lsd kontrol etmek

szrlkrsii

Müptezel
Yine cahil cahil bir sürü entry görüyorum :')
Kimyasal hakkında ben hiç denemedim ama.... Diye başlayan bir cümle görünce altına dümdüz küfür etmek istiyorum.
Hiç çikolata yememiş biri çikolatanın tadını nasıl anlatabilir kardeşim? Siz angut musunuz???

Kimyasal deyip hepsini bir çatı altına toplamak yanlış, hepsinin bir sınıfı var neyden uzak durup durmayacağını bilemeyecek kadar geri zekalı bir bireysen, esrar dahi içmemen gerekir, çünkü esrarda ciddi bir uyuşturucu uzun kullanımda veyahutta problemli kafalarda ağır paranoya vb şeyler yaptığı aşikar ben içince kafam olmuyor yükselmiyorum aksine dinginleşiyorum. (öfke sorunuma iyi geliyor) burada esrara vurup vurup paf paf kimyasal şöyle böyle diye ağız yapmayın, beyler abilerim büyüklerim rica ediyorum komik gözüküyo yazdığınız şeyler, hele denememiş hayatında LSD nin ne olduğu hakkında en ufak bir fikri olmayan insanların konuşması tamamen yanlış.

Ben uzun zaman boyunca düşündüm dostum bu geçtiğimiz yıl başında LSD yaptım, sana kesinlikle ağır tavsiye ediyorum yapmalısın FAKAT'' hayatının nasıl bir konumda olduğuna iyi bak, problemlerin yapacağın ortam arkadaşların vs çok fazla etkeni var bilgin olsun.

LSD MDMA gibi güçlü uyusturucularda değil, ölmek bağımlı olmak kendini açarsın ufkunu genişletirsin :') farklı pencerelerden bakmayı vs vs..
Ha sen ben şekeri atıp esenler modeli takılırım diyosan, o senin beyninin seni götürdüğü maksimum nokta.

Sonuç olarak IQ ile uyusturucu kullanımı paralel ilerler, eğer akıllı ve trip derslerini iyi almış biriysen, o kadar güzel şeyler çıkartır eğlenirsin ki..

Bu kimyasal kimyasal dediğiniz dalgaların hepsini ictim, hic birine baglı değilim.

bagımlı olduğum tek şey esrar, içmedigim zaman iyi degil yani cok sinirleniyorum :') hadi buyrun esrar zararlı bagimli ediiii..

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Yine cahil cahil bir sürü entry görüyorum :')
Kimyasal hakkında ben hiç denemedim ama.... Diye başlayan bir cümle görünce altına dümdüz küfür etmek istiyorum.
Hiç çikolata yememiş biri çikolatanın tadını nasıl anlatabilir kardeşim? Siz angut musunuz???
sakin ol şampiyon. o konu sen uyurken kapandı...

isteyen sever isteyen sevmez,isteyen takılır isteyen reddeder. kimseye cahil, angut , gerizekalı diyemezsin, önce haddini bileceksin..

senin şimdi öğrendiklerini biz çoktan unuttuk, yazıların her zaman eleştirel her zaman saldırgan. daha bir kez insan gibi birine harbiden yardımcı olmaya çalıştığını görmedim. sürekli birbirine tavsiyede bulunan güzel insanlara yamuk ağzınla salça oluyorsun, ismini gördüğümde aha yine dadanmış böcek diyorum. kaç yaşındasın sen 9 mu????

IcBlue

Doktor
LSD tahıllı enfekte eden bir mantar olan ergotta (çavdar mahmuzu) bulunan ergotamin alkaloidinin hidroliziyle türetilen liserjik asitten sentezlenir. başlangıcı halihazırda organik olan bir maddeyi sentezleme aşamasında tehlikeli hale getiren kapital düzenin içine soktuğu 1 vereyim 10 alayım mantalitesidir. ki çavdar mahmuzunu olduğu halde tüketmek de başlıca tehlikelidir. aynı şey coca bitkisinden üretilen cocain için de geçerlidir. bu nedenle kimyager değilseniz tamamen organik ve cannabis gibi kendiniz yetiştirebileceğiniz mantara yönelin çünkü mantar 10 numara :)

uflenti

Moderator
Sakın deneme! eğer yaşında genç ise, senin için sonun başlangıcı olur. Aileni bile o bir kağıt için sömürürsün.! Rezil birine dönmek istemiyorsan girme o yola.!

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • F Fısfısss01:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • A akaaka123:
    dreadydreadydreadydready****
  • A akaaka123:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
  • A akaaka123:
    *** ***** *** dready **** ***** *********
  • A akaaka123: