lsd kontrol etmek

Fruko05

Yeni üye
kankalar sa ilk defa lsd kullanacağım istanbulda bi arkadaş aracılığıyla bi kanal buldum fakat kazıklanmak istemiyorum sizce lsd nin gerçek lsd olduğunu anlamanın bi yolu var mı ne biliyim tadı kağıdın tadı kokusu falan nasıl ayırt ederim

weirdo

Üye
kankalar sa ilk defa lsd kullanacağım istanbulda bi arkadaş aracılığıyla bi kanal buldum fakat kazıklanmak istemiyorum sizce lsd nin gerçek lsd olduğunu anlamanın bi yolu var mı ne biliyim tadı kağıdın tadı kokusu falan nasıl ayırt ederim
internette test kitler var bro sipariş edebilirsin istersen lsd test kit diye arat çıkar zaten ben çakma versiyonuna da denk geldim o da çok çok kötü değil bu arada ama orjinali kadar saf bi trip yaşatmıyo

Kanka kağıdın tadı ve kokusu yok güvenilir birinden alman gerek zaten bunu, tadı acı olan bir kağıt verirse at ağzından dandik bir kafası oluyor

Cashh

Doktor
Tek başına mı içeceksin yanında bilen takılan olmadan. Orjinal çıkarsa kağıt riskli olur senin için

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
bak demedi deme paşam, kimysal adamı pişman eder. birçok sağlık problemi ve salt bağımlılık yaratır. iyiyse ölüme kafa atmaya başlarsın, kötüyse paran çöp olur. çevremde kimyasala dadanan çok dost vardı, şimdi ya cezaevindeler ya hastanede yada evde depresyonda işsiz güçsüz aylak. mis gibi ot varken alkolmüş kimyasalmış vallaha hamallık. ben hiç bulaşmadım, yaşım da var biraz, kariyerim de... iyki bulaşmamışım oh mis gibi yemyeşil hayat

Aslında kimyasal konularının forumda yasak olması lazım, bu zamana kadar açılan konularda kaldırılmalı. 17-18 yaşında gençler foruma girip lsd mantar kafası falan tartışıyorlar, sonra mahallede arayışa girip hayatlarını tehlikeye atıyorlar.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Aslında kimyasal konularının forumda yasak olması lazım, bu zamana kadar açılan konularda kaldırılmalı. 17-18 yaşında gençler foruma girip lsd mantar kafası falan tartışıyorlar, sonra mahallede arayışa girip hayatlarını tehlikeye atıyorlar.
yüzde yüz aynı fikirdeyim. Burası mis gibi yeşillik kafası.. kimyasal girdi mi işin içine ben bile soğuyorum. sonra bizim kızlar için diyollaa ki ''geçiş uyuşturucusu, tünel vs'' hepsi bi kenara uyuşturucu diyollaa zoruma gidiy valle bak

Grow Muhabbetleri
Help Users
    TabldotLife TabldotLife: **********