Lsd ile yaşadığınız (dmt,mantar, vs) en kötü tripler neler???

tilki

Üye
kankalar bir sürü döküman atmak isterdim ama :D Anahtarı veriyim sana Zeka seviyesi ne kadar düşükse yaşadığın kafa aydınlanma yaşarsın sizin tabirinizle :D Çünkü algılarınız zaten kapalı olduğu için beyin reseptörlerine gelen her bir uyarı düzgün işlemeyen müptezellere farkındalık katıyor etkisi yapıyor acı ama gerçek şifayı psychedeliclerde arayan kardeşlerime burdan duyurulur

Ü

Üye silindi 24264

Guest
kankalar bir sürü döküman atmak isterdim ama :D Anahtarı veriyim sana Zeka seviyesi ne kadar düşükse yaşadığın kafa aydınlanma yaşarsın sizin tabirinizle :D Çünkü algılarınız zaten kapalı olduğu için beyin reseptörlerine gelen her bir uyarı düzgün işlemeyen müptezellere farkındalık katıyor etkisi yapıyor acı ama gerçek şifayı psychedeliclerde arayan kardeşlerime burdan duyurulur
kanka sen naaptin :D yolun acik olsun reis daha basindasin cok sey var onunde fark edicegin kasma kendini cok seye bu kadar hepimiz sacmaliyoruz egomuz bizimle oyunlar oynuyor cok bi 5-7 gram mantar tripi yardimci olabilir buna belki biraz molekullerin de farkina varirsin gercekten ne olduklarinin reis :)

Bende bi huy var bunlarin yaninda key cok severim :D Bi gun etkinlikten sonra zaten etkinlikte neredeyse 7 gun boyunca 30 taneye yakin asit yemistik fakat genelde avrupalilar oldugundan cok kaliteli asitler vardi. Neyse abi biz ciktik etkinlikten bitti cikarken arkadaslarla cephanelik gibi ciktik resmen butun avrupalilari soyduk **** :D Gittik bi yerde kamp yapiyoruz halen kelle basi baya bi asit, mantar, key, 2cb bi ton saykoaktif var.

Artik cadirdan birbimizi uyandirirken agzimiza asit koyup kaldiriyorduk. Bi de butun gun raki yaninda :D En son dedik bi ormana yuruyus yapalim yolu da ben biliyorum bulundugumuz bolgede. Abi yolu bir kaybettim ama oyle boyle bir kayip degil 2 saat sonra varacagimiz yer oldu 6 saat lskjgnlxkcj. Bi de kisa surecek diye yol biz yanimiza ne yiyecek ne icecek bir sey almadik raki disinda, en son bayilacak seviyeye geldik raki co key derken. Bi arkadas durdu ve bagirdi agacin ustunde ` bi elma yesem kendime gelip sizi geri goturucem bu amina kodugumun hayatinda kaybolmayi hak etmiyorum ben ` diye lskjfngsd arkadaslar saka yapmiyorum 5 dk arkadasi yerinden kaldiramadiktan sonra o yolu yuruyen insanlar ellerinde meyvelerle geldi **** inanamadik lan cok acayipti sonra hakkatten arkadas bizi geri goturdu :D

Sayko aktiflerle cok anim var ya.

Bi gun yine cok takildigimiz bi gecenin sabahi oldu iki arkadas ayakta kaldik biz bilen bilir kuvvetli asitlerden sonra bi enerji olur insanin icinde trip gecse bile uyuyamazsin. Sabah oldu sehirdeydik bu sefer. Arkadas dedi ki lan hayatimiza bak **** millet bu saatte ise gidiyor biz nasil trip yasiyoruz diye terastan milleti kesiyor bi yandan. Sonra yanina gittim ortak trip yasadik bi anda sokagin basinda bi tane adam var kel adamin kafasi bi anda hani su ustune *** sonik seyler basilan balonlar vardir ya seffaflar degilde aliminyuma benzer onun gibi gozuktu :D Biz bi 15 dk gulduk ben bi ara gulerken aglamaya basladim o kadar gulmekle beraber artik hangisini yaptigimi fark edemez oldum lksjdfgnsf. Arkadas bloooooo diye asagi kustu gulmekten lskdjfnglksjndlf. en son bu sekilde enerjimizi atip bayilabildik :D

Cashh

Doktor
Bende bi huy var bunlarin yaninda key cok severim :D Bi gun etkinlikten sonra zaten etkinlikte neredeyse 7 gun boyunca 30 taneye yakin asit yemistik fakat genelde avrupalilar oldugundan cok kaliteli asitler vardi. Neyse abi biz ciktik etkinlikten bitti cikarken arkadaslarla cephanelik gibi ciktik resmen butun avrupalilari soyduk **** :D Gittik bi yerde kamp yapiyoruz halen kelle basi baya bi asit, mantar, key, 2cb bi ton saykoaktif var.

Artik cadirdan birbimizi uyandirirken agzimiza asit koyup kaldiriyorduk. Bi de butun gun raki yaninda :D En son dedik bi ormana yuruyus yapalim yolu da ben biliyorum bulundugumuz bolgede. Abi yolu bir kaybettim ama oyle boyle bir kayip degil 2 saat sonra varacagimiz yer oldu 6 saat lskjgnlxkcj. Bi de kisa surecek diye yol biz yanimiza ne yiyecek ne icecek bir sey almadik raki disinda, en son bayilacak seviyeye geldik raki co key derken. Bi arkadas durdu ve bagirdi agacin ustunde ` bi elma yesem kendime gelip sizi geri goturucem bu amina kodugumun hayatinda kaybolmayi hak etmiyorum ben ` diye lskjfngsd arkadaslar saka yapmiyorum 5 dk arkadasi yerinden kaldiramadiktan sonra o yolu yuruyen insanlar ellerinde meyvelerle geldi **** inanamadik lan cok acayipti sonra hakkatten arkadas bizi geri goturdu :D

Sayko aktiflerle cok anim var ya.

Bi gun yine cok takildigimiz bi gecenin sabahi oldu iki arkadas ayakta kaldik biz bilen bilir kuvvetli asitlerden sonra bi enerji olur insanin icinde trip gecse bile uyuyamazsin. Sabah oldu sehirdeydik bu sefer. Arkadas dedi ki lan hayatimiza bak **** millet bu saatte ise gidiyor biz nasil trip yasiyoruz diye terastan milleti kesiyor bi yandan. Sonra yanina gittim ortak trip yasadik bi anda sokagin basinda bi tane adam var kel adamin kafasi bi anda hani su ustune *** sonik seyler basilan balonlar vardir ya seffaflar degilde aliminyuma benzer onun gibi gozuktu :D Biz bi 15 dk gulduk ben bi ara gulerken aglamaya basladim o kadar gulmekle beraber artik hangisini yaptigimi fark edemez oldum lksjdfgnsf. Arkadas bloooooo diye asagi kustu gulmekten lskdjfnglksjndlf. en son bu sekilde enerjimizi atip bayilabildik :D
O 7 gün kullanım tablon nasıldı ilk gün sonraki gün adet anlamında. Baya çadır mı patlattınız ?

speedyyoung99

Yeni üye
Arkadaşlar bizim bir arkadaş lsd sonrası 6-7 gün geçmesine rağmen kendine gelememiş. Sürekli paranoya halinde olup salak salak konuşuyormuş bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı
???

kantakum

Yeni üye
İlk tecrübemde aztek adlı pulu yapıştırdık 4 arkadaştık onlar yarım yaptı ben tam yapıştırdım ormandaydık şehre yakın bir yer tripler başlayınca görsel coştu zaten bir kaç saat dolaştık kendimi zaten mutlu vs hissetmiyordum bu nasıl kafa la böyle diyip duruyordum sonra şehre indik nedense içimde durmadan bir şey her konuyu çözüyordu yanımdakilere olum her şeyi çözdüm asıl olay aile sevgi insanlar çok kötü herkes korkunç diyordum ama bu anlattıklarımın dört beş katı derin anlatıyordum şu an hatırlasam keşke dediklerimi ama kendimi Allah gibi hissediyordum güzel bir his değildi korkunç bi tecrübeydi her yerim akıyor gibi hissediyordum tuhaf hayatta anlatamam.

smt1634

Yeni üye
Eve kurye geldi salonun kapısına düşün dış kapıyı değil salonun kapısını açtım yaklaşık 25 dakika pazarlık yaptık o sözde kuryeyle gittim arkadaşlardan para bozdum tekrardan geldim döndüm tekrar içeriye poşeti koydum masanın üstüne işte o ince an varya bi anlıyorsun Halis gördüğünü içinden bi **** *** bu ne bea diyosun öyleydi işte genelde Hep bunun gibi şeyler görüyorum bi ara pubg ye düşüyordum çok akşamına kullanmıştım otururken birden karşımda belirdi **** *** ateş ediyorlar diye bağırdım tabi yine aynı his fark ediyorsun Halis gördüğünü aslında farkettiğin sürece güzel zaten

sydaRR

Yeni üye
kız arkadasım fanta kutsunun üstündeki güler yüz emojisi gibi birşey vardı ona saatlerce güldü kahkaha ata ata herkes bize bakıyordu ama ben de gülüyordum gerçekten utanç vericiydi ama eğlenceliydi :D

Nemesis4

Kıdemli Üye
Kanka sen kendini zeki sanıyorsan muhtemelen salaksın

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Kanka araştırmalar senin söylediğinin tam tersini söylüyor. En basit medden örnek versek salak adamı salak ediyor. Zeki adamı şeytana çeviriyor. Önceden ex furyası vardı. Olmayan bir şeyi uyuşturucuyla uyarıcıyla daha fazla açamazsın. Beynin yoksa yoktur yani

Dolar$

Kıdemli Üye
benim bi arkadaş bir yerde çalışıyordu saat gece 3-4 falan bizde sokaktayız yanlarına gittik 3-4 tane şey karıştırmış (meth asid lyrica falan tam bilmiyorum hiç görmedim bu kadar yamultan) kaldırıma oturup araba sürer gibi yapmaya başladı ayağa kalktı sonradan top şeklini alıp yolun ortasında büzülüp rabbena falan okumaya başlamıştı bizde uzaktan izliyorduk sigara içiyorduk kafasının güzel olduğunuda yaptıklarını görünce anladık hayatımda hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum beyler babam çağırdı geliyorum babacım falan diyip dizlerinin üstünde yürümeye başlayıp düştü falan.

popcornx0

Yeni üye
ben ilk defa denedim trip ormanda başladı şehir içinde devam etti tabi beni en çok korkutan şey lan yarın da ben böyle olursam yaşayamam gibi düşünüyordum çünkü o kadar enteresan çalışıyor ki kafam her şeyin senaryo olduğunu falan düşünüyorum her şeyin en ince ayrıntısına takılıp işin içinden çıkamıyordum kafam patlayacak gibi oluyordu top noktalarında aynanın karşısına geçtim kendimi izliyorum inceliyorum kendimi dilimi falan çıkarıyorum ama o kadar garip geliyorum ki anlatamam en son çenemi kaydırıyordum sağa sola çenem lastik gibi uzadı gitti sonra geri geldi bir anda 70 yaşında gördüm kendimi acayip bir deneyimdi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
    ******** dready ********* ********* ******** ****** *** ****
  • B Bomberx:
  • B Bomberx:
  • M Mûrâyî:
  • M Merciless:
    *** ***** ********* ***** *** ***** ******* *********** ***** ***** ********* **** ****** ****** ** ***** ******* ****** ***
  • M Merciless:
    ***** ****** ***** ****** *** ***** *********** ***** ******* ****** ******* ***** * *** **
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • B Bomberx:
    ********** *** ***** *** ***** *********** ********** ******* ****** ** ***** ***** ******** **********
  • G GaribanMüptezel:
  • B Bomberx:
  • M Merciless:
  • M Merciless:
    dready* *******
  • B Bomberx:
    B Bomberx: ******** *** *** ********