LSD ilk deneyim

Kankalar selamlar ilk kez lsd deniycem kargom 2 güne gelicek 300ug evde yapmayı düşünüyorum yakınlarımda öyle ormanlık biryer yok bu konuda pek bilgi sahibi değilim bilgi sahibi olan arkadaşlar tavsiye verirse çok sevinirim

kanka ot içtiğinde kendini kaybetmiyorsan öz kontrole sahip bir insansan birşey olmaz diyeceğim ancak ilk deneyimse 300 çok fazla 100 alıp geriye kalan 200 ü 14 gün sonra alman en güzeli olucaktır diyorum :) . LSD atmadan önce lsd kafasında ben şu şarkıları dinliycem, şu tablolara bakıcam gibi bir hazırlığın olursa daha eğlenceli geçer :) Barış Manço - Gülpembe ve Van goghun tabloları , da vincinin mona lisasına bir bak kanka o kafada :) Ot biraz yükseltiyo ama tanıdık bi kafa ilk deneyimde bence rahatlatır. O kafada sigara sarmak çok zor oluyor önden 2 sigara sar keyfine bak. Kafası uyuyana kadar geçmiyor zaten uyutmuyor çok uzun sürecek hazır ol :))
elimde var posterler şarkılar falan , 300'ü 100'e nasıl indiricem onu hiç bilmiyorum .

bro böyle bir tecrübeyi evde yaşamak yerine yanına bir arkadaş bulup, kimsenin olmadığı biryerde doğada kamp yaparken kullanmanı tavsiye ederim.gündüz erken saatlerde takılmaya başlayın ki visual güzel olsun
arkadaşı buldum şimdi doğa kaldı bakalım onu bulabilecekmiyiz ormana bi tık uzağımda

SariTursu

Kıdemli Üye
Kanka yanına kağıt kalem kesin al. Deneyimlerini yazmaya çalış. Ufak bi ayna al varsa. Güneş gözlüğün muhakkak olsun. Bi ses bomban powerbank zaten olmazsa olmaz. Onun dışında 1 numarada kesinlikle ama kesinlikle pink floyd dinliyorsun kanka. Bunu muhakkak yap. Hatta başka birşey dinleme. Günün güzel ollsunn.

Kanka yanına kağıt kalem kesin al. Deneyimlerini yazmaya çalış. Ufak bi ayna al varsa. Güneş gözlüğün muhakkak olsun. Bi ses bomban powerbank zaten olmazsa olmaz. Onun dışında 1 numarada kesinlikle ama kesinlikle pink floyd dinliyorsun kanka. Bunu muhakkak yap. Hatta başka birşey dinleme. Günün güzel ollsunn.
değerli önerin için çok teşekkür ederim hepsini yapıcam

güneş gözlüğü olayını pek anlayamadım

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Pink Floyd psyhedelic müzik konusunda ne kadar öncü olsa da ona karşı propaganda olarak bu topraklarda yetişmiş çok daha kral bir isim var dostum. Barış Manço ;)

HollyFox

Yeni üye
Kankacım bu konuyu çok abartmayı sevmiyorum. Ne olursa olsun kafa senin kafan ve yönetebilirsin bunu. Ara ara çok yüksek oluyor heyecan yapma. Outdoor imkanın varsa tabiki tavsiye ederim kamp orman şelale vs. Yoksa da yanında biri olursa iyi olabilir. Özellikle sevişebileceğin biri. İlk deneyim olduğu için hepsini yememeni tabsiye ederim ev içinde kalacaksan. Bu uyarılar ciddi bir sorun olacağından değil. Yüksek ve uzun süren bir kafa inan bazen rahatsız da edebiliyor. Daralabiliyorsun.

İyi eğlenceler

Kankacım bu konuyu çok abartmayı sevmiyorum. Ne olursa olsun kafa senin kafan ve yönetebilirsin bunu. Ara ara çok yüksek oluyor heyecan yapma. Outdoor imkanın varsa tabiki tavsiye ederim kamp orman şelale vs. Yoksa da yanında biri olursa iyi olabilir. Özellikle sevişebileceğin biri. İlk deneyim olduğu için hepsini yememeni tabsiye ederim ev içinde kalacaksan. Bu uyarılar ciddi bir sorun olacağından değil. Yüksek ve uzun süren bir kafa inan bazen rahatsız da edebiliyor. Daralabiliyorsun.

İyi eğlenceler
bilgiler için çok teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • MarlaMurat44 MarlaMurat44:
  • R raw.w33ds:
    hahahaha ***** ********* ******* ** ** ****** ** ********** ****** **********
  • Bomberx Bomberx:
  • bandaleros bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Emmy Emmy:
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *