Kuzular büyüyor fikrinize muhtaç

bbozkurt06

Yeni üye
Sa kankalar bugün itibari ile bu konumda olan kuzularım sanki biraz seyrek gibi geldi bana durumları nedir sizce 1 aydan az fazla geride kaldı çiçeklenmede.köfteciler Sizce seyrek mi çiçeklenme arttırıcı öneriniz olur mu bu saatten sonra ?

video link: https://gofile.io/d/ejXElG

2MoreWeeks

Doktor
Kanka selam. Eleştiri kaldırabilecek bir arkadaşla benziyorsun :)

Saksı seçimin yanlış. kardeşinle sen ömür boyu yanyana yatsan ne hissedersin? "çek ulan bacağını" "ulan kolunu üstüme atma hayvan herif" vs derken boğuşursunuz. Onların kökleri de öyle şuan. Kök kendi kökünü tanır ama diğer kök onun için yabancı maddedir. Düğümlenir, boğulur, ordan gelecek enerji kesilmiş olur. Köklerin yeni yol arar, ta ki yollar tükenene kadar :)

Hem 2 tane dikmen hata, hem de uzun dikdörtgen saksı seçimin hata. Bu saksıya tek de diksen sanırım %30 verim kaybın olur.(tamamen hislerimle sallıyorum)

Ha ben boş konuşuyorum, iş işten geçmiş artık. böyle hasata kadar değil mezara kadar beraberler.

Azotu kes, kuş ördek gergedan yarasa boku falan kullanma artık. PK'dan devam et. Grow marketlere bak, bloom takviyelerinden sipariş et geç. Bu saatten sonra hangi marka bloom gübresi versen yerler.

bbozkurt06

Yeni üye
Yorumun için teşekkür ettim kanka yatay uzun saksı seçmemin sebebi teras kısa olduğu için dik ve uzun saksı ile geçen hasat döneminde Mahkemelik olduk bu sefer yataylarda olduğu kadar olsun dedik azot kesmiştim zaten pk gübre big bud 250 ml Kullanıyordum oda biraz pahalı malum onun harici önerebileceğin bir Marka var mıdır

2MoreWeeks

Doktor
AN Bloom kullanıyorum base olarak, yanında ben de big bud kullanıyorum. Çiçeklenmemi hep bu ikisiyle yaparım. Tabi revive calmag vs ayrı onlar, ueri gelince kullanıyorum.

AN dışında pek marka tercih etmiyorum, takıntılıyım biraz bu markaya, ph perfect teknolojisi büyük nimet :)

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Son haftalar cok onemli, yeterince gubre yok toprakta bitkinin tam somek gelistirme cagi su an gubreyi eksik etme cok fazlada verme oranini iyi ayarla yapraklarni sararmasini en az orana indir taki somekler kendini tasiyamayacak hale gelene kadar. Somekler egiliyorsa agirlik kazaniyordur buda gormeye deger birsey. Somekler en cok agirligi son haftalarda aliyor bircogumuzda flush i cok erkenden baslattigimiz icin seyrek somekler kaliyor elimizde.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ****** ***** ** ** * ******** ***** ******* ****** **** ***** ***** ***** **** ****** ** ***** ** **** **** **
  • istr istr:
    *** ***** ** *** ** ********** hahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahaha ***** ****** ****** *** **** ****** *******
    +1
  • istr istr:
    ***** **** *** ****** ********* hahahahahahahaha ***** ****** ****** *** **** ****** *******
    +1
  • istr istr:
    ****** **** *** **** **** hahahaha ** hahahaha hahahaha **** ******** *********
  • istr istr:
    **
    * ********** ****** **** ******* hahahaha**** *** *** **
  • Mordecai Mordecai:
    ****** hahahaha ***** ****
  • istr istr:
    ***** **
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
    *** ****** hahahaha*** ****** ********** *******
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** ****** ******* ****** ********** ******* hahahaha
  • istr istr:
    *** ****** ***** ** ****** hahahaha ********** hahahaha*** **** ******* ** ********* ******** *****
  • istr istr:
    *** ***** ******** ** ****** ********* **
  • Mordecai Mordecai:
  • istr istr:
  • Mordecai Mordecai:
    ****** hahahaha*** ********** ****** *****
    ******* *** ****** **
    VisneliKadayif VisneliKadayif: ******* *** ****** **