Konu Ciddi, Birlik Zamanı ! [ Bi iyilik hareketi başlat ]

Sarii

Üye
Herkese cümleten selam. Sabah acı acı çalınca telefon 3 saatlik uykumdan kalktım, hâlâ donuk bi şekilde ekrana bakıyorum. Çok can yakıcı ve kahredici. Öğleden sonra haberlerde gördüm ki Kızılay ve AFAD her zamanki gibi iban atmaya başlamış. İzmir depremindeki paraların nasıl hesaba geçirildiğini bizzat bildiğim için karşı yardım kampanyası araştırırken aklıma Haluk Levent'in kurumu AHBAP geldi. Yanılmamışım, kampanya başlatmışlar. Ben de ulaştığım her yere yazdım, yazıyorum.

Özetle; Ahbap var oraya atın bari yerini bulsun.

Ahbap Derneği
İş Bankası
TR120006400000110211380059

Vakıfbank
TR200001500158007318677809

Papara'dan da bağış Ödemeler>Bağış> Ahbap derneğini seçebilirsiniz.

Veya durumu sıkıntıda olanlar, Kızılay'a kan da bağışlayabilirsiniz.Her ne kadar Kızılay bu işi ticarete dökse de. 8k kusur yaralıdan bahsediliyo emin olun bu x10 olur.

Harici ibanlara kurumlara bağış yapmayın. Bağış ayağına tokata gelmeyin. İsteyen yukarda verdiğim iban ve kurumu araştırabilir.

Az çok demeyin aga, 10-20 ₺ bile şuan için çok önemli.

Depremi geçiren, hisseden varsa umarım inşallah geçip gitmiş olur, cana geleceğine mala gelsin. Yakınlarını kaybedenlerin başı sağolsun. Allah dayanma gücü versin :(

Siftah benden

Selametle o/

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mordecai

Moderator
ahbap kripto ile bağış almaya başladı kankalar.
en kötü belediyelerin battaniye ve erzak topladığı kısımlara konserve vs bağışı yapabilirsiniz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha***** **** *** ** hahahaha**
  • istr istr:
    **** ******** ** ***** ** ******** ********* ******* ***** ****** ******* hahahaha ****** **** ***** ****** ***** ******** ********* ****** ***** hahahaha*** ****** ******* ********* hahahaha**** ***** *** hahahaha** ********** hahahaha***** **** *** ** hahahaha**
  • istr istr:
    ***** ********** *** **** ** **** *** ******** *** ***** ****** ***** hahahaha** hahahaha ***** * ******* ******* ******* *
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ** **** ******** ****** hahahaha* ********* ** ******* *** **** ****** ****** **********
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • istr istr:
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • istr istr:
    hahahaha* ****** ***** hahahaha** ********** ******** hahahahahahahaha* ******* ****** hahahaha*** ******
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha* ******** *** ******** ********* hahahaha
  • istr istr:
    hahahaha* ***** ******** ******* hahahaha* ******
  • istr istr:
  • istr istr:
    ****** ****** *** hahahaha **** *******
  • istr istr:
  • istr istr:
    **
  • istr istr:
    hahahaha****** ******
  • G ganjasevdalısı:
  • B biqisoo:
    *** *** ******* **** **** hahahaha******** **** hahahaha** **** **** hahahaha* ***
  • B biqisoo:
    B biqisoo: **** ***** ******* *** *** *** ******* ***