LSD Anxiyete - Sağlık - İlişkisi

BarryAllen

Yeni üye
çeyrek deyipte mahrum bırakmayın çocuğu halislerden sonra kafası yok diyecek zaten ilk kullanım olduğu için kağıt çalıştı mi çalışmadı mı anlamıycak boş yere gidicek al bir tane tam korkulucak bir şey yok sadece bir kez kullan hastalığın varsa eğer sık kullanırsan ileride keşke hastalığım eskisi kadar şiddetli olsaydı dersin

neleroluyor

Yeni üye
Bari yarım de tam fazla olur yarım her türlü ilk alım da çalışır
ya yok yesin tam fazla gelmesi lazim biraz zaten yani azcik doz la arafda kalmak kadar sikici ve bunaltici bir tecrube yok ben cok almanin az almaktan daha iyi oldugunu dusunenlerdenim :D doz yerinde olunca tecbrube alir goturur az olursa ama tecrube tamamiyla kisinin tepkilerine kaliyor

bide pullara 200ug dediklerine falan bakmayin hic 200ug denilen doz gayet yerinde yuksek bi doz ama onun icinde 95-110 arasi vardir yoktur ki ben kanadada iken aldigim pullarini labaratuvarda teste gonderdim bir kac kere 250 diye aldigim 60 dan dusuk cikarken 100 diye aldigim tam 100 oluyodu o yuzden size soylenen dozlara pek guvenmeyin

ya yok yesin tam fazla gelmesi lazim biraz zaten yani azcik doz la arafda kalmak kadar sikici ve bunaltici bir tecrube yok ben cok almanin az almaktan daha iyi oldugunu dusunenlerdenim :D doz yerinde olunca tecbrube alir goturur az olursa ama tecrube tamamiyla kisinin tepkilerine kaliyor

bide pullara 200ug dediklerine falan bakmayin hic 200ug denilen doz gayet yerinde yuksek bi doz ama onun icinde 95-110 arasi vardir yoktur ki ben kanadada iken aldigim pullarini labaratuvarda teste gonderdim bir kac kere 250 diye aldigim 60 dan dusuk cikarken 100 diye aldigim tam 100 oluyodu o yuzden size soylenen dozlara pek guvenmeyin
İlkk kullanış 105 ug ne diyorsun ?
Mdma tavsiye etmiyorum kullanmıyorum ancak ilk kullanışımda yarım attım lakin hep aklımdadır keşke bi tane atsaydım çok dedim kendi. Kendime

neleroluyor

Yeni üye
İlkk kullanış 105 ug ne diyorsun ?
Mdma tavsiye etmiyorum kullanmıyorum ancak ilk kullanışımda yarım attım lakin hep aklımdadır keşke bi tane atsaydım çok dedim kendi. Kendime
105 bence gayet uygun bi doz ilk kez icin kanka geomotrileri ve potansiyeli gosterir sana hosuna giderse bidaha bi tik daha yuksek denersin

ben bu arada mdma flaan demiyorum asit sadece hakkinda konusuorm kanka ilk seferde karistirma bence tecrubelenince yaparsin ikisini ayri tecrube etmek iyi olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • F Fısfısss01:
    *********** ***** ******* * ****** ********** *** ****** ** **** dready
  • F Fısfısss01:
    ****** **** **** **** *** dready**** **** ******* ** ********* ********** *** ****
    ** ********** ***** ******** ***** **
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready **********
  • F Fısfısss01:
    dready*********** ** ********** ** ********* ********* dready* ***** ******* ******* dready *********** **** ****** **** ****** *******
  • F Fısfısss01:
    ********* ******* ***** ***** dready* ***** ********** ***** *** ****** ******* ***** *** ****** ****** *******
  • F Fısfısss01:
  • A akaaka123:
    dreadydreadydreadydready****
  • A akaaka123:
  • kralartur01 kralartur01:
    **** **
  • kralartur01 kralartur01:
    dready *********** ** ********** *** ******
    kralartur01 kralartur01: dready *********** ** ********** *** ******