kubar yardım

DopamiN

Üye
ya ben yaprakları kurutup böle ince elekten geçiriyorum tam toz haline yakın bi hal oluyor ama ne yaptıysam basılmıyor rengide yeşil zaten
bu kubarı kahverengi toz gibi çıkarmak için illa kuru buz ve şu 20 mikron luk yurtdışında satılan zımbırtılar şart mı

Yanmaz pişirme kağıtlarından kubari al içine koy ağzını güzelce kapat top gibi yapabilirsin sicaksuda kaynat koku gelesiye kadar çıkar istediğin şekli ver buzluğa at yarım saat beklet alsana mis gibi plaka çıkar kafasida kacmaz

ya ben yaprakları kurutup böle ince elekten geçiriyorum tam toz haline yakın bi hal oluyor ama ne yaptıysam basılmıyor rengide yeşil zaten
bu kubarı kahverengi toz gibi çıkarmak için illa kuru buz ve şu 20 mikron luk yurtdışında satılan zımbırtılar şart mı
Evet kuzubuzla en iyi sonuç alırsın hepsiburda var

istr

Doktor
bir araya toplayıp pişirme kağıdına koyup içi sıcak su dolu bir cam kavanozla 5 dk üstünden geçmen lazım o kadar haki yeşili bile olsa koyu yeşil tabakasımsı yumuşak bi hal alacak, dehşet güzel oluyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
  • cokorama cokorama:
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00:
    dready dready ****** ****** ** ****** ** ***** ** ** ** ****** ********** *********
  • zero00 zero00:
  • kkush kkush:
    dready*** dready*
  • AmanBee AmanBee:
    * ***** ** **** ****** ****** ***** **** **** ***** *********** dready ****
  • kkush kkush:
  • AmanBee AmanBee:
  • E ErdemRS6:
  • AmanBee AmanBee:
    *** ******* ****** ******* **** *********** *** ** *********** ****** ******* ***
  • AmanBee AmanBee:
    dreadydready
  • kkush kkush:
    ********* ******* ******** dreadydready****
  • cokorama cokorama:
  • AmanBee AmanBee:
  • AmanBee AmanBee:
    ***** dready*
  • zero00 zero00:
  • zero00 zero00:
  • E ErdemRS6:
  • zero00 zero00: