Lemon og autoflower

• Konbuyu başlatan Üye silindi 32695
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 32695

Guest
Merhaba arkadaşlar.yeni bir günlük açmaya karar verdim.tecrubeli arkadaşlar da görürse fikir verirse sevinirim.
Genetik lemon og autoflower
Çadır 60x60x140
Tek bitki 11 lt saksı
Toprak biobiz lightmix
Gübreler @Kanka autoflower da kullandığı gibi kullancam.b52 eksik.
Işık Marshydro ts 1000 ısı 23-24 derece nem 80 civarı.
Şuan için 13.gun. Işık dimmer 50 de mesafe 60 cm.
@OttoMan347 kanka desteklerini bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Myhtra

Müptezel
Hayırlı olsun kanka. AN setimi var elinde ? Kızlar ışığa doğru pençe yaparsa ışığı hafiften kaldır kanka

Ü

Üye silindi 32695

Guest
Hayırlı olsun kanka. AN setimi var elinde ? Kızlar ışığa doğru pençe yaparsa ışığı hafiften kaldır kanka
Sağolasın kanka.gubreler advance serisi grow micro bloom.calmag bigbud ve overdrive var elimde.neden bilmiyorum ama biraz küçük kaldı gününe göre.

Ü

Üye silindi 32695

Guest
Ve bir konuda gördüğüm kadarıyla perlit kullanımı yaygın ben hiç kullanmadim.bir sıkıntı yaratirmi?

OttoMan347

√SEFİR√
Hayırlı olsun kanka işin gücün rast gele. Herşey güzel bitki sağlıklı bir sorun görünmüyor ortam da iyi dedikleri hibi koklendirici de olursa guzel olurdu sulamaya da dikkat et sık sulama yapma auyo bu hem kokleri hem kendisi veg doneminde olabildiğince hızı büyümeli ki çiçeğe girdiginde yapili ve saglikli mutlu bitki seni de mutlu eder yoksa cücük kadar çiçeğe girerse baya üzer emeğine yazik olur ben auto önermiyorum yapanlara saygı duyuyorum. Koklendirici ve takviye vitamin mutlaka temin et en acilinden koklendirici al hatta. Gozune ufak gelmis sen gerekeni yap hizli büyüsün çok değil 1 2 gun ufak kalmış diyebiliriz takma

Ü

Üye silindi 32695

Guest
Hayırlı olsun kanka işin gücün rast gele. Herşey güzel bitki sağlıklı bir sorun görünmüyor ortam da iyi dedikleri hibi koklendirici de olursa guzel olurdu sulamaya da dikkat et sık sulama yapma auyo bu hem kokleri hem kendisi veg doneminde olabildiğince hızı büyümeli ki çiçeğe girdiginde yapili ve saglikli mutlu bitki seni de mutlu eder yoksa cücük kadar çiçeğe girerse baya üzer emeğine yazik olur ben auto önermiyorum yapanlara saygı duyuyorum. Koklendirici ve takviye vitamin mutlaka temin et en acilinden koklendirici al hatta. Gozune ufak gelmis sen gerekeni yap hizli büyüsün çok değil 1 2 gun ufak kalmış diyebiliriz takma
Sağolasın tamamdır kanka bakalım her hafta editliycem burdan.

Ü

Üye silindi 32695

Guest
Kanka köklendirici takviyesi yapmıyorsun b52 ve vodoo girmiştim ve kanka perlit karıştırma yapmadım bende. B52 bloomda bile takviye ediliyor kanka temin edebiliyorsan süper olur
Kanka buna alternatif bir ürün yokmudur biraz pahalanmis bunlar.ve ben 2 haftayı bitirmek üzereyim gübreye bu akşam basliycam nasipse.egerki almazsam hasatta yada kalitede ciddi bir azalma olurmu elimdeki gübreler yeterlimi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 32695

Guest
Kanka b52 alıyorum yeterli olurmu degilmi tüm gübreler birlesince.elimde overdrive calmag grow micro bloom birde big bud ve b 52 oldu

Myhtra

Müptezel
Kanka buna alternatif bir ürün yokmudur biraz pahalanmis bunlar.ve ben 2 haftayı bitirmek üzereyim gübreye bu akşam basliycam nasipse.egerki almazsam hasatta yada kalitede ciddi bir azalma olurmu elimdeki gübreler yeterlimi?
Kanka ottoman usta de değinecektir b52 bloomdada takviye ediliyor yani hiç yoktan iyidir. Ayrıca yine Ottoman ustanın tarifi olan aloa Vera karışımını yapabiliyorsan kızlara uygula çok faydasını göreceksin stres yaşatmıyor bitkilere

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka bu bitki her türlü oluyor hele ki elindeki gubrelerle rahat olur tek sıkıntı auto olması istersen hic stres yaşatmamak için kelle de almaz sadece lst yapar yine kelle sayisi arttırma yaparsin. Kök gelişimi için dediğim gibi sulamaya dikkat edeceksin ve buyuk saksı toprağının perlitini iyi ayarlayip havadar toprak saglayacaksin baska bişeye ihtiyacın yok

Ü

Üye silindi 32695

Guest
Kanka ottoman usta de değinecektir b52 bloomdada takviye ediliyor yani hiç yoktan iyidir. Ayrıca yine Ottoman ustanın tarifi olan aloa Vera karışımını yapabiliyorsan kızlara uygula çok faydasını göreceksin stres yaşatmıyor bitkilere
Onu bilmiyorum aloavera linki varmı üstad

Ü

Üye silindi 32695

Guest
Kanka bu bitki her türlü oluyor hele ki elindeki gubrelerle rahat olur tek sıkıntı auto olması istersen hic stres yaşatmamak için kelle de almaz sadece lst yapar yine kelle sayisi arttırma yaparsin. Kök gelişimi için dediğim gibi sulamaya dikkat edeceksin ve buyuk saksı toprağının perlitini iyi ayarlayip havadar toprak saglayacaksin baska bişeye ihtiyacın yok
Kanka saksıya ektim işte o sıkıntı perlit almadım bilmediğim için yani içinde kendi toprağın perliti var napayım değiştireyim mi saksıyı?birde perlit i saksının altına mi koyuyorum sadece

Ü

Üye silindi 32695

Guest
Yazılarını okudum yüzde 25 gibi oranı sanırım fakat iki tür yapan var burda biri toprakla karıştırmış biri altına katman gibi yapmış hangisini tavsiye edersen o yoldan gideyim

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka buyuk saksıya aldıysan geçti artık sulamana dikkat et. Alta katman yapanlar drenaji rahat atsin diye yapıyor şart değil saksi topragini hazirlarken toprağa karıştırıyoruz normalde

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** hahahaha** ***** ****** ******* ******** ******** ****** hahahaha** ******* ********** *
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** hahahaha** ***** ****** ******* ******** ******** ****** hahahaha** ******* ********** * *** ******** ****** ******** hahahaha*** *****
  • C clackster:
  • zero00 zero00:
    **** ****** hahahaha** ***** ****** ******* ******** ******** ****** hahahaha** ******* ********** *
  • Melez Melez:
    **** hahahaha
  • Melez Melez:
    ******** ***** ********** ******** ****** ********* ****** ***** ********* **** ***** ********* **** ****** **** **** ** ** ********* *****
  • buddha buddha:
  • kkush kkush:
    ****** hahahaha**** ********* ** ******** *** ** ******* ***** ******** **** hahahaha********* ***** ********** ******** ****** ********* ****** ***** ********* **** ***** ********* **** ****** **** **** ** ** ********* *****
  • F Fısfısss01:
    hahahahahahahaha* hahahahahahahaha
  • F Fısfısss01:
    ******* ********* ******* ********* ********* ** ******** hahahaha**
  • buddha buddha:
  • buddha buddha:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • buddha buddha:
  • buddha buddha:
  • F Fısfısss01:
  • F Fısfısss01:
    ***** hahahaha** **
  • zero00 zero00:
    ** hahahaha** ** *** **** ****** ********** ****** *** ** **** ***** ****** ********* ** ****** ****** *** ** *** ***** **** ******** ******** ***** ********** ******** ****** ********* ****** ***** ********* **** ***** ********* **** ****** **** **** ** ** ********* *****
  • zero00 zero00:
    ******* ***** ** hahahaha**
  • zero00 zero00:
    hahahaha* ** *** **** ********** *** *****
  • F Fısfısss01:
  • Tarzan450 Tarzan450:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****
  • Tarzan450 Tarzan450:
    ** hahahaha ******** ******** ***** **
    Tarzan450 Tarzan450: ** hahahaha ******** ******** ***** **