu sıralar çok fazla takılma olayına rastladım. İşin kötüsü yurt dışı siparişlerde yakalandığında kullanıcılıktan değil yasa dışı madde ithal etmekten dosya açılıyor o da 15 sene gibi bir şey yapıyor. Riskleri iyice ölçüp tartmadan sakın bu işlere dalmayın kankalar Allah korusun ciddi ihale alırsınız.

liquidcalcium

Yeni üye
Kanka 10x200 ug olandan sipariş vermiştim ama deneme işini daha yapmadım! Özel bir gün hazırlamak istiyorum. 10 gün kadar yeme içme perhizi ve vücut egzersiz açma germe hareketleri ile içerden dışardan her türlü hazır hale getirip özel bir ortamda tecrübeli bir dostumla deneyeceğim!
LSD kullanımı ciddiyet isteyen bir şey bence onun için her türlü hazır hissetmek lazım! En azından yaşanabilecek ağır bad tripler'den kaçınılabilinir
200 ug için gereksiz girişim dostum. yapıştır geç direkman .

marjunal

Yeni üye
Son durumlar nedir beyler. Daha önce güzel bi deneyimim olmuştu ama tr'deki hiç bir madde tam olarak tam değil gibi. o bahsedilen dw sitelerinden son zamanlarda alan olduysa bende almayı düşünüyorum.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Son durumlar nedir beyler. Daha önce güzel bi deneyimim olmuştu ama tr'deki hiç bir madde tam olarak tam değil gibi. o bahsedilen dw sitelerinden son zamanlarda alan olduysa bende almayı düşünüyorum.
Kankam yerli bir vendor var ve alışveriş yapanlar memnun lakin biraz daha geri dönüşten sonra sipariş geçebilirim

Ü

Üye silindi 19785

Guest
yukarıda konuyu gördümde kanka bilemedim. duruma göre bildilendirirsen sevinirim.
Kankam dnm de bayaa bayaa konuyla ilgili sipariş veren arkadaşlar var.zaten vendor orda da faal epey Gamma goblin getirdiydi en son liberty market de dükkanı var. İstanbul içi drop off İstanbul dışı PTT ile gönderim yapıyor. Ama adam ileride patlarsa PTT ile alanların alayı patlar gibi geliyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    ******** ********** dready*** ********** ***** ****** ********** ********** ***
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* ****** ***** ****** dready*** dreadydready
  • S serdar1122:
  • zero00 zero00:
    ** * ******** dready ********** *******
  • zero00 zero00:
    ** *** ****** *********** **** dready******* ***** ********
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • K Kolpa.:
    ******* ** dready* ** *** ********* ********* **** ********* ***** *** *** ********** *** ***** ***** *** *** *** *********
  • S serdar1122:
    *** ******** ******** dready
  • zero00 zero00:
  • kralartur01 kralartur01:
    ********** ********* *********** ********* ** ********* ****** ******* **** *********** ***** ******* ***** ***** *** ***** **********
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ***** ******** dreadydready***
  • camelonhigland camelonhigland:
    ******* *** ******* *********** *** **** ***** ****** ***** **** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** *** *** ********** *** ***** ***** *** *** *** dready *** *** ** ***** ****** **** ********* ****** ******* ********* *********** ****** ********** ********* ****** ****** *********** ********* **** *** ******** *** ***** *******
  • zero00 zero00:
    ***** ** ********* *** ******* *********** *** **** ***** ****** ***** **** **
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ******* *** ******* *********** *** **** ***** ****** ***** **** **

• zero00 zero00:
    ****** ********** ******** *** ****** *********** dready
  • K Kolpa.:
    ********* ******** ********* ******** *** ********** ***** ********* **** *** ******** dready*** dready** **** *** ** ***** *** ** ******* ******
  • zero00 zero00:
    **** ********** ****** ***** dready** *** ********* ******* ********** ***** ********
  • zero00 zero00:
    ***** ********** ** **
  • K Kolpa.:
    K Kolpa.: ** * ** * **** ***** ***** ****