LSD Deneyim ve Öneriler

smt1634

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba 10 Eylülde üç arkadaş arabayla Ege turuna çıkacağız bugün yakın sayılır bir arkadaş vesilesiyle 200 lük yaprağı 200 liradan (bilmediğim için bu şekilde tabir ediyorum ) veriyorum demiş daha önce çok yüksek şekerler kullandım gördüğüm en sağlam haliste bile kendimi pozitif tutabilen biriyim çok daha farklı olduğunun da farkındayım ama gideceğimiz üç arkadaştan sadece ikimiz kullanacağız diğeri kullanmayacak ama daha önce deneyimi de yok sadece ayık yanımızda kalacak üçümüz de yakınız ve birlikte mizah eğlence bunlara düşen insanlarız planımız ilk gece Çeşme yada Marmaris’te bir koyda kamplayıp ilk deneyimimizi orda yapmak kafama takılanlar şu düşüşü var mı kalan 3 günümü zehir eder mi attığım gecenin öğlenine araç kullanacak kadar normale döner miyim önerileriniz tavsiyeleriniz nelerdir yorum yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Ekmelettin

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba 10 Eylülde üç arkadaş arabayla Ege turuna çıkacağız bugün yakın sayılır bir arkadaş vesilesiyle 200 lük yaprağı 200 liradan (bilmediğim için bu şekilde tabir ediyorum ) veriyorum demiş daha önce çok yüksek şekerler kullandım gördüğüm en sağlam haliste bile kendimi pozitif tutabilen biriyim çok daha farklı olduğunun da farkındayım ama gideceğimiz üç arkadaştan sadece ikimiz kullanacağız diğeri kullanmayacak ama daha önce deneyimi de yok sadece ayık yanımızda kalacak üçümüz de yakınız ve birlikte mizah eğlence bunlara düşen insanlarız planımız ilk gece Çeşme yada Marmaris’te bir koyda kamplayıp ilk deneyimimizi orda yapmak kafama takılanlar şu düşüşü var mı kalan 3 günümü zehir eder mi attığım gecenin öğlenine araç kullanacak kadar normale döner miyim önerileriniz tavsiyeleriniz nelerdir yorum yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Kanka ışıklı bi ortam kurun kendinize , önceden bulunacağınız ortamı planlayın,
Karanlıkta tadı çıkmıyor anca gökyüzü izleniyor gece

hi_axi

Yeni üye
kanka gündüz takılın öğlene doğru yapıştırıp takılın denize girersiniz ormanı gezersiniz müthiş bi kafa yaşarsınız ama insanlardan uzak durun derim :D

hava aydınlıkken takılın hiç bir şey olmaz anladığım kadarıyla yakın arkadaşsınız knk badtrip falan yaşamazsınız tripsitter da var cigarayla falan karıştırmayın ilk kullanışta bi de bol bol müzik dinleyin

schmarick

Yeni üye
ilk defa LSD deneyen biri olarak deneyimlerimi şöyle anlatabilirim size
öncelikle minicik bir pul parçası ne yapabilirki bana ulan zaten ağır bağımlı sağlam müptezelim bişey olmaz dedim işte en büyük hatayı orada yaptım :) sipariş verdiğim arkadaş sağolsun bir dünya uyardı beni ama tabiki ben dinlemedim neyse attım kagıdı ağzıma emdim ilk 15 dakika hiç bir sey olmadı 20 dakikadan sonra önce bir yorgunluk hissi geldi ooooo başlıyoruz babba hadi bakalım hayırlısı dedim kahve falan hazırladım kendime neyse gözüm aynaya takıldı vay arkadas o ne öyle gözümüm cam gibi parlıyor kocaman olmus bazıları korkar ama benim hoşuma gitti bahceye indirm açık havada ol kafanı güzel yasarsın dedi veren arkadas. yogunluk hissi el, kol ve bacaklarımda titremelerden sonra birden hersey değişti ağaçarın rengi gökyüzü cıvıltılar kuş sesleri rüzgarın esmesi yaprakların hışırtısı nasıl güzel geliyor kulagıma anlatamam anlamsızca bir mutluluk öföri cesaret geldi sanki dünya tamamen değişti suluboya paletindeki renkler dünyamı sardı masadaki bardaki düşüncemle oynatabiliyor masadan elimi gecirebiliyor damarlarımda akan kanın hızını rengini sesini duyabiliyor ve görebiliyorum ancak ayağa kalkmak istediğimde zorlandım karşımda elma yiyen birinin yediği elmanın tadını alabiliyor kuslarla düşünce gücümle konusabiliyordum. neyse bu şekilde sağa sola bakıp düşünce gücümler harikalar yarattıktan sonra eve cıkmak istedim sallana sallana cıktım eve attım kendimi eve kapadım gözlerimi işte o an gercek kafayı yaşadım paralel evrenlerde dolaştım tanrı oldum insanlar yarattım onlara görevler verdim ama şarkıda dediği gibi 'ışıl ışıl her yer, her yer sanki pavyon' saman yolunda ki renkler gibi renklerle oynadım herşeyin bir tadı oldugunu duyguların hislerin düşüncelerin bile tadı oldugunu öğrendim bu böyle 12 saate yakın sürdü sonunda bir düşüş yaşamadım sabah kalkıp işime gittim çalıştım deneyimlere göre LSD yi begendim her zaman değil ama ayda bir kere yada iki ayda bir kere kullanabilirim. Şimdi sırada sihirli mantar var onunda deneyimlerini sizlerle paylaşırım Esen kalın arkadaşlar

Bigbut

Müptezel
Senede 4 almazsam olmaz dedigim dalga lsd.
Kankacigim hic bisey olmaz sakin gerilme.
Sehir efsananeleri duymuşsunuzdur takilmayin.
Insan icinde olmayin yeter.
Aynaya bakilmaz bu ara guzel trip degildir.
Sorulara yanit verebilirim bu hususta.
20p mg kuvetlidir ikiye bolup kullqnmanizda fayda var.

sicario

Üye
Senede 4 almazsam olmaz dedigim dalga lsd.
Kankacigim hic bisey olmaz sakin gerilme.
Sehir efsananeleri duymuşsunuzdur takilmayin.
Insan icinde olmayin yeter.
Aynaya bakilmaz bu ara guzel trip degildir.
Sorulara yanit verebilirim bu hususta.
20p mg kuvetlidir ikiye bolup kullqnmanizda fayda var.
kanka şu anda nasıl bulabiliriz var mı bi fikrin? deepwebde bitpharma diye bi yer gördüm ama 1den fazla bitpharma var. yardımcı olabilir misin?

Bigbut

Müptezel
Kankacigim guvenlik nedeniyle boyle paylasimlar yapamiyoruz.
Ben ulke icerisinden cozuyorum.

Shantii

Kıdemli Üye
Hazır konusu açılmışken benimde bi önerim olcak ama sadece lsdye alışmış arkadaşlar denesin san pedro ismindeki meskalin kaktüsünü kullanın etkileri başlayınca üzerine düşük doz lsd yapıştırın sizi hem yormayan hemde harika görselli yolculuk yaşayacaksınız meskalin kendi başına zaten on numarayken lsd ile mükemmel ötesi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • Didrug Didrug:
    ********* * **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ****** * ****** **** **
  • Didrug Didrug:
    hahahaha*** ******
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ****** *
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** ******* ****** ********** hahahaha* *** ** ******* ****** ******
  • Didrug Didrug:
    ***** *** ******* hahahaha**
    ***** ******* **** **** ********* hahahaha*
    NewGardener NewGardener: ***** ******* **** **** ********* hahahaha*