lsd ararken dolandırılmak

dreamv0id

Yeni üye
kankalar ben acid buldum diye gittim izmirde kucuk parkta dolandırıldım tanıyan bilen varmı bu dallamaları ve ben bu adamlara dava açabilir miyim yani sorun olur mu ?

dreamv0id

Yeni üye
knk kucuk parkta meydanda bi yerde bi apartmanın giriş katına girdik ben salak gibi önce parayı verdim sonra o cocuk gitti diğeri bana bişey attı sonra hemen kaçtılar bende ne olduğuna bakmadan attım cebe panik oldum sonra uzaklaştım ordan zaten cocuğun donandırıcılıktan davası falan varmış küçükler bide 19 yasındalar bu arada o binaya gittin arkadaşla sonra orda bi adam oturuyodu cocukları sorduk tasındılar tanımıyom falan gibi şeyler söyledi kıllandı evde kızlar oturuyo dedi fuhus mu yapılıyo anlamadım mk.

Melez

Müptezel
bilmiyom knk çekinmedim cocuklardan ben polisten falan çekindim sen nediyon fikrini söyle knk duzgun bi şekilde
Bu durumda polise gitmen tam bi aptallik olur kankam yerinde olsam kendine guveniyorsan yapis yakalarina yine ayni yerde guvenmiyosan al yanina tanidigin bi kac kisiyi o sekil yani burdada pek detaya girmek istemiyorum

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam öncelikle geçmiş olsun. Bende Instagram üzerinden alışveriş yapmaya çalışırken tokada geldim.
Nasıl bir duygu olduğunu çok iyi bilirim.
Öncelikle meblağ büyük müydü?
Peşlerine düşmeye değmeyecek bir şeyse salla derim.

Dersen ki meblağ büyük yahut önemi yok 5tl de olsa alıcam. O zaman elemanları buluyoruz yekten yakalayıp polise vermekle tehdit edip paramızı kurtarıyoruz. Farklı metodlar da var ama her yol herkese uygun olmayabilir.

Bu arada dava açmak yahut polise gitmek sana nur topu gibi denetimli yedirir bunu da söyleyeyim.

dreamv0id

Yeni üye
knk 300 tl gitti ya yani benim için önemliydi kafa yapamadım ya o parayla çok kötü oldu knk işte arkadaşla takılıyoz bakıyor bulursam alıcam artık bi şekilde
Kankam öncelikle geçmiş olsun. Bende Instagram üzerinden alışveriş yapmaya çalışırken tokada geldim.
Nasıl bir duygu olduğunu çok iyi bilirim.
Öncelikle meblağ büyük müydü?
Peşlerine düşmeye değmeyecek bir şeyse salla derim.

Dersen ki meblağ büyük yahut önemi yok 5tl de olsa alıcam. O zaman elemanları buluyoruz yekten yakalayıp polise vermekle tehdit edip paramızı kurtarıyoruz. Farklı metodlar da var ama her yol herkese uygun olmayabilir.

Bu arada dava açmak yahut polise gitmek sana nur topu gibi denetimli yedirir bunu da söyleyeyim.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
knk 300 tl gitti ya yani benim için önemliydi kafa yapamadım ya o parayla çok kötü oldu knk işte arkadaşla takılıyoz bakıyor bulursam alıcam artık bi şekilde
Ah ne kankam çok iyi anlıyorum seni aslında meblağdan ziyade insanları umut bağlamak üzüyor. Umarım bulursunuz elemanları

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    hahahahahahahaha ****** ****** ***** ***** *******
  • Zorro Zorro:
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** hahahaha ****** ******* ******** hahahaha ***** hahahaha**** **** ******** ** ** ***** *******
  • ndr ndr:
    hahahahahahahaha
    +1
  • Zorro Zorro:
    **** * ** *** ****** * **** ***** ******* * ** ** ** ***** **** *** ***** ** ***** ******* **
  • Zorro Zorro:
    ********** ***** ********** ****** **** **** ******* ****** ** hahahahahahahaha
  • ndr ndr:
  • Zorro Zorro:
    ***** ******** ********** ***** ******** ***** **
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • Zorro Zorro:
    ********** *** ******* *** hahahaha ********* ********* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha**** ********* *** ***
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** ****** ******** *** ****** * ******* *** ****** ******* ****** ******* ******** hahahaha *** ***** * ******
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +1
  • Q Qpang:
  • Q Qpang:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
    ******* ** ********* *** hahahaha**
  • siyah1117 siyah1117:
  • siyah1117 siyah1117:
    siyah1117 siyah1117: **** ***