Led ışık yardım

nooby

Yeni üye
Kankalar forumda yeniyim hepinize selamlar öncelikle. Bu forumdan öğreneceğim çok şey var. Biz de bir yola çıktık çorbacılardan kurtulmak için. Şimdi internetten izlediğim videolardan yola çıkarak mars hydro alamaya karar verdim. Ancak yurtdışı fiyatlar ile ülkede fiyatlar birbirinden çok farklı. Şu ürünü almak istiyorum.
Şimdi bu satıcı güvenilir midir, bu ürünün sahtesi var mı? bu sorular kafamı kurcalıyor. Ayrıca farklı ışık önerilerinize de açığım. Işık bütçesi max 5000.

nasa

Doktor
Kankalar forumda yeniyim hepinize selamlar öncelikle. Bu forumdan öğreneceğim çok şey var. Biz de bir yola çıktık çorbacılardan kurtulmak için. Şimdi internetten izlediğim videolardan yola çıkarak mars hydro alamaya karar verdim. Ancak yurtdışı fiyatlar ile ülkede fiyatlar birbirinden çok farklı. Şu ürünü almak istiyorum.
Şimdi bu satıcı güvenilir midir, bu ürünün sahtesi var mı? bu sorular kafamı kurcalıyor. Ayrıca farklı ışık önerilerinize de açığım. Işık bütçesi max 5000.
resmi distribütöründen al böyle şahıstan alcaksan elden al çok dolandırılan oldu forumda ışık alıcam ayağına

liberty

Yeni üye
düzgün bir satıcı için uzaktan alsan bile kimlik bilgileri ile hesap numarasını eşleştir öyle al sorun cıksa dayanagın olur ve kimden aldıgını görürsün kapıda ödeme al yada

nooby

Yeni üye
Aslında elden almadığım sürece para yaollayıp almayı düşünmüyorum. Merak ettiğim konu bu panelin emitasyonu/çakması var mı?

nooby

Yeni üye
Olabilir, garantisi yok. bence de googleled'den al, muhatabın olur, garantin olur. Seçimin güzel bu arada.
Teşekkür ederim. Bu arada yurtdışından sipariş eder miyim diye de araştırıyorum. 259 dolar kendi sitesinde vergilerle 400 dolara gelir(tahminen). Biraz araştıracağım bakalım mantıklı olmazsa botanikledden alacağım.

nightowl

Üye
20 gün 1 ay beklerim dersen yurt dışı alımı için forumda konusu var, quantum board güvenilir satıcı aliex'den. Oraya da bak derim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L Levrekbaz45:
    hahahahahahahaha
  • 2 2008Grower:
    ********* ** **** ********* ******* ****** ******* hahahaha*
  • L Levrekbaz45:
    hahahaha* *** *******
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    **** ******** hahahaha** *****
  • Emmy Emmy:
  • muadip muadip:
    **** ******** ******* ***** **** ******* ****** hahahaha *** * ********* ******* ******** **** **** ******
  • 2 2008Grower:
    hahahaha ********** hahahaha** ********* **
    **** ******** ******* ***** **** ******* ****** ******** ** ***** *** *** ******** ******* ********* ****** ********** ********* ***** ***
  • Emmy Emmy:
    ** ****** ****** ***** ****** ***** ****** ******** ******* ***** **** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ******* ****** ****** ***** ****** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ********** ******* ***** **
  • Emmy Emmy:
  • muadip muadip:
    +1
    hahahahahahahaha * ***** *****
  • Emmy Emmy:
    **** ***** hahahaha ****** ***** ** *****
    +1
  • 2 2008Grower:
    ***** ***** ******* * ********** ****** ******** ***** ***** * ****** **** ******* * **** **** ******* ********* ***** **** hahahaha******
  • NewGardener NewGardener:
  • NewGardener NewGardener:
    * ****** ***** hahahaha* ***** ***** *********
    +3
    ******* ******** hahahaha*
    hahahahahahahaha hahahaha ******** ******** ******* * ** **** ******
  • 2 2008Grower:
    ***** ****** *** hahahaha ********* ******* ******* *** ********* ***** ********* *** hahahaha*** ********** ***** **** ********* hahahaha* ********* *** **********
  • A aleksey:
    ****** ****** ** ***** ***** ***** *** **** ********* ********* ********** *** ****** ***** ***** ***** ****** hahahaha* hahahahahahahaha
    Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti: ********* ******* ******** ****** ******* *** ******* **** ***** *****