Lsd ile yaşadığınız (dmt,mantar, vs) en kötü tripler neler???

Cashh

Doktor
Psyhedelic maddeler ile festival veya başka yerlerde yaşadığınız en kötü bad (kötü) tripler yaşadıklarınız neler.? Deneyimlerinizi paylaşırmısınız... ✨

Ü

Üye silindi 22653

Guest
Bir kere yasadım bir daha yasamak dahi istemem o anı arkadasımın eve gitmeye hazırlanırken bir tane attım onada götürcektim evde biraz oyalandım sacımı basımı yapıyım derken biraz gecikmişim yolun yarısındayken etkisi geldi bir yere oturup midemin sakinleşmesini bekledim zınk diye girdi yönümü sasırdım resmen biraz bekliyim kalkıyım dedim sonra bir sigara yaktım yoldan taksi cevirdim bindim taksiye tarif ettim adam burası kardesim dedi ayıktı muhtelemen indim arabadan, arkdası aradım kapının önündeyim ac diye o da hanisin oglum diyor burdayım diyorum göremiyorum senı diyor triplere girmeye basladım ve sonra kendime geldiğim de aynı yerde oturuyor sadece elimde sigara paketi vardı yaklasık 20 dakıkaya yakın orda oturmusum. Valla dönüpte o günlerime bakıyorum da ne kadar aptalmışım

Cashh

Doktor
Bir kere yasadım bir daha yasamak dahi istemem o anı arkadasımın eve gitmeye hazırlanırken bir tane attım onada götürcektim evde biraz oyalandım sacımı basımı yapıyım derken biraz gecikmişim yolun yarısındayken etkisi geldi bir yere oturup midemin sakinleşmesini bekledim zınk diye girdi yönümü sasırdım resmen biraz bekliyim kalkıyım dedim sonra bir sigara yaktım yoldan taksi cevirdim bindim taksiye tarif ettim adam burası kardesim dedi ayıktı muhtelemen indim arabadan, arkdası aradım kapının önündeyim ac diye o da hanisin oglum diyor burdayım diyorum göremiyorum senı diyor triplere girmeye basladım ve sonra kendime geldiğim de aynı yerde oturuyor sadece elimde sigara paketi vardı yaklasık 20 dakıkaya yakın orda oturmusum. Valla dönüpte o günlerime bakıyorum da ne kadar aptalmışım
Çok ta kötü bir trip değilmiş :) daha efsane tripler oluyor bakalım arkadaşlar dan bekliyorum takip et bak neler çıkıcak. :)

CahilKush

Doktor
Kanka ben daha o maddeler ile bad tribe girmedim ... Çok uçtum orası ayrı 17. boyutu falan gördüm belki hayatım da binlerce kez geçtiğim sokaktayım hissen biliyorum nerdeyim ama gördüğüm Değil Bodrum'da olmak dünya damıyım ona bile emin değildim sonra oturdum bir köşeye enerji oldum gittim moruk ama çok güzel di tek kötü şey arkadaşıma mesaj atmak için tableti çıkardım açma tuşuna bastım ekran yandı lan oradan öyle bir ışık geldi ki dedim mk ben bunla savaşamam direkt kapattım açmam la kapatmam 1 saniye :D efsane idi O Acid ah keşke tekrar denk gelsem de kampa gidilse :D bu hikayeyi detaylı anlatmak isterdim ama zamanım yok :((

Cashh

Doktor
Kanka ben daha o maddeler ile bad tribe girmedim ... Çok uçtum orası ayrı 17. boyutu falan gördüm belki hayatım da binlerce kez geçtiğim sokaktayım hissen biliyorum nerdeyim ama gördüğüm Değil Bodrum'da olmak dünya damıyım ona bile emin değildim sonra oturdum bir köşeye enerji oldum gittim moruk ama çok güzel di tek kötü şey arkadaşıma mesaj atmak için tableti çıkardım açma tuşuna bastım ekran yandı lan oradan öyle bir ışık geldi ki dedim mk ben bunla savaşamam direkt kapattım açmam la kapatmam 1 saniye :D efsane idi O Acid ah keşke tekrar denk gelsem de kampa gidilse :D bu hikayeyi detaylı anlatmak isterdim ama zamanım yok :((
Güzel gibi tribin aslında konu da kötü trip sorduğum ama güzel trip te olur zamanın olunca detaylı anlat kanka

Cashh

Doktor
Kötü değil de anlık bir salaklığımı anlatabilirim. Eşimle tatilde yaptık. Otel böyle dağlık bir alanda, yeşillikler içinde, doğa falan süper. Mis gibi denizi görüyor ve çok az insan olan bir yerdi. Biz de işte yaparız çimlere uzanıp denizi izleri dağları izleriz hesabı. Neyse tripping ballz başladı. Dedik gidelim havuza.

Eşim koydu eşyaları şezlonga ve ben arkamı döndüm bir an. Ayağa kalktım, birden ne olduysa eşimi aramaya başladım bulamıyorum bir türlü. Ve aklıma ilk gelen şu oldu. Böyle uçurum gibi bir yer var dağlık olduğu için kenarda, ama deliler gibi yüksek değil, düşsen ama ölebilirsin. Oraya kitlendim ben fdsklhgl Dedimki kafası güzel düştü gitti, kız, ben ne yapacağım şimdi, nasıl açıklayacağım. Yanına bile yaklaşamıyorum bakmak için. Böyle bir 10-15 dk geçti, ben dışarıdan mal mal etrafa bakan biri gibiyim bu arada. Sonra gittim demir trabzanların yanına aşağı baktım, tabii ki de bir bok yok. Arkamdan bir ses geldi ''Napıyon sen ya?''

Arkamı döndüm eşim şezlongda tüm bu süreç içinde beni izlemiş ve ne yaptığımı anlayamamış. Başından beri ordaymış ljzhgljfhgd Benim aklıma ama arkama dönmek bile gelmedi. Kafa gidince böyle gidiyor işte haahah

Edit: bu tarz birkaç komik salaklıklarım daha var isterseniz anlatırım
Haha çok ta güzel bir trip salaklık olarak tanımlama bence :) benzerini ben yaptım Antalya da otelde o an otel full 3000 kişi var :) o kadar insanın arasında gündüz yaptık doğa havuz harikulade geçti eşim önünü zor görüyordu bir kaç kez kustu kayınvalide de tatilde yanımızda kadında kaçmak zor oldu kuyruk gibi peşinizde en son dedim git keyfine bak bizi rahat bırak :) havuz kenarında çardak ta saatlerce oturup Rusça şarkılar dinledik :)

Ü

Üye silindi 24264

Guest
Bi ara cok izole yasiyordum bi sene boyunca ve agir bir sekilde mantar kullaniyordum. Yine bi gun uyandim buz dolabinda 3-4 tane tab kalmisti ve cok random bir sekilde onlari attim dusa girdim. Lsd cok agir bir sekilde vururken aklima cok guzel bi fikir daha geldi 'zaten yapicak biseyim yok 4-5 gram mantar yiyim' neyse oturdum cignemeye basladim kuru mantari balla. Habire kusucak gibi oluyorum yerken zaten 3 gram gibi sonrasinda yiyemicem daha dedim biraktim. Cigara iciyodum o sira zaten kafam ucmus gitmis hicbisey anlayamiyorum beynime evren tecavuz ediyor gibi bir his var icimde. Masa ufak bir ziplock var icindede yesil bisey var ama bakinca cigarami ne **** anlayamiyorum, neyse doldurdum bunu bonga cekicem. Spoiler veriyim bu sey cigara falan degilmis ev arkadasimin bana hediye ettigi 50x Salvia imis. Salvia bir kac gun once ictikten sonra korkumdan dolayi uzun sure ellemek istememe ragmen benim gerizakali beynim icmenin bi yolunu buldu. Neyse normal cigara vurur gibi vuruyorum bongun ici iyice sut gibi duman oldu cektim. Dumani disari verebilene kadar sanki bi alet beynimin arkasina girdi beynimi cok garip bi sekilde bagladi biseye ****, bu siradada gerceklik onumda zip acilir gibi bolunuyo yariyo. Kafamda bagiriyorum lan lan lan noluyo **** dur **** sikeymi dur diyorum ama disarda buyuk ihtimalle cikan 'ugogggggnolugguyooo' falan. Sonrasini cok hatirlayamiyorum ama arkadaslarim 1 saat boyunca yerde surunup salyamin aktigini soyledi bana, kendileri beni odama geri koydu salviadan geri geldikten sona zaten mantar ve asitten alzheimer kadar unutkan oldugum icin hepsini unuttum bir album actim sakinlestim cigara ictim geri kalan saatlerde. Hayatimda hic bu kadar korku hissetmemistim bazen ruyalarimda salvianin bana gosteridig seyleri hatirliyorum ve tekrar bastan yasiyorum onu nasil anlaticagimida bilmiyorum vallahi :D

bu tarz yasadigim bir kac tane triplerim oldu ipin ucunu kacirim istemeden cok yuksek dozlarda molekuller tukettigim ya cok korkutucu yada cennet gibi bir sey oluyor anlatmami isteyen kankalarim varsa anlatirim :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cashh

Doktor
3000 kişi şdslkfhgfjlh Ben 5 kişi görsem o sırada hemen uzaklaşmak istiyorum :D Ya daha ne komik şeyler var, zaten hepsi bir komik, ''çok kötü bir şey yaşadım'' dediğim olmadı. Ama işte loop tarzı şeyler çok komik oluyor. Aydınlanma tarzı şeylerse işte o zaman ekmeğini yiyorsun psychedelic tecrübenin. Ben o ekmeği çok iyi yediğim için artık LSD yapasım gelmiyor, aldım alacağımı, bir de benim için aşırı uzun sürüyor 16+ saatler falan, artık yani akşam veya öğlen yemek yemek için bir yere gidiyoruz ben bebek gibi eşimin yanında oturuyorum o sipariş veriyor çünkü ben iletişim kuramıyorum, ne komedi şeyler
Uzun saat lsd de en büyük sorun. Tabi güzel trip yanında paylaşılacak kötü tripleri de merak ediyorum bakalım daha neler çıkacak

CahilKush

Doktor
Kötü değil de anlık bir salaklığımı anlatabilirim. Eşimle tatilde yaptık. Otel böyle dağlık bir alanda, yeşillikler içinde, doğa falan süper. Mis gibi denizi görüyor ve çok az insan olan bir yerdi. Biz de işte yaparız çimlere uzanıp denizi izleri dağları izleriz hesabı. Neyse tripping ballz başladı. Dedik gidelim havuza.

Eşim koydu eşyaları şezlonga ve ben arkamı döndüm bir an. Ayağa kalktım, birden ne olduysa eşimi aramaya başladım bulamıyorum bir türlü. Ve aklıma ilk gelen şu oldu. Böyle uçurum gibi bir yer var dağlık olduğu için kenarda, ama deliler gibi yüksek değil, düşsen ama ölebilirsin. Oraya kitlendim ben fdsklhgl Dedimki kafası güzel düştü gitti, kız, ben ne yapacağım şimdi, nasıl açıklayacağım. Yanına bile yaklaşamıyorum bakmak için. Böyle bir 10-15 dk geçti, ben dışarıdan mal mal etrafa bakan biri gibiyim bu arada. Sonra gittim demir trabzanların yanına aşağı baktım, tabii ki de bir bok yok. Arkamdan bir ses geldi ''Napıyon sen ya?''

Arkamı döndüm eşim şezlongda tüm bu süreç içinde beni izlemiş ve ne yaptığımı anlayamamış. Başından beri ordaymış ljzhgljfhgd Benim aklıma ama arkama dönmek bile gelmedi. Kafa gidince böyle gidiyor işte haahah

Edit: bu tarz birkaç komik salaklıklarım daha var isterseniz anlatırım
Gülerken sandalyeden düşüyordum :D

Cashh

Doktor
Normal de asiti doğada seviyorum ama şehir için deki kaos tribi de hoşuma gidiyor. Tecrübesi çok az bi Arkadaşım yapalım diye çok ısrar etti bir gün, şehrin göbeğinde olduğumuzu ve neler olabileceğini anlattım ama ısrarla bişey olmaz dedi.
Tamam dedim 300 lük yapıştırdık 1 er tane. Gecenin ilerleyen saatlerinde arkadaşım 1 saat içinde 5-6 kez din değiştirdi. Allahla konuştuğunu iddia etti ve işlek bi caddede Allah diye bağırarak karşıdan karşıya koşup durdu. Araba çarpacak diye arkasından koşturup durdurmaya çalışıyorum çocuğu. Fiyuuuuu diye arabalar geçiyor yanımdan, her yer ışıl ışıl. Oyunun içinde ölmemeye çalışıyorum sanki. Ben girsem tribe tamam da başkasının tribinden tribe girmek en beteri o gece bana bitmedi kafamda **** oldu. Çocuk en son hastanede serum yedi kendine çok sonradan geldi doktor bonzai içti sanmıştı bende uyandırmadım tabi. O günden sonra tövbeli. :))). I love asit
Din değiştirdi kısmını merak ettim tam olarak anlatırmısın neler oldu.?

Bad trip hiç yaşamadım ama mantarin düşüşünde trip sonlarina doğru bazi romanlardaki karakterler gibi yabancılaşma yasıyorum kullandığım telefon yattigim yatak falan başkasının eşyasıymış gibi hissediyorum kafaya takmaya basliyorum en ufak şeyleri büyük ihtimal bu yüzden doğada atılması tercih ediliyo herhalde sizde de oluyo mu kankalar böyle bişi

Cashh

Doktor
Bad trip hiç yaşamadım ama mantarin düşüşünde trip sonlarina doğru bazi romanlardaki karakterler gibi yabancılaşma yasıyorum kullandığım telefon yattigim yatak falan başkasının eşyasıymış gibi hissediyorum kafaya takmaya basliyorum en ufak şeyleri büyük ihtimal bu yüzden doğada atılması tercih ediliyo herhalde sizde de oluyo mu kankalar böyle bişi
O genel bir durum sorun yok lsd de oluyor yabancılaşma geçici. Benim asıl merak ettiğim kötü tripler

Ü

Üye silindi 23498

Guest
En kötüsünü ben özet geçeyim(fakir tribi). Bi kardeşimiz bali çekerken anlatamayacağım bir şey görüyor. Piskopatlar arasında kendini doğramak meşhurdur bilirsiniz. Gördüğü trip onu kendini kesmeye yönlendiriyor. kendi boğazını kesiyor yaklaşık 10-15 cm kadar. Sonuç 1 ay koma. Kolunda sinir his yok şuan.

Cashh

Doktor
En kötüsünü ben özet geçeyim(fakir tribi). Bi kardeşimiz bali çekerken anlatamayacağım bir şey görüyor. Piskopatlar arasında kendini doğramak meşhurdur bilirsiniz. Gördüğü trip onu kendini kesmeye yönlendiriyor. kendi boğazını kesiyor yaklaşık 10-15 cm kadar. Sonuç 1 ay koma. Kolunda sinir his yok şuan.
Bu değişik bir olay olmuş ama merak ettiğim uzun süren içte yaşanan bad trip uzun soluklu görsel işitsel ve hissel unutulmayan türden trip...

Ü

Üye silindi 23498

Guest
Bu değişik bir olay olmuş ama merak ettiğim uzun süren içte yaşanan bad trip uzun soluklu görsel işitsel ve hissel unutulmayan türden trip...
Kanka vs. yazdığı için cevapladım. Buda aslında uzun soluklu işitsel ve hissel. Kafası uzun sürmesede(15-20 sn) hissettirdikleri çok uzun sürüyor. Gördüğün 20 saniye insan ömründen seneler götürüyor. Kimyasalmı? Hepimizden uzak dursun(dmt değil biliyorum)

Cashh

Doktor
Kanka vs. yazdığı için cevapladım. Buda aslında uzun soluklu işitsel ve hissel. Kafası uzun sürmesede(15-20 sn) hissettirdikleri çok uzun sürüyor. Gördüğün 20 saniye insan ömründen seneler götürüyor. Kimyasalmı? Hepimizden uzak dursun(dmt değil biliyorum)
Uzun soluklu saat veya saatler süren kötü trip deneyimi merak ettiğim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kkush kkush:
    ***** ***** ****** hahahaha
    +1
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ***** ********* **** ****** ***** ****** ******* ****** * **** ***** ******** ** ** ** hahahaha ***** **
    hahahaha ***** **** **** ** *******
  • New Rookie New Rookie:
    *** ** ****** ****** ****** **
  • New Rookie New Rookie:
    hahahaha* *****
  • kkush kkush:
  • Sleepless Sleepless:
    ** ***** ********* **** ****** ***** ****** ******* ****** * **** ***** ******** ** ** ** hahahaha ***** ** ***** ** ***** *****
  • A ax-b:
    ****** ****** ********** ***** *** ** hahahaha ****** ********* **
  • A ax-b:
    ***** ********** ********** ********** **** ****** **
    **** ***** ********* ********* ****** ** * **** **** ****** ********** ***** ******** ***** ********* ****** ********** * **** ***** hahahaha ******** ******* hahahaha ******* **** ******* ******** hahahaha hahahaha* ****** ****** ********* ** ***** ** ***** *****
    *** ******** ********** ****** ******* **** ****** ****** ** ***** ***** ****** ***** ******** hahahaha*** *** ******** ******* ******* ** ****** ****** hahahaha* ********* **
  • kkush kkush:
    ******* ** ** hahahaha******* ** ***** **** ******** ***** **** ** ******* ******** ********** ****** ******* **** ****** ****** ** ***** ***** ****** ***** ******** hahahaha*** *** ******** ******* ******* ** ****** ****** hahahaha* ********* **
  • kkush kkush:
    hahahaha ***** ********
  • kkush kkush:
    ******** ** ** ** ** hahahaha*
  • kkush kkush:
    * ********* hahahaha* **
  • A ax-b:
    **** ****** ******** **
  • A ax-b:
    ******* ***** hahahaha** **** ******** ****** ******* *** **** ******** hahahaha
    ***** ** ******** ********* ******* ********** **
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    ******* ****** hahahaha** hahahaha**
  • A ax-b:
    ***** ***** **** ******** ***** ** hahahaha ******** **
  • A ax-b:
    ******* ****** ******* ***** **
  • kkush kkush:
    ****** ********* hahahaha* **