Lütfen Yardım Sorunu Bulamadım…!

Jantex07

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar daha önce de paylaşmıştım. Cal mag eksikliği dediler cal mag verdim ama hiçbir değişiklik olmadı sorun artarak devam ediyor ve daha kötüye gitmeye başladı. Sorun nedir? Ne yapmam gerek tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim. Bitki balkon grow ve biobizz kullanıyorum.

Jantex07

Yeni üye
Evet kanka ölçüyorum ama ph kağıdıyla hep 1 litre su veriyorum ona göre ayarlıyorum. Ortalama olarak.

Kanka arama motoru. Google resime göre arama yapıyor benzer fotolar çıkıyor sende ordan sorunun cevabını bulabilirsin belki ☺️
Foto galeride resime geldiğinde altta lens diye çıkar fotoğrafı hasta yapraklara göre ayarlayıp arama yaparsan bir sürü benzer bitki bulabilirsin. ( Android telefon benim) yada Google arama çubuğunda foto işareti var ordan da kullanabilirsin.

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka bitkin ac kalmis, yasamak icin yapraklardan besin cekiyor, grow gübresini "NPK" daya bolcana, kovalarin alti deliktir umarim, alttan su cikana kadar bütün topragi islat.Düzelir. Sararan yapraklar kurtulmaz ama takma kafana yeni yaprak gelir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    I ichbinkrytpon: ********** ********