LSD/Mantar'ın kan idrar testinde kalış süresi

Lime

Yeni üye
Kankalar selam, 6 ayda 1 sürpriz idrar dalgası muhabbetinden değerli dostum cigaraya 2025 kasıma kadar ara verdim. Benim için kolay olmuyor 11 yıllık bir ilişkiye ikinci kez büyük bir ara vermek gerçekten zorluyor. Bu süreç içerisinde ara ara asid mantar atmayı düşünüyorum, internetten bulduğum bilgilere göre kanda 1 gün idrarda 3 gün kalıyormuş ama mevzum şu, sokaktaki pullara çok güvenemiyorum, dışarda içine ne kattıkları belli değil, e Walter White da değilim kendim de yapamam öpe öpe dışarıdan alıcam. Dışardan aldığım pula bir şey karıştırıyorlarsa ne karıştırıyolardır, o karıştırdıkları şey maks ne kadar süre kan idrarımda kalır, yoksa yapıştırmamalımıyım ne düşünüyonuz yoksa çok mu kuruyorum kafada? Bilgisi olan tüm kankalarımdan engin tecrübelerinden iki dal paylaşmalarını rica ediyorum şimdiden teşekkürler

Muncybaby

Yeni üye
Yaşayacagin kafa denetimini yakıp ömür boyu sicilini kirletmene ve ceza almana değiyorsa ye kankam içinde ne olduğunu bilemezsin belki thc de olabilir Tetrahidrokannabinol yağ dokuya yerleşerek yavaş yavaş salındığı için bu durum daha uzun 2-3 hafta arasi idrarında kalabilir kimyasal maddeler kanda 3 gün idrarda ise 1 haftaya kadar saç ve tırnakta ise bu durum 6-9 ay arası tespit edilebiliyor (ortalama bir insanın saçının ayda 1 cm uzamasından yola çıkılarak) denetimde saç tırnak yok ama idrarında ve kanında çıkar düşünsene yedin ve 3 gün sonra süpriz idrar geldi mecbur kirli vereceksin sence değer mi brom

Lime

Yeni üye
Temizini bulsam sıkıntı değil brom Cumadan yerim haftasonu 2 gün pazartesiden denetim gelse cumaya ertelerim 1 haftada çıkarım. Ama dediğin gibi içine THC atsalar sıçarım. O yüzden var mı bilginiz sokaktaki aside ne atıyolar tehlikeli onu soruyorum

Avare

Doktor
Kankam öncelikle testte asit ve mantara bakılmıyordiye biliyorum. Hem fazla yaygın olmayışı hemde test kitlerinin pahalılığından dolayı onları es geçiyorlar. Çok uç nokta bir davan yoksa saçtan da bakmıyorlar.
Pula lsd dışında sadece nbome emdirilebilir. O da yüksek dozda ölümcül olabiliyor eğer diline koyduğunda acımsı bir tad geliyorsa tükür gitsin.
Güvenmediğin kaynaktan alışveriş yapma nbome çıkma ihtimali bir yana düzgün muhafaza edilmediğinden dolayı tam verim alamayabilirsin.

Lime

Yeni üye
Kankam öncelikle testte asit ve mantara bakılmıyordiye biliyorum. Hem fazla yaygın olmayışı hemde test kitlerinin pahalılığından dolayı onları es geçiyorlar. Çok uç nokta bir davan yoksa saçtan da bakmıyorlar.
Pula lsd dışında sadece nbome emdirilebilir. O da yüksek dozda ölümcül olabiliyor eğer diline koyduğunda acımsı bir tad geliyorsa tükür gitsin.
Güvenmediğin kaynaktan alışveriş yapma nbome çıkma ihtimali bir yana düzgün muhafaza edilmediğinden dolayı tam verim alamayabilirsin.
Sağ ol kankam. Cigara dışında bir şey tüketen biri değilim o yüzden kaynağım da yok nereden bulursam artık, yine de tek seferde maks 1 pul atarım hatta yarım yarım bile götürür beni. Acımsı tadı alırsam dediğini yaparım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ********* hahahaha *****
  • Madkusa Madkusa:
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** ***** ****** hahahaha ****** ***** *********
    ********* hahahaha*** ******** *** ****** ***** ****** ** *****
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** *** ***** ** ***** ** *** ** ***** **** ********
  • Madkusa Madkusa:
    ***** ********* ****** ****** *** ****** ********** *** ** ********* *** ***** ******** ********
    hahahaha* * ***** ****** ******* ******
  • Madkusa Madkusa:
    *** *** ****** ****** *** ***** **** ***** hahahaha hahahaha** **** ******* *** ** ******** ********* hahahaha***** hahahaha ********** ***** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
  • Madkusa Madkusa:
    *** ***** **** ********** ****** ********* ******* ** ******** **** ** ********** ********* ****** **********
  • Madkusa Madkusa:
  • Madkusa Madkusa:
  • Madkusa Madkusa:
    ****** ** ****** hahahaha** ***** ***** ********** ******
    +1
  • kurabiyeci kurabiyeci:
    +1
  • Madkusa Madkusa:
    ** *