Led lambalar hakkında bilgi

SkunkWeed34

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar ben bu led lambalara takmış durumdayım dwarf yani cüce esrar yetistiricem 1 2 adet ama bu led isi bana çok karışık geldi yok fan takma soğutma gibi şeyler ve bunlardan hiç anlamam doğrusu. Bana 1 bitki en fazla 2 bitki için uygun fiyata tohumdan çıkıp hasata kadar kullanabilcegim bi ürün önerir misiniz 1 2 adet olduğu için pahalı birşey alamam ucuz yollu birşey biliyorsanız size zahmet öneri bekliyorum..

em25car

Yeni üye
Cvp: Led lambalar hakkında bilgi

SkunkWeed34' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben bu led lambalara takmış durumdayım dwarf yani cüce esrar yetistiricem 1 2 adet ama bu led isi bana çok karışık geldi yok fan takma soğutma gibi şeyler ve bunlardan hiç anlamam doğrusu. Bana 1 bitki en fazla 2 bitki için uygun fiyata tohumdan çıkıp hasata kadar kullanabilcegim bi ürün önerir misiniz 1 2 adet olduğu için pahalı birşey alamam ucuz yollu birşey biliyorsanız size zahmet öneri bekliyorum..

Bütçen ne kadar ve nasıl bir şey istediğine bağlı  zahmetsiz rahmet olmaz dostum

reaL

Üye
emek vermeden sonuç almak isteyenleri görünce gerçekten üzülüyorum.
sen kendini kurtaramıyorsan kimse seni kurtaramaz bro.
o led yapma fan takma işlerini öğreneceksin yada en kötüsünden paralel duylardan cfl ampul yapman lazım 10 tane 23w cfl ampulu yan yana bağla kullan.

nightdrive

Yeni üye
Cvp: Led lambalar hakkında bilgi

reaL' Alıntı:
emek vermeden sonuç almak isteyenleri görünce gerçekten üzülüyorum.
sen kendini kurtaramıyorsan kimse seni kurtaramaz bro.
o led yapma fan takma işlerini öğreneceksin yada en kötüsünden paralel duylardan cfl ampul yapman lazım 10 tane 23w cfl ampulu yan yana bağla kullan.

ayranım dökülmesin popom rahat olsun olayı
Bide söyle var ya 
Merhaba ben ögrencıyım butcem sınırlı bana öyle bı lamba önerınkı az yaksın cok kacsın 
öyle bı tohum önerınkı ucuz olsun cok versın
Tamamen fizik kurallarına ters bı dunyada yasıyorlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Kanka:
  • Madkusa Madkusa:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    ***** ***** ******* ** **** ** hahahaha
  • Madkusa Madkusa:
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • Kanka Kanka:
    +1
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • Kanka Kanka:
    +1
  • Kanka Kanka:
  • Kanka Kanka:
  • L lityum:
    ****** ** ***** *** *** ******* ******* *** **** ********** ****** ********** *** ******* ***** **** *** ********* *******
  • Kanka Kanka:
    ***** **** **** ****** ***** ********* hahahaha** ***** ******
  • L lityum:
  • Kanka Kanka:
    ***** **** hahahaha* ********* ***
  • L lityum:
  • Kanka Kanka:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ***** ** ***** *** *** ******** ** ** ******* ***** ***** ** * hahahaha ****** ***** ******* *********
    ***** ***** *** * ** ****** hahahaha** ***** ******* ***** hahahaha hahahaha** ***** ***** ****** **** ******* ***** ****** hahahaha
  • Madkusa Madkusa:
    **** * ***** hahahaha ******* ** ** ****** ****** *********
  • L lityum:
    **** ****** **** ******* ********* ********* ***** ****** ***** **** ** hahahaha ***** *** *** *** ********** *** ******* ***** *** ***** *** hahahaha* **** hahahaha* ********* ***
    L lityum: **** ****** **** ******* ********* ********* ***** ****** ***** **** ** hahahaha ***** ***...