Los Angeles'da Cinayet Kafalar

Sene 2018 yazı work&travel ile Amerika'ya gittim hem çalışıp hem gezmeye. (Bilmeyenler için açıklayayım üniversite öğrencileri için bir değişim programı 4 ay gidiyosun 3 ay çalışıp 1 ay geziyosun)
Neyse Maryland eyaletinde fastfood restoranında çalıştım ek iş de yaptım akşamları. 3 ay boyunca evden işe işten eve arı gibi çalışıp 7 bin dolara yakın para biriktirdim. Kendime söz verdim iyi para yapıp son ay kuruşuna kadar takılıp harcıyacağım diye o yüzden hiç takılmadım 3 ay boyunca. Son ay plan yaptık oda arkadaşımla Faslı bi lavuk her fırsatta yok Fas cigarası şöyle böyle konuşuyor. Dedim tamam seninle felfena takılıcaz hesabı. Plan yaptık bir ay gezeceğimiz şehirleri napacağımızı falan İlk Las Vegas sonra Los Angeles sonra da Newyork Brooklyn. Neyse Los Angeles'a indik ama nasıl harmanım **** zaten sırf bu şehirdeki eşyalar için geldim oraya. Neyse otele yerleştik gezdik tozduk alışveriş yaptık. Gittik Stııızy diye bir markete. şimdi ben İstanbul'da mari takılıyorum da İstanbul'daki eşyalar nerede Los Angeles'dakiler nerede ****. Yani ayıkırsınız hic fabrika sigarası içmeyen kişi sıkıntıya girer içince ben bunun farkındayım sigaralar felfena biliyorum Faslı enayi de hadi kanka takılalım kanka yok ben şöyle çekerim şöyle sokarım. Dedim gel gittik raftan seçtik direk Gelato türü gördüm (bilen bilir en ağır sigaradır Gelato rapçi sigarası indica %25 THC oranı) wiz Khalifa Snoop Doggun takıldığı eşyalar. 3gr ondan aldık 7 8 Gr da silver haze aldık. 5'li jelibon edible aldık. Cıktık gittik otele otelin parkında da müptezel bi grup sigara dönüyor ses bombası falan takılıyo herkes zaten sokaklarda. Gittik tanıştık kızlı erkekli ortam dedik sigara aldık bizde falan takılıcaz diye onlsr da dedi aksam bizim odaya gelin takılalım hesabı giyindik kuşandık gittik akşam odaya bi girdim herkes dalga yutmuş cayır cayır patlıyor Kızlar birbirleriyle öpüsüyor paldır küldür hızlı parçalar masada full uyusturucu dolu. Herkes baska bi alemde. Bizim Faslı gariban nasıl heyecanlandı. Neyse sigara sardım Gelato dan ama ocb yok blunt içiyor herkes zar zor 15 dkda yuvarladım sigarayı yaktım ayıkıyorum blunt değişik kağıt gibi değil iki duman vurdum öpücük hesabı sigara nasıl ama bildiğin gaz gibi yanıcı madde gibi **** burnun gözün yanıyor. duman alanın kulağından kan geliyor. direk beynine gidiyor sanki. Herkes kendi aleminde birşeyler yapıyor odada 10 kişi var en az. Bi tane zenci kardesim de hennesy konyak içiyor şişeden su gibi ****. Lavuklar alışmış o kafalara ben 2 duman aldım ağır çekime geçtim direk sigara cok ağır ayıktım soğutarak dönüyoruz zenciyle. Lavuk şişeyi uzattı konyaktan yudumluyorum az az lanet bişey kolonya gibi alkol ****. 15 dk gecti benim kafa cinayet harbi kafayı taşıyamıyorum resmen çok yoğun bi kafası var dumura döndüm konyakla beraber takılınca yan etki yaptı resmen kanepeye yapıştım hareket edemiyorum. 3 ay harmandalı oynamışım zaten. Faslıya uzattım sigarayı dedim al bunu benden köylü ****** çocugu nasıl asıldı blunta yarınlar yokmuş gibi lan dur demeye kalmadan bi öksürmeye başladı ama nasıl öksürme kanepeden yere düştü ağzı yüzü salya tükürük OMG help me help me diye konusmaya calısıyor öksürürken benim de kafam cinayet **** bi etrafıma bakıyorum bi Faslıya bakıyorum bi cigaraya bakıyorum. herkes zirvelerde öpüşenler yiyişenler bizim Faslı yerde yuvarlanıyor. Dedim böyle olmıcak hareket etmeye mecalim yok Masadaki tabaktan ex aldım 1 tane yuttum Faslının da ağzını açıp 3 tane dalga tıkıştırdım Allah affetsin. 15 dk sonra karnımda kelebeklenme hissi başlayınca anladım patlıcamı masadaki poşetten 3 4 avuc sigara aldım ceblerime doldurdum odadan çıkarken baktım Faslı cayır cayır patlıyor o yüzünü asla unutmam kabus gibiydi. Ortamdan kurtardım kendimi saat akşama doğru 4 5 gibiydi cıktım sahile indim plajda okyanusa karşı 2 3 saat zirvelerde patladım kendime dalga İsrail yıldızıydı harbi zımbaydı **** full speed saatlerce zirve.

O günden sonra birdaha Faslıyla görüşmedim akşam check-out yapıp başka bir otele geçtim Faslı ne yaptı acaba diye hala düşünüyorum bazen. Zaten kıl oluyodum enayiye.

Son düzenleme:
Ah be aga, ne ortamlar ne ortamlar

Fas kubari meşhurdur cidden, hatta Amsterdam'da satılan cuaralarin çoğu fastan gelir

Ordan cuara kurtarip kafanı yaşamaya gitmişsin, kalıp bı iki ablayla takılsaydin keşke , ah aç gözlülük ah

Ah be aga, ne ortamlar ne ortamlar

Fas kubari meşhurdur cidden, hatta Amsterdam'da satılan cuaralarin çoğu fastan gelir

Ordan cuara kurtarip kafanı yaşamaya gitmişsin, kalıp bı iki ablayla takılsaydin keşke , ah aç gözlülük ah

Kanka enayi köyündeki sigaralar gibi sandı artizliğini yapacak ya çuf çuf çuf nefessiz çekiyor ulan köylü blunt öyle mi içilir mk
Los Angeles dan önce Las Vegasa gittik kanka orda karıya kıza doymuştum. Zaten çatlarken kalabalık ortamda olmayı sevmiyorum ondan yol aldım. bide ortamı görsen tribe girerdin zaten herkes kendini deliye vurmuştu

hahhahhahaha köylü bir dayının panzosu yanıyor şuan elimde okurken kahkahalara boğuldum nedense yazasım geldi benim de, ilk halüsümü arkadaşımın suratında gözlük top sakal görüp tokatlamak olmuştu çocuğu :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Chat bot:
  • T Chat bot:
    T Chat bot: ***** *** ****** *** *****