Kuş Yemlerindeki Kenevir Tohumları

esrarii

Müptezel
2015 yılının haberindeki , kuş yemindeki tohumu bulmak için kaç gün uğraştın acaba. Tohum konusundaki araştırman çok şaşırtıcı

#Cigâ

Doktor
Merhabalar, gördüğümde çok şaşırdım ama köfteci tohumu için sanırım yepyeni bir kaynak var bir kaç kaynaktan da teyid ettim gerçekten doğru. Kuş yemlerinin içinde kenevir tohumu varmış

endüstriyel kenevir tohumu denir onlara denemek için 2 tohum ektim ilginçtir 2 side dişi çıktı yeri müsait değildi söktüm attım ne çıkar kafası ne olur bilinmez internette zaten sade olarak kavrulmamış kenevir tohumu satılıyor brom günaydın :D

HalimizDuman

Yeni üye
endüstriyel kenevir tohumu denir onlara denemek için 2 tohum ektim ilginçtir 2 side dişi çıktı yeri müsait değildi söktüm attım ne çıkar kafası ne olur bilinmez internette zaten sade olarak kavrulmamış kenevir tohumu satılıyor brom günaydın :D
Kanka belli sen tecrübelisin :) bu kuş yemlerinde ki de kavrulmuş mu ? Yani kavrulmuş tohumu mu ektin ?

#Cigâ

Doktor
Kanka belli sen tecrübelisin :) bu kuş yemlerinde ki de kavrulmuş mu ? Yani kavrulmuş tohumu mu ektin ?
est brom kavrulmuş değil kavrulmuş ekilmez kavrulmamış sadece kenevir tohumu satılır n11 trendyol vb sitelerde denemek için alabilirsin kavrulmamışta olsa hepsi sağlıklı olmayabiliyor, patlamayan tohumlar olabiliyor sonuçta kaldığı koşulları bilmiyoruz güzel bir markadan taze olanlarına bakabilirsin illaki biri patlar

Ridaka

Yeni üye
kenevir tohumunu her yerden bulursun. kuşçularda , aktarlarda. Ben kuşçudan aldığımı ekip büyütmeyi denedim. Dişiydi bahçede biraz uzadı. Sonra tavukları saldığım için hepsini yediler.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • zero00 zero00:
    **** *** *** ****** ********* *** ******** ******* ******** ******** *** ***** ****** *** *** **** *
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* *** ********* ****** dready* **
  • Night owl Night owl:
    **** ******** *********** **** ****** ***** **** *** **** *** *** ****** ********* *** ******** ******* ******** ******** *** ***** ****** *** *** **** *
  • Night owl Night owl:
    **** ******* *** **** *********** ********** ******* *** ********* ****** dready* **
  • Night owl Night owl:
    *********** ******** ***** **** ********** ******** * ******* ********** ***** ***** ****** ***** ***** ** ** ***** ********* **** ***
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ***** * ******* *** ******** ******* **** **** ********* *** dready ******* *** ******* ********** dready ********** *********** ** ****** *****
    +1
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    * ****** *** ****** ******* ***** dready ********** ******** **** ***** ******* ******** ******
  • Nazim_Red Nazim_Red:
  • zero00 zero00:
    ** *** *** ***** ***** ******** ******* *** ** ******* **** ********* *** *** *** *** *** ********* **** *** dready
    *** ******** *** ******** ** ** ***** **** *** **** ******** dready*****
    **** **** ***** **** ** ***** **** *** *** **** ******** *** ** * **** ** ***** *********** *** ******* *** *********** *** ********** **** ***** ***** ******** *** ***** ***** **** *** **** **********
    +2
  • zero00 zero00:
    ****** ***** ** ** ********* ** ***** ********* ******** dready**** ******** dready
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ********* ** ******* ***** ****** ******* ******** ** ********** *********** ***** ***** *** *** **** ****** ** *** *** ***** ***** ******** ******* *** ** ******* **** ********* *** *** *** *** *** ********* **** *** dready ****** ******* ***** ******* ***** ***** *** ******** *** ******** ** ** ***** **** *** **** ******** dready***** **** **** ***** **** ** ***** **** *** *** **** ******** *** ** * **** ** ***** *********** *** ******* *** *********** *** ********** **** ***** ***** ******** *** ***** ***** **** *** **** **********
  • K Kolpa.:
    ****** ***** ** ** ********* ** ***** ********* ******** dready**** ******** dready ****** ***** ******** *********** ***** *******
  • K Kolpa.:
  • zero00 zero00:
    *** *** ***** ** ******* ****** ******* **** **** *** ***** *********** ***** ********* ** ******* ***** ****** ******* ******** ** ********** *********** *****
  • Nazim_Red Nazim_Red:
    ****** ***** ** ** ********* ** ***** ********* ******** dready**** ******** dready*** *********** ********* ******* ******* ****** ****** **** ** ********** **** ***** ********* ********* **** ******* **** **** *** ******** *** ******** ******** ****** ****** **** ** ***** ***** ********* ****** ******** ***** ******** ******* ****** *** ****** **** ******* ****
    +2
  • 4glow20 4glow20:
    dready********** dready********** ** *** ***** ****** ******** ******* ********** ******* **** *** **
    +2
  • K Kolpa.:
    ***** *** * ******* ****** ******* ***** ********* *** ***** ***** ** **** *********** ***** ** *** **** *********
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ********* *********** ******* ** ******* **** ********** dready* ***** *** **** **** ******* ** ***** *********** * dready ***** ******* ********* **** ******* *****
  • K Kolpa.:
    dready********** dready********** ** *** ***** ****** ******** ******* ********** ******* **** *** ** ******** ***** dready **** *********** **** ********** ******
  • Night owl Night owl:
    ***** *** **** **** ****** *** ***** ******* ****** ***** ** ****** ** dready* dready********** dready********** ** *** ***** ****** ******** ******* ********** ******* **** *** **
  • Night owl Night owl:
    *** ********* *** ******** ***** dready **** *********** **** ********** ******
  • zero00 zero00:
    **** *** dready ****** **** dready ******* ******* ********** dreadydready ********* ****** ** ****** ***** ******* *********** dreadydready* dready* *** ******* dready* *** ***** *** *** ** **** *********** ****** *** **** ***** ******** ***** ***** *** *********** ********* ******* ******* ****** ****** **** ** ********** **** ***** ********* ********* **** ******* **** **** *** ******** *** ******** ******** ****** ****** **** ** ***** ***** ********* ****** ******** ***** ******** ******* ****** *** ****** **** ******* ****
  • Night owl Night owl:
    ***** *** **** *** ** ******** *** **** *** dready dready ****
  • zero00 zero00:
    zero00 zero00: *** ** *********** ********