Laktik asit serum'mun yapılışı Bitkilere Doping

Night owl

Müptezel
İyi dedin burdakiler turkce zor konusuyorlar anca brom meksika fasulyesi dersem anlarlar sagol kankam insallah hepinizin yardimliriyla burda basladim burda hasat edicez yonca,keten,cemen tohumlari geldi sst yapsam hepsini ayniandami yoksa gunleremi boleyim
Knka ben karışık veriyorum ayrı veriyorum sana kalmış tercih meselesi ama çiçekle veg tohumlarını karıştır mı yorum

Night owl

Müptezel
İyi dedin burdakiler turkce zor konusuyorlar anca brom meksika fasulyesi dersem anlarlar sagol kankam insallah hepinizin yardimliriyla burda basladim burda hasat edicez yonca,keten,cemen tohumlari geldi sst yapsam hepsini ayniandami yoksa gunleremi boleyim
İşine yarayabilir organik materyallerin npk değerleri

Ü

Üye silindi 37491

Guest
Selam arkadaşlar xcd usta nın kullanma tekniğin den yola çıktım nasıl devası büyüklükte sömek yaparım araştırdım laktik asit serumun yapılışını göresel olarak paylaşmak istedim gördüğünüz teknik illa aynı oranda olmasına gerek yok isterseniz video da gördüğinüzün oranı yarısını da yapa bilirsiniz denedim tutuyor yanlız süt çiftlik den inek den sağma süt şart koşuyor bilginize bol şans.

Aktif aşamasında olan serumum yakında hazır olucak öncesi sonrası olarak paylaşıcam becere bilirsem

Elie saglik bro

deyorke

Moderator
Hasat
IMG-20231208-WA0009.jpgIMG-20231208-WA0007.jpgIMG-20231208-WA0011.jpgIMG-20231208-WA0010.jpgIMG-20231208-WA0004.jpgIMG-20231201-WA0006.jpgIMG-20231208-WA0005.jpgIMG-20231208-WA0006.jpgMutlu son Royal QuuenSpeciaal,Critical

Çiçeklenme ikinci üçüncü haftalarında besin kitlenmesiyle karşılaştım yaprak üstünde ki lekeler sıçramaya başladı sömeklere gelmemesi için lekeli yaprakları dib den aldım ve flush kurtardım

1 bardak pirinç 1 bardak klorsuz su iyice karıştır çalkala suyu süz lavabo altına üstü hava alacak şekilde tülbentle ört 2 3 güne lakto aşılanır sonra suyu süz 10 ölçü sütle karıştır günde 1 2 kere gazını aldır kapat konuyu 4 ila 7 güne hazır plastik şişeye koyuyorum ben bidona günde ağzını aç kapa yapıyorum
Kank elinize sağlık çok yararli konu olmuş anlamaddigim yerler var videoda buzdolabına attıktan sonra aktif etmek için ihtiyaci kadarını alıyor melas atıyor tekrar suyla seyreltiyor falan. Buzdolabından çıkarıp 1 litre sulama suyuna 2 ml kullansak olmuyor mu

deyorke

Moderator
Sagol knkm dün hazırladım onu anlatayım:) Aktif yapılışı bos 5lt pet şişe 10 çay bardağı temiz su Yarım çay bardağı serum Yarım çay bardağı pekmez şişenin kafasına balon takıyorsun karanlıkta 1,2hafta içersin de hazır bu işlem 3 gün içerisinde tüketmen lazım.

Sagol knkm dün hazırladım onu anlatayım:) Aktif yapılışı bos 5lt pet şişe 10 çay bardağı temiz su Yarım çay bardağı serum Yarım çay bardağı pekmez şişenin kafasına balon takıyorsun karanlıkta 1,2hafta içersin de hazır bu işlem 3 gün içerisinde tüketmen lazım.
Anladım kanka peki sulama suyuna ne kadar kullanicaz. Örneğin 1 litre su icerisine kaç ml kullanmalıyız. Birde hangi dönemler kullanıyorsun veg Bloom farkediyir mu

deyorke

Moderator
Knkm kendi uygulami anlaticam 11 lt bez saksi ph ayarlı suya siringayla 6ml den başladım 10 ml bitirdim veg dönemin sonunda verdim ciceklenmenin basinda ve ortalarinda gozlemle hasata 4 yada 6 hafta Kala kesinlikle vermiyorsun bitki geriye gidebilir.

Night owl

Müptezel
Kank elinize sağlık çok yararli konu olmuş anlamaddigim yerler var videoda buzdolabına attıktan sonra aktif etmek için ihtiyaci kadarını alıyor melas atıyor tekrar suyla seyreltiyor falan. Buzdolabından çıkarıp 1 litre sulama suyuna 2 ml kullansak olmuyor mu
Knka hayatta kalması lazım o yüzden aynı oranda pekmezle harmanlıyoruz 2 3 günde bitireceksen eğer o zaman pekmez eklemene gerek yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • F FirstGrowing:
    ********** ******* **** **** *** **** ******* hahahaha
  • funny1joint funny1joint:
    ******* ********** hahahaha** ******** hahahaha **** ***** ********** ** ***** *****
  • istr istr:
    hahahahahahahaha*** ******** *** ****** ****** ***** ****
    ******* ********** hahahaha** ******** hahahaha **** *****
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha*******
  • istr istr:
    ***** ******** *** ******** hahahahahahahaha*******
  • istr istr:
    hahahahahahahaha******* **** hahahaha* ***** ***** *** ***** ******** hahahaha**
  • needrich10 needrich10:
  • istr istr:
    ********** ****** **** ******** **** ******** ***** ********* ******** ** *** ******
    ******** ***** ********* ******** ** *** ****** ********** ******** hahahaha*** **** ****
    +1
  • F FirstGrowing:
    hahahahahahahaha******* ***** ***** **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • needrich10 needrich10:
    **** **** ******** *** hahahaha ********** ******** hahahaha*** **** ****
    **** **** ******** *** hahahaha **** ***** ***** * ******* * *********
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
    ******** ****** ***** **** hahahaha***
  • M Makro:
    ******** ***** **** **** ******** ********* ********* ********** *** hahahaha ******* ** hahahaha* *** * * ******** *** *******
    M Makro: ******** ***** **** **** ******** ********* ********* ********** *** hahahaha ******* **...