LSD etkisinde şeytani varlık gören hisseden varmı.?

kanka :D hem ruh gördüğünü söylüyorsun hem de mantıklı düşünmeye çalış diyorsun :D
Ayık kafayla iki arkadaş aynı anda aynı şeyi gördük. O bana sordu gördün mü ben tarif ettim oda aynısını söyledi burda mantıksız olan nedir?

Engeli de kaldır bu arada koku muhabbetine boş sebebten tartışmıştık

koala

tembel hayvan
Ayık kafayla iki arkadaş aynı anda aynı şeyi gördük. O bana sordu gördün mü ben tarif ettim oda aynısını söyledi burda mantıksız olan nedir?

Engeli de kaldır bu arada koku muhabbetine boş sebebten tartışmıştık
kankam o engel kalkalı çok oldu bende o gün kaldırdım boş muhabbet yaptık harmanlık diye

panikyok

Yeni üye
Dostum “Doğaüstü şeylere inanma” diye birşey yazmışsın ama ben ruh da gördüm hemde o zamanlar esrar bile içmiyodum bu konu hakkında da mantıklı düşünmeye çalışırsan illa bi fikir oluşturursun heralde, bir çok şeyi basitleştirmeyi seviyorsunuz ya da kapasiteniz bu kadar ben mantıklı düşününce sende bunu gördüm.
Kanka fikrine saygı duyuyorum ancak ben metafizik olaylara inanmıyorum bu konular hakkında asla kesin bilgiye sahip olamayız sabaha kadar tartışsakta boş yani. Öldükten sonra göreceğiz sanırım ne olacağını. Sen ruh gördüm diye yorumlarsın ben göz yanılması veya başka bir hayvan gördüm diye yorumlarım. Belki anadoluda köyde biri yaşasaydı cin vs. diyecekti tamamen düşünce yapısı ve yorumlamayla alakalı yani. Ruh diye birşey varsada gözümüzle görebileceğimizi düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Kanka fikrine saygı duyuyorum ancak ben metafizik olaylara inanmıyorum bu konular hakkında asla kesin bilgiye sahip olamayız sabaha kadar tartışsakta boş yani. Öldükten sonra göreceğiz sanırım ne olacağını. Sen ruh gördüm diye yorumlarsın ben göz yanılması veya başka bir hayvan gördüm diye yorumlarım. Belki anadoluda köyde biri yaşasaydı cin vs. diyecekti tamamen düşünce yapısı ve yorumlamayla alakalı yani. Ruh diye birşey varsada gözümüzle görebileceğimizi düşünmüyorum.
Görmesem bende öyle düşünürdüm ancak gören çok kişi var kimse bu konu hakkında yalan söylemez söyleyen olsa dahi bu mevzu gerçektir
O an yanımda sen olsan sende görücektin yemin mi edeyim yani...
nasıl insanlar hayvanlar vs. Var bizden başka yaratıklarda vardır illa bu kadar dar bi pencereden bakmanız malesef beni üzüyor hani derler ya pis yerlerde filan bulunuyor yemin ederim öyle ancak bu yorumlama İLE alakalı derken ortada hayvan filan yoktu ben sakallı koşan bembeyaz bi dede gördüm arkadaşa söyledim o da öyle söyledi ayık kafada bunu yaşadık yani

bir de demişsinki göz yanılması falan ortamdaki 2 kişi de mi aynı anda gözü yanılsıyor

ruh gördüm diye yorumlarsın demişsin ruha benziyordu başka bişeye benzese onu söylerim.
Hangi düşünce yapısı ve hangi yorumlamadan bahsediyosun ben gördüğümü söylüyorum çatal bıçak görecek halimiz yok ya heralde
kurduğun cümleler aşırı boş üzgünüm...

başka bir hayvan gördümden diyip zaten saçmalamışsın üstat
Sen görmedin diye olmadığı anlamına gelmez
Şunu kavramanız gerekli ilk önce
bunca insan nasıl görüyor o zaman yine hiç görmeyenlerde var.
Herşeye. Bilinç altı diyorsun inanmıyorum diyorsun pardon ama bu konu hakkında ne biliyorsun ne yaşadın ki yorum yapabiliyorsun işte tamamen 0sın bende yaşamasaydım 0 olurdum inanmıyosan inanmazsın o senin düşüncen ama asla bilmediğin birşeyi inkar edemezsin kutsal kitapları inkar edersin tanrıyı tanrıları vs. İnkar edemezsin, inanmazsın bilmezsin ama yok diyemezsin bu da öyle bişey

ayriyetten yakınımın ölmesi ve sabahına pozitif şekilde uyanmama ne diyeceksin;
Ruhlar dünyası kitabını oku ölen kişinin ruhu rahatlatmak için bir süre dünya da kalıyor yazan bu yaşadığım ise aynısı, öteki yaşam hakkında bilgiler edinmeye bak , insan kalp durması anında ölüm esnası yaşarken birçok hasta bembeyaz bir ışık gördüğünü söyler aynı zamanda. Reenkarnasyon da olabilir bu hayat enerji

uzaylıyı görmeyip yok ta diyemezsin nerden biliyorsun olup olmadığını da basit şekilde yok diyorsun aynı mantık.
Bilginiz yoksa gördükleriniz yoksa burda yorum yapma işiniz ne acaba tamamen çıkarım yapıyorsunuz malesef size ve yaşadığımız bu evrenin bu kadar basit olacağını sanmanıza üzülüyorum.
Görüşe düşünceye saygı duymakla olmuyo bu yaşayıp yaşamamak var düşünüp düşünmemekle biyere varılacak bişey değil bu o zamanlar var mı yok mu bilmiyorum görmedim belki var belki yoktur düşünsen ne oluyor hiç bişey çünkü aşırı soyut düşünmekle alakasız bir durum bu bilmediğin yaşamadığın şeyin nesini düşüncen bununls ilgili bir teori bile üretemezsin
ama milletin anlattıklarına da hiç inanasım gelmiyordu yav he diyordum keza
kuran da geçiyor diyordum sadece ama sonra fikrim değişti.
İşte bu böyle birşey kimi küfrediyor yok .... cinleri bi bana mı gözükmüyor falan bu şans senin için normal hayatta ayık kafa İLE yaşanmıştır bu yaşananlar.

Son düzenleme:

Cashh

Doktor
Konu psyhedelic kamu spotu gibi olmuş :)) @Cashh kusura bakma psyhedelic her türlü maddeyi kullandım bu maddelerin olayı zaten duyuları bozup bize değişik şeyler yaşatması sen yaşadığın bi bad trip sonrası şizofreniye yaklaşmışsın. Benimde ketamin lsd etkisindeyken şizofreni benzeri yaşadığım şeyler oldu (Doğaüstü şeylere inanma, herşeye bir anlam yükleme, kafamın içindeki seslerle konuşmak vs.) Ancak bu yazdığım şeylerin madde etkisinden olduğunu bildiğim için ayılınca mantıklı düşünebiliyordum. Bu tarz maddeleri bu şekilde abüüz etmek akıl sağlığımızı kötü yönde etkileyebiliyor yardım almalısın dostum lütfen yanlış anlama sana mantıklı bir şekilde cevap yazan insanlara sende şeytanın askerisin bunu gizliyorsunuz tarzında şeyler yazmışsın bunlar şizofreni belirtileridir. Herkesi kendine düşman sanma-alttan alta iş çevirdiklerini sanma vs. yazdıkların hiç mantıklı şeyler değil ve bu tarz maddeler 3. Gözü falan açmıyor dindar bi ailede büyüdüusen sadece bilinçaltındaki korkuları yaşamışsın olay bundan ibaret lütfen biraz mantıklı düşünmeye çalış
Dostum merhaba. Konuda yazdıklarımın bir kısmını okumuşsun anladığım yardımlık bir durum yok :) lsd yoksa vücutta hiçbir durum yok. Ayrıca bir iki içtim sanma öyle değil 20 yıldır içiyorum lsd ve piskotrop maddeleri. Son üç yıla kadar çok güzel ve eğlenceli idi hiç bad trip yaşamadım yaşayanları da hiç anlamadım hatta dalga geçtim yakın olan arkadaşlar ile sonrasında ama şimdi şöyle bir durum var bu bir kez yaşanmış kötü bir trip değil kendi kalem olan evimde dahi içsem aynı konular geri geliyor üç yıldır her festival de devam ediyor vaz da geçemiyorum dayatılanı kabul de etmiyorum yani iyi niyetli yazdığın için uzun anlattım inan basit bir bad trip değil yanımda iki kez hiç deneyimi olmayan arkadaş götürdüm benim yaşadığım aynı şeyleri yaşadı ben şu an böyle demeden tam olarak ifade ettiğim olayları yaşayıp bana söyledi her ikisi ile de stage terk edip çadır da xanax alıp etkiyi uykuya düşürdük

Cashh

Doktor
Dostum “Doğaüstü şeylere inanma” diye birşey yazmışsın ama ben ruh da gördüm hemde o zamanlar esrar bile içmiyodum bu konu hakkında da mantıklı düşünmeye çalışırsan illa bi fikir oluşturursun heralde, bir çok şeyi basitleştirmeyi seviyorsunuz ya da kapasiteniz bu kadar ben mantıklı düşününce sende bunu gördüm.
İnsanlar da şöyle bir bakış açısı vardır kendisi yaşamıyorsa o durum yoktur söyleyen kafayı yemiştir. Basit bir dar bakış açısı ama durum genel olarak böyle

Çok farklı şeyler olabiliyor kendimden şahidim o kesin. Herhangi bir maddenin etkisindemiydin çünkü bende mmda kullanırken saydam cam gibi varlıklar görüyordum.
Ayıktım reis başka bi arkadaş da aynısından bahsetti hemde aynı şey o da ayıkkken gördüğümü görmüş, benim olayı yaşarkenki arkadaşım değil başkası bu karışmasın.
Kanka pis yerlerde oluyor atık su dere vs.
Allah korusun gene...

megoloman

Yeni üye
Arkadaşlar başlığı açan arkadaş festival ortamları için biraz korku salmış gibi, yani daha önce deneyimlememiş olup bunları okusam korkardım. şeytan işi ile alakası olduğunu düşünmüyorum ama dark psy ( arkadaşın şeytan müziği) dediğinin biraz korkutucu bir tarafı var. gerçekten dinlerken ruhum ve kafam sikiliyo. kendi halinizde dozunuzu kaçırmadan gidip takılırsanız bir problem yaşayacağınızı sanmıyorum keyfini çıkartın.

Bu arada acid deneyimleri yanıltıcı olabiliyorlar çok güvenilir değiller. bir ara bir festival ortamında kolletif bilince erişip aynı halise 15 kişi düşmüktük sonradan anladık bunun trip olduğunu. böyle eğlenceli şeylerde olabiliyor.

Şeytan konusuna gelirsek bunun tamamen psikoloji ile alakalı olduğunu düşünüyorum. bunları kafanda kuruyorsan, bu konular sık sık aklına geliyorsa tribe düşüp şeytan, cin gibi varlıkları görmek normal. Hatta bir ara arkadaşımla takılıyorken her tarafta kötü şeyler gördüğünden bahsetmişti, dışarıdaydık koluna girip biraz yürüttüm ve sıradaki şeytan ben oldum. yüzüme bakıp bakıp yüzünü ekşitiyodu en son dayanamayıp burnumun ortasına bir tane geçirdi. tatsız olaylar yaşandı kısaca :D

Cashh

Doktor
Arkadaşlar başlığı açan arkadaş festival ortamları için biraz korku salmış gibi, yani daha önce deneyimlememiş olup bunları okusam korkardım. şeytan işi ile alakası olduğunu düşünmüyorum ama dark psy ( arkadaşın şeytan müziği) dediğinin biraz korkutucu bir tarafı var. gerçekten dinlerken ruhum ve kafam sikiliyo. kendi halinizde dozunuzu kaçırmadan gidip takılırsanız bir problem yaşayacağınızı sanmıyorum keyfini çıkartın.

Bu arada acid deneyimleri yanıltıcı olabiliyorlar çok güvenilir değiller. bir ara bir festival ortamında kolletif bilince erişip aynı halise 15 kişi düşmüktük sonradan anladık bunun trip olduğunu. böyle eğlenceli şeylerde olabiliyor.

Şeytan konusuna gelirsek bunun tamamen psikoloji ile alakalı olduğunu düşünüyorum. bunları kafanda kuruyorsan, bu konular sık sık aklına geliyorsa tribe düşüp şeytan, cin gibi varlıkları görmek normal. Hatta bir ara arkadaşımla takılıyorken her tarafta kötü şeyler gördüğünden bahsetmişti, dışarıdaydık koluna girip biraz yürüttüm ve sıradaki şeytan ben oldum. yüzüme bakıp bakıp yüzünü ekşitiyodu en son dayanamayıp burnumun ortasına bir tane geçirdi. tatsız olaylar yaşandı kısaca :D
Kafama takmak ile ilgili değil durum. Yani yüzeysel bakarsan öyle görmen normal. Açıkçası orada yapılan ayin bir çeşit ibadet müziğe yapmadıklarına göre kime neye yapılıyor dersin ayin. Yani kafama takmak bir yana en eğlendiğim anda müzik ile hadi eğlendin güldün zevki sefa yaşadın şimdi kabul et bizden ol seramonisi başlıyor dark müzik ile asitin en yoğun zamanında bilinçli bir durum tesadüfi bir şey yok zaten biliyorlar beni veya onlardan olmayan Müslüman olanı ona özel bir müzik çalınıyor müzik ile iletişim kutluyor müzik konuşuyor sıradan fitimler değil inan bana. Şimdi bunu anlatmak tabi çok zor birde bir sefer yaşanmış bir şey değil 7 kere yaşanmış bir şey öncesinde ise 15 sene yazın tr de yapılan her festival kışın indoor party lerde haftalık lsd alırdım hemde yüksek dozlarda hiç sorun olmaz çok eğlenirdim şimdi artık karşılık bekliyorlar ben reddediyorum konu bu. Şimdi bunu anlatmak biraz asit kafasını içmeyene anlatmaya benziyor. O yüzden yaşayan başka birini arıyorum hani damdan düşen hesabı :)

zasselek

Yeni üye
Kafama takmak ile ilgili değil durum. Yani yüzeysel bakarsan öyle görmen normal. Açıkçası orada yapılan ayin bir çeşit ibadet müziğe yapmadıklarına göre kime neye yapılıyor dersin ayin. Yani kafama takmak bir yana en eğlendiğim anda müzik ile hadi eğlendin güldün zevki sefa yaşadın şimdi kabul et bizden ol seramonisi başlıyor dark müzik ile asitin en yoğun zamanında bilinçli bir durum tesadüfi bir şey yok zaten biliyorlar beni veya onlardan olmayan Müslüman olanı ona özel bir müzik çalınıyor müzik ile iletişim kutluyor müzik konuşuyor sıradan fitimler değil inan bana. Şimdi bunu anlatmak tabi çok zor birde bir sefer yaşanmış bir şey değil 7 kere yaşanmış bir şey öncesinde ise 15 sene yazın tr de yapılan her festival kışın indoor party lerde haftalık lsd alırdım hemde yüksek dozlarda hiç sorun olmaz çok eğlenirdim şimdi artık karşılık bekliyorlar ben reddediyorum konu bu. Şimdi bunu anlatmak biraz asit kafasını içmeyene anlatmaya benziyor. O yüzden yaşayan başka birini arıyorum hani damdan düşen hesabı :)
Hey dostum senin dediğin durumu bende yaşadım ama asitsiz. Artık bir şeyler olduğunu anlıyorsun buna hayatın içinde olanlardan işaretle şahit oluyorsun köpeğinin bir ışığın peşinden koşması vs. Her şey bilinç altı deyip Görmezden gelemeyiz gelemiyorsunda.

zasselek

Yeni üye
Ayıktım reis başka bi arkadaş da aynısından bahsetti hemde aynı şey o da ayıkkken gördüğümü görmüş, benim olayı yaşarkenki arkadaşım değil başkası bu karışmasın.
Kanka pis yerlerde oluyor atık su dere vs.
Allah korusun gene...
Çok değişik kafalar bazen hiç kullanmasaydım diyordum sadece işin keyif tarafında kalsaydım. Bir kere insanın içine kurt düşmeye görsün. En zararsızından psişik deneyimler peşine düşüyorsun.

Cashh

Doktor
Asit sadece kafa yaşama olayı değil ötesi var ve ötesini kullananlar var bu onların ayini kendilerine göre ibadeti şeytan la dans etmek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • F FirstGrowing:
    ******** ** ***** **
  • F FirstGrowing:
    hahahaha** ***** *****
  • TabldotLife TabldotLife:
  • bandaleros bandaleros:
    +1
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* ******** ********* ****** ******* ********* ******
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha* ****** ****** ** *********
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** ******* ****** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** **** hahahaha* ***** ********
  • bandaleros bandaleros:
  • C CHaRaMBoL:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • C CHaRaMBoL:
    hahahaha *** ******** ********* ******* ***** ** **** ********
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ********* ******** **** hahahaha* ***** ********
    İstanbul İstanbul: ******** ********* ******** **** hahahaha* ***** ********