Lütfen fikir verin dostlarım ölüyor

Tortumweed

Yeni üye
https://ibb.co/sqYFgVx

https://ibb.co/THZ92FC

https://ibb.co/MNpLnM0

Dostlarım kendi halinde sorunsuz büyüyen kızıma b. K yiyecek gibi yaktım
   Auto sour diesel Bez saksıda rutin 4 günde bir biobizz grow ile büyüyen bitkime 4.hafta bitti 3litre suya 3ml biobizz grow 6ml biobizz bloom 2ml revive bide insanlar için olan multivitanin hapını ezip attım sanırım o yaktı kül etti yavruyu epey yaprak telef oldu hemen hemen tümü pençe yaptı kimi dedi azot yanması kimi dedi aşırı sulama kimi dedi calcium toxicity ben şimdi napayım olay 4 gün önce oldu bugün 1,5litee sade su verdim flaş yapamadım korktum acaba revive ile yaprak lara fıs fıs yapsam olur mu şimdilik atlatacak gibi ama yapraklar baya açık yeşil oldu ne dersiniz kendi kendine geçmesini mi bekleyim

vamonos

Üye
ortam hakkında bilgi verir misin dostum ? 
en son ne verdin bitkiye ?
yaprakları çok mu spreyliyosun yapraklar aşağı bükülmüş aşırı sulama yapmışsın gibi

Tortumweed

Yeni üye
Cvp: Lütfen fikir verin dostlarım ölüyor

Kankam sıcaklık 25 derece nem 50 60 bandında herşey çok iyiydi ortam benim küçük penceresiz kiler odası havalandırma full çalışıyır saksı 11 litre hep 1,5 verirken son iki sulamada 3 litre verdim yaklaşık yarım litre saksı altından aktı ve onu attım drenaj da iyi yani spreyleme de hiç yapmadım daha önce ama sanırım o calcium hapı yaptı bu yanıkı aşırı sulama benim ilk aklıma geldi ama yanmada yapar mı o

vamonos

Üye

Tortumweed' Alıntı:
Kankam sıcaklık 25 derece nem 50 60 bandında herşey çok iyiydi ortam benim küçük penceresiz kiler odası havalandırma full çalışıyır saksı 11 litre hep 1,5 verirken son iki sulamada 3 litre verdim yaklaşık yarım litre saksı altından aktı ve onu attım drenaj da iyi yani spreyleme de hiç yapmadım daha önce ama sanırım o calcium hapı yaptı bu yanıkı aşırı sulama benim ilk aklıma geldi ama yanmada yapar mı o

benim hiç başıma gelmedi, ekteki charta göre phosporus eksikliği ama bilemedim kök çürüğüde olabilir kaç yaprak böyle ?

kalsiyum hapı dediğin nedir onu da anlamadım

[attachment=1806]

Ekli dosyalar

• marijuana-deficiency-chart-2.jpg
    marijuana-deficiency-chart-2.jpg
    486.6 KB · Görüntüleme: 15

Tortumweed

Yeni üye

vamonos' Alıntı:
Tortumweed' Alıntı:

benim hiç başıma gelmedi, ekteki charta göre phosporus eksikliği ama bilemedim kök çürüğüde olabilir kaç yaprak böyle ?

kalsiyum hapı dediğin nedir onu da anlamadım

Baya çok yaprak böyle yanık yaralı yeni çıkanlar iyi gibi ama onlar da neşesiz açık renkli

Hapı sormuşsun ecza dolabında tarihi geçmiş üzerinde kalsiyum magnezyum yazan vitamin hapı vardı ne akla hşzmetse attım **** bilmiyorm

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • NE0 NE0:
    ******* hahahahahahahaha**** hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** ********** ******** hahahahahahahaha hahahaha ***** ****** ** **** ****** ********* ****** ******** **** ******* ********** ******** hahahaha**** *** ** **** ****** ****
  • Houp53 Houp53:
    ******* ******* hahahaha** *** ****
  • Houp53 Houp53:
  • S SuperKafa:
    ** ***** *** ******** hahahaha ****** **** *** ******** ***** hahahaha***** hahahaha ***** ****** ***** ***** ***** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ****** ***** **** ******** ***** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******** ******* ** **** **** ***** ***** hahahaha* ***** ********* ***** ********** ********** **** ***** ** **
  • istr istr:
    hahahaha*** ******** ******** ********* ******* ***** ******* *****
  • istr istr:
    ****** ***** **** ********** ********** ******** hahahaha** ********* ***** ********* ********* ********** ******** ********* ******* ****** hahahaha ******

• Z zanova:
    ******* ********* ** *** ***** hahahaha** ******* ******** **** *** *** **** ******* ****** ******* ***** hahahaha**** *** ******* *** ** ********
  • Z zanova:
  • S SuperKafa:
    ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******
    S SuperKafa: ****** hahahaha ***** *** **** ****** ****** ********** hahahaha** *** ***** ******