KUŞÇULARDA SATILAN KENEVİR TOHUMU NASIL BİR BİTKİ VERİR ? (hep birlikte görelim)

Ü

Üye silindi 27466

Guest
kanka erkekleştirilmiş tohum diye bir şey oldugunu sanmıyorum. Dişileştirilmiş tamamda erkekleştirilmişi hiç duymadım. Ve aldığım birkaç
bilgiye göre kuşçu tohumları sativaymış. sonucu göremediğin için merak etme ben devamlı bilgilendireceğim.
Bundan yıllar önce de tohumlar yemin içinde vardı. Beslediğim taklacılar ve yerlilerim vardı yani genetikleri ata tohumu cinsinden olması çok yüksek ihtimal. Yani piyasadakilere hiç benzemez diye düşünüyorum. Tecrübe etmek tabiki güzel ama onun yanına indicavari bir çorbacı tohumu atıp aynı anda deneyimleyebilirsin bende çok merak ediyorum ikisi arasındaki farkı

Ridaka

Yeni üye
Kankacım erkekleştirilmiş tohum var diye biliyorum zaten DNA konusuna girince erkekde olur dişide.. Sende sonuçları görürüz, umarım dişi çıkar mutlu olursun ha bu arada bendekiler indica gibiydi yapraklar kalın ve gürdü
bro tüm tohumlar dişileştirilemez ya da erkekleştirilemezmiş. Bu yüzden içinden illaki dişi çıkacak. Polenlenmeden önce erkekleri arasından ayırırsam dişiler yüksek thc ve cbd ile sömek verecekler. cok umutluyum umarım olur

Ridaka

Yeni üye
Bundan yıllar önce de tohumlar yemin içinde vardı. Beslediğim taklacılar ve yerlilerim vardı yani genetikleri ata tohumu cinsinden olması çok yüksek ihtimal. Yani piyasadakilere hiç benzemez diye düşünüyorum. Tecrübe etmek tabiki güzel ama onun yanına indicavari bir çorbacı tohumu atıp aynı anda deneyimleyebilirsin bende çok merak ediyorum ikisi arasındaki farkı
bende bu yüzden başladım bu deneye

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Kanka sen ata tohumunu ve endüstriyel tohumu birbirine karıştırmışssın şuan ata tohumu bulman zora hele Türkiye'de şuan dahada zor. O güzel sigara tohumlarını endüstride kullanmazlar diğer kankaların dediği gibi bunlar çoğunlukla genetiği değiştirilmiş değiştirilmese bile özellikle thc değeri çok düşük olanlar kullanılır tutupta orda %20 thc oranlı bi sigara tohumu hayatta kullanmazlar. Bundan sonra bencesi olarak bizim o tohumlar yurt dışında çaprazlandı?!

husyn

Doktor
indica, bulursanız en kötüsü bile mutlak kafanızı bir muhlet kıracaktır.

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Turco:
    ****** ******* ** ********* *** ******* ** ******* ***** ********** **** ** ******* hahahaha **********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha****** ********** **** ********* ******* *** *** **** ****** hahahaha* ******* hahahaha********* * ******* hahahaha** ******* ***** ***** hahahaha *** ******
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ******* hahahaha*****
  • bandaleros bandaleros:
    **** ********** ***** ***** hahahaha** *** ****** **** ***** ********* ******* **** ******** ****** hahahaha
    +1
  • T Turco:
    *** **** ******** ******** ***** ******* hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha hahahaha* ******** * ****** **** ******* hahahaha****** *** ****** ******* *********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ****** ** **** ********* **** *** ******* ****** ********* ********* **** ******** ******** ***** ******* hahahaha****
  • T Turco:
    ******* ****** hahahaha** **** *** **** hahahaha** ****
    +1
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    ****** ****** hahahaha* **** ** hahahaha ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ****** **** hahahaha ****** ********** ********* ****** ****** ***** hahahaha**** *******
  • T Turco:
    ******** ***** ** ** * *** **
  • T Turco:
    hahahaha*** *****
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
    **** hahahaha* **** ***** **** ********** ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • NewGardener NewGardener:
    ********* hahahaha ******* ****** *****
    ***** ** hahahaha** ****** **
    hahahaha* ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha* hahahaha* **** ***** **** ********** ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • T Turco:
  • Bomberx Bomberx:
    Bomberx Bomberx: ******** ******